Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jsem strašlivě nasranej. Rok příprav a investicí v jedný nekomerční záležitosti v hajzlu. Narazil jsem na jeden z typickejch úkazů v komunální politice - když něco v gesci obce pod vedením schopnýho člověka opravdu funguje a začne to získávat ocenění, prestiž i granty, schopnýmu člověku (nemluvím o sobě, nebojte) se neprodlouží smlouva a na jeho místo se dosadí někdo ze starostovejch kámošů, kterej bude rok dva slízávat smetanu, než projekt úplně dokurví svejma nápadama i personálně (instalací podobnejch zmrdů na nižší manažerský pozice). Výsledek? Zatím to nenastalo, ale zažil jsem to tolikrát, že jsem si scénářem stoprocentně jistej. Obecně prospěšnej projekt do pár let skončí. Schopnej původní tým se postupně přesune do privátniho sektoru a nikdo je už nikdy nazpátek nedostane. Pár zmrdů se bude rok prsit a vyluxujou každou kačku z grantů, kterou vyluxovat dokážou, a když hostitelskej projekt chcípne, začnou se rozhlízet po dalším. Debilní paraziti, neschopní symbiózy nebo aspoň komenzialismu. Tahle sorta lidí a tenhle nežádoucí systém ale může fungovat jen díky konkrétním úředníkům - a na toho "svýho" se teď fakt zaměřím.

 

Sorry za emocionální reflux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem z Prahy, ale jestli ty děláš na Baťovce a děláš u Ladi a šéfuje Ti Pavlík, neměl by jsi tady opravdu cokoliv komentovat.

Fiktivní výměny oleje atd to tam byla opravdu veliká aféra a zrovna u MB

Bez lidí jako jsme mi Ti dementi, které zmiňuješ, co si naštěstí umějí řici, co chtějí na vozidle opravit, když už už chybí servisu řádně proškolený diagnostik, by ty servisy a to hlavně autorizované žrali suchý chleba s kořínky a zapíjeli by to čistou vodou.

Tak Pavlík už byl odejít a Laďa to předal další generaci tak uvidíme. Ja tu historii uplně neznám, a naštěstí jsem zašitej na velkých atíčkách. Zatím teda. Růžové to není v žádném případě, ale to asi nikde. Je to o lidech. A hlavně o financích, které do toho chceš vrazit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti naši předkové museli zažít za muka, když neměli televizi...:-D.

Mě je to celkem fuk, já si radši čtu. Ale mamka to špatně nese, davaj novou tureckou telenovely a nesmí se zameskat ani jeden díl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro pobavení ostatních sem dám i výsledek kauza TV-teď jsem tu měl technika, odhadem 5 tříd základky a místní opilec a - zapojení setoboxu bylo ok, jen když jsem si myslel, že setobox zapínám, tak jsem ho vypínal :-(. Takže teorie o tom, že jsem vůl, byla správná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro pobavení ostatních sem dám i výsledek kauza TV-teď jsem tu měl technika, odhadem 5 tříd základky a místní opilec a - zapojení setoboxu bylo ok, jen když jsem si myslel, že setobox zapínám, tak jsem ho vypínal :-(. Takže teorie o tom, že jsem vůl, byla správná.

A dals mu přes držku, za to jak je drzej?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas Martare. Ty urady jsou fakt peklo nekdy, dost casto je tam to prostredi uplne ubijejici. Plus tabulkove platy atd... chvili jsem se s urady pracovne potkaval (byt jsem delal v soukromem sektoru, jen to ta prace vyzadovala)

Zazil jsem pripady kdy "nepohodlnym" cist efektivnim urednikum treba kazdy mesic stehovali kancelar, nekdy i 2x. Vzali jim tiskarny, posilali je do jine budovy, posadili je s kolegy, kteri je maji kontrolovat.

A spoustu dalsiho. Je to zlaty dul pro idioty, to samozrejme neznamena, ze tam spousta lidi neni sikovnych a spoustu hlavne mistnich samosprav nefunguje dobre, ale ja bych s tim nechtel mit nic spolecneho.

Obecne konkretne na uradech co jsem poznal (primarne ministerstva, fondy a vetsi samospavy) je tak 30% prezamestnanost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem z Prahy, ale jestli ty děláš na Baťovce a děláš u Ladi a šéfuje Ti Pavlík, neměl by jsi tady opravdu cokoliv komentovat.

Fiktivní výměny oleje atd to tam byla opravdu veliká aféra a zrovna u MB

Bez lidí jako jsme mi Ti dementi, které zmiňuješ, co si naštěstí umějí řici, co chtějí na vozidle opravit, když už už chybí servisu řádně proškolený diagnostik, by ty servisy a to hlavně autorizované žrali suchý chleba s kořínky a zapíjeli by to čistou vodou.

Před 4 lety mi jeden bývalý mechanik z BMW Ostrava říkal, že při výměně oleje u aut v záruce běžně vyměnili pouze polovinu objemu olejové náplně. Přesto, že to byl známý, měl jsem chuť mu rozbít držku. Hovada.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak pro pobavení ostatních sem dám i výsledek kauza TV-teď jsem tu měl technika, odhadem 5 tříd základky a místní opilec a - zapojení setoboxu bylo ok, jen když jsem si myslel, že setobox zapínám, tak jsem ho vypínal :-(. Takže teorie o tom, že jsem vůl, byla správná.

Hele z toho si nic nedelej, me jednou praskla za zimniho vecera zarovka na aute. Po celym dni celkem unavenej sem si rekl ze to jeste dam. Tak sem to dve hodiny menil, porad neco spatne, u toho jsem si urval krytku zarovky zevnitr a bez vysledku. Nasranej sem sel spat, rano jedu na servis a tam jsem zjistil ze jsem celou dobu menil obrysovy svetlo a ne potkavaci. Doted nechapu. Televizi radsi nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měnil žárovku u starého MB třídy A, tak jsem rozebral půlku auta. Pak už jsem nevěděl kudy kam, tak jsem to všechno nacházel do kufru a první reakce kamaráda v servise, ty vole, kde jsi boural :-) Takže to všechno hodinu namontoval zpátky, pak vytočil rejt a spodem od kole levým blatníkem vyměnil žárovku během asi tří minut...masakr :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 4 lety mi jeden bývalý mechanik z BMW Ostrava říkal, že při výměně oleje u aut v záruce běžně vyměnili pouze polovinu objemu olejové náplně. Přesto, že to byl známý, měl jsem chuť mu rozbít držku. Hovada.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Já si pro tyto případy lehce škrábnu olejový filtr před návštěvou servisu, alespoň první signál, když po servisu bude zase na stejném místě škrábnutej, tak bude zle.

Polovinu vyměněného oleje nevím jak poznat, ale když mění jen polovinu znamená, že nevymění ani ten filtr a olej jen odsají.

A já jim dávám olej svůj, tak jeho polovina by jim byla k ničemu, protože je to motul, VW používá castrol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polovicne vymeneny olej by mal ist pomerne lahko poznat podla farby. A ten filter v kombinacii s polovicnym olejom to uz by to museli sulit fakt systemovo aby vymenili filter a polku stareho oleja potom naliali nazad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevěřím, že by se tohle dělalo s vědomím vedení servisů, že to může dělat konkrétní člověk, to se stát může, pak je to normální zmrd, zloděj a od těch potom lidi kupují ty díly za pusinku bokem a ještě si mlaskaj, jak dobře pořídili, protože servis je chtěl natáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že naúčtují hejlovi výměnu včetně filtru aniž by ji provedli se asi občas stane, obecně je průšvih to odsávání kdy zůstane vespod dost velký zbytek starého oleje.

Co se ale děje stoprocentně je že když si někdo donese svůj drahý olej v kanystříku že jde okamžitě do skříňky a nebohý zákazník dostane to co mají v sudu. S tímhle se mi už pár servisáků pochlubilo jak jezdí na Edge gratis. Prostě co nevidím tomu nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...