Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jak technicky zaridi rezervu 10 minut, kdyz tam to auto s kamerama jede treba jednou za 2 hodiny? Znamenalo by to, ze relevantni data budou az z toho druheho prujezdu, kdy budou vedet, ze tam stojis dele, nez tech 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak technicky zaridi rezervu 10 minut, kdyz tam to auto s kamerama jede treba jednou za 2 hodiny? Znamenalo by to, ze relevantni data budou az z toho druheho prujezdu, kdy budou vedet, ze tam stojis dele, nez tech 10 minut.

 

Řekl bych deset minut rezerva takto: Zaparkovals a jdeš teprve pro lístek = auto není zaregistrované v systému. Zrovna projede skenovací auto = sken v nějakém čase T, který je nebo bude v systému. Pokud koupíš parkování do deseti minut od průjezdu skenovacího auta = do deseti minut bude auto zaregistrováno v systému, tj. v čase T+10min se objeví v systému, je to OK.

Ale je to jenom moje domněnka, jinak nevim, kde by bylo nějakejch deset minut nějaký rezervy :-)

 

Jinak teda sousloví "automat přes ulici" mi přijde legrační, mně dá někdy práci najít alespoň ten jeden a když by nešel... no potěš. Např. Libeň.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dob zaparkuju.cz aplikace už naštěstí automaty nemusím řešit.

 

Jinak mi někdo říkal, že auto s kamerama musí projet dvakrát během 30 minut, a musíš tam bejt v obou případech, aby se řešilo, zda tam můžeš parkovat či ne. 

Nečet jsem celou diskuzi, tak pokud už to tu padlo, omlouvám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře díky za reakce a ted když se třeba stane, že překročím tu čas. lhůtu, to jest mam zaplaceno do 11 hodin, ale přijdu k autu v 11:10 a projede el todo. 

je to na pokutu nebo by teda muselo projet znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dob zaparkuju.cz aplikace už naštěstí automaty nemusím řešit.

 

Jinak mi někdo říkal, že auto s kamerama musí projet dvakrát během 30 minut, a musíš tam bejt v obou případech, aby se řešilo, zda tam můžeš parkovat či ne. 

Nečet jsem celou diskuzi, tak pokud už to tu padlo, omlouvám se.

 

... hmm, to by znamenalo, že mužeš na deset minut zaparkovat zadara :-)  Jestli to tak ale opravdu dělaj ...

 

dobře díky za reakce a ted když se třeba stane, že překročím tu čas. lhůtu, to jest mam zaplaceno do 11 hodin, ale přijdu k autu v 11:10 a projede el todo. 

je to na pokutu nebo by teda muselo projet znovu?

 

Bych řekl, že to je na pokutu, pokud do 11:10 nepřijde nová platba = registrace do systému. To už by byla ale fakt smůla, že by zrovna jeli v těch deseti minutách.

 

Edit: Už se mi stalo teda, že jsem to asi dvakrát o pár minut přešvihl (více než deset to nebylo, ale to asi neni podstatný, nebo je i tam rezerva deset minut?), neúmyslně teda a nedoplatil jsem to a nic, asi klika nebo teda taky rezerva:-)

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej dotaz, možná na Kuncáka, jak to je s těmi auty v praze o el todo?

zajímá mě, když si jdu teprve koupit lístek a auto projelo. Je tam nějaká časová rezerva? 

nebo mi přijde pokuta?

Nepřijde ti nic, auto musí projet do cca 15 minut znovu. Pokud by systém vyhodnotil, žes do té doby nezaplatil, tak pak čekej do 3/4 roku výzvu k zaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, schvalne si nekdy pockejte na modre zone nekde u chodniku na cigu a mrknete, kolikrat projede to Eltodo auto :-) Tady vidim na Zizkove, ze nekdy ho za celej den nevidim :-)

Takze sice neco maji v popisu, ale nevim nevim. Spis je to o stesti/smule/nahode, apod.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřijde ti nic, auto musí projet do cca 15 minut znovu. Pokud by systém vyhodnotil, žes do té doby nezaplatil, tak pak čekej do 3/4 roku výzvu k zaplacení.

Jj kamarádům teď přišlo pokut vícero, jako stáli na modré v Karlíně měsíc každý den. Pokut jim přišlo 8 a ta poslední je před 10 měsíci. 

 

Druhý kámoš takhle stál jednou večer, asi 200m od toho místa z prvního případu a přišlo mu to v týdnu, kdy tam parkoval. (mimochodem udělali chybu a on měl zaplaceno), tak já tomu nerozumím jak to funguje...

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, schvalne si nekdy pockejte na modre zone nekde u chodniku na cigu a mrknete, kolikrat projede to Eltodo auto :-) Tady vidim na Zizkove, ze nekdy ho za celej den nevidim :-)

Takze sice neco maji v popisu, ale nevim nevim. Spis je to o stesti/smule/nahode, apod.

Podle staré smlouvy má projet vozidlo ELTODA 2x týdně v jedné lokalitě. Vzhledem k tomu, že to nestíhala, byl termín 2x do měsíce.

Zbytek je na udání nebo na aktivitě strážníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj kamarádům teď přišlo pokut vícero, jako stáli na modré v Karlíně měsíc každý den. Pokut jim přišlo 8 a ta poslední je před 10 měsíci. 

 

Druhý kámoš takhle stál jednou večer, asi 200m od toho místa z prvního případu a přišlo mu to v týdnu, kdy tam parkoval. (mimochodem udělali chybu a on měl zaplaceno), tak já tomu nerozumím jak to funguje...

Záleží na systému té které městské části, většinou. Tyhle oddělení jsou tak přetížený, že tohle nestíhaj posílat. Druhej případ je náhoda, když si úředník omylem přehodí hromádku a vypálí 400 ks výzev za den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní práce servisu v Olmíku. 30. listopadu jsem tam dovezl auto, aby 

1. vyřešili nefunkční parkovací senzory

2. vyřešili zatékání vody do interiéru (s funkční, neprasklou, jen demontovanou hadičkou odtoku klimy - přiloženou, s odkrytými koberečky, komplet vysušené, aby to neplesnivělo - stálo to týden v garáži s "funíkem" zapnutým uvnitř auta) 

3. nalakovali přední nárazník, zadní nárazník a zadní blatník u řidiče

 

Auto jsem si vyzvedl včera.

1. Senzory opravili - tím výčet winů končí.

2. Origo hadičku někam zašantročili a nahradili no name kusem hadice staženým káblbindrama, ale o to ani tak nejde, jako spíš o to, že udělali tohle a prohlásili to za vyřešené. 1452 káčé s dépéhá, děkujempěkně. Vepředu pod koberečkem u spolujezdce, tam, kde to bylo suché, je to teď mokré. Vzhledem k tomu, že to zatékání řešili jako první, tak to tam vlhké stálo tak minimálně měsíc, přesně to, co jsem nechtěl a proč jsem to předtím sušil.

3. Přední nárazník nalakovali, ale při montáži/demontáži uštípli kousek laku na vedlejším dílu blatníku. Foto, které jsem před předáním pořídil já, bohužel končí asi 2 cm od dotyčného místa, na foto od likvidátora pojišťovny to poznat nejde, tím pádem oni nic, oni beruška, to už muselo bejt, pane ... Kromě toho jsem musel měnit žárovku pozičky ve světle vzadu, tam, kde opravovali ten lak blatníku. Celá tahle část světla přitom musí ven. Jsou tam dvě velké plastové matice, které tam to světlo drží. Byla tam jenom jedna ...

A plastový verglzámek pojistkové skříňky pod kastlíkem se taky vypařil.

 

Špica práce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...