Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ja tam beru hlavne veci, ktere v Evrope nejsou, a nebo tu jsou za nesmysl. Namatkou obal na iphone s integrovanou power bankou. Apple kdysi neco nabizel tusim kolem 4tis Kc se smesnymi parametry. Na aliku jsem v klidu koupil v rozmezi 15 - 25 usd. Nebo neorigo gumu k LHC. Nevedel jsem, jestli mi to bude sedet, a davat 5k jen tak na zkousku se mi nechtelo. Tak opet za 15 usd a vyreseno...

 

@Vojta1 - to pivo bychom zrealizovat meli. Ale kdyz ty jsi ted fajnovka, furt sportujes a vubec nepijes, tak je to s tebou tezke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží. Já třeba hodně bastlím a mám solidně vybavenou dílnu. Veškerý spotřebák beru tam, od dutinek, kleští a konektorů, přes smršťovačky, součástky, až po měřící přístroje. Za co tady koupíš dva metry smršťovačky a 100 konektorů, tam máš za to 500 konektorů, 20 metrů smrštovačky a ještě dvoje kleště. Pitomé odsávací (odpájecí) lanko tam vyjde na desetinu. 

Totéž LED pásky, žárovky a osvětlení obecně. 5 metrů RGB LED pásku včetně zdroje a řídícího modulu s IR dálkovým ovládáním tam vyjde na dvě stovky. Tady máš za to s bídou ten zdroj...

Dálková IR spoušť k Nikonu tam vyšla na 15,- kč. Tady ji měli v Nikonu za litr. A je stejná. Nevěřil sem tomu, tak sem jich objednal rovnou 5ks. Jednu sem používal, druhou měl záložní a zbylé sem rozdal. Dva roky sem s ní fotil všechna makra s D-90 kou. Takže určitě 1000 spuštění. A fungovala...

NATO strapy k hodinkám beru kolem 3USD. A při intenzivním nošení mi vydrží cca půl roku. Bratránkovi jsem dal dva k hodinkám a jemu vydržely rok a půl.

Atd....atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Andy: Nejde o virus, ale o to že tě tam nejspíš omámí, svléknou, polejou nějakou pikantní omáčkou, přihodí rýži a sežerou. V Číně totiž věří, že když na svatbě zblajznou nějakého evropana, tak novomanželé si zůstanou věrni po celý svůj život, jako labutě. Už bylo v minulosti mnoho případů, a nejvíc právě v Mexiku, protože tam to nikdo nějak moc neřeší....Já bych nejel ani boha jako.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi povedla slušná rána. Byl jsem se podívat za ségrou v práci a když jsme se loučili, nevšiml jsem si betonovýho květináče za mnou. Takže jsem se otočil a prásk - stehnem jsem to napálil přímo na roh toho betonu. Výsledkem je zničenej mobil, který byl v kapse a který se nárazem o 1 cm prohnul, a naražený stehno, takže sotva lezu. Na druhou stranu, kdyby to nedostal ten telefon, tak to stehno asi dopadlo hůř.

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží. Já třeba hodně bastlím a mám solidně vybavenou dílnu. Veškerý spotřebák beru tam, od dutinek, kleští a konektorů, přes smršťovačky, součástky, až po měřící přístroje. Za co tady koupíš dva metry smršťovačky a 100 konektorů, tam máš za to 500 konektorů, 20 metrů smrštovačky a ještě dvoje kleště. Pitomé odsávací (odpájecí) lanko tam vyjde na desetinu.

Totéž LED pásky, žárovky a osvětlení obecně. 5 metrů RGB LED pásku včetně zdroje a řídícího modulu s IR dálkovým ovládáním tam vyjde na dvě stovky. Tady máš za to s bídou ten zdroj...

Dálková IR spoušť k Nikonu tam vyšla na 15,- kč. Tady ji měli v Nikonu za litr. A je stejná. Nevěřil sem tomu, tak sem jich objednal rovnou 5ks. Jednu sem používal, druhou měl záložní a zbylé sem rozdal. Dva roky sem s ní fotil všechna makra s D-90 kou. Takže určitě 1000 spuštění. A fungovala...

NATO strapy k hodinkám beru kolem 3USD. A při intenzivním nošení mi vydrží cca půl roku. Bratránkovi jsem dal dva k hodinkám a jemu vydržely rok a půl.

Atd....atd....

Mne vcera dorazila baterka. Jeste se zeptam, mas nejakej tip na shop kde koupit ty smrstovacky apod.?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Afri tvl, ty takovej zcestovalej, tak takovehle nazory bych cekal od nekoho, kdo zna svet akorat z dokumentu odvysilanych na TV Nova ;)

 

Kazdopadne pro vsechny pripady se snazim presvedcit pritelkyni at jede se mnou. Maso by to bylo sice o neco starsi, ale rozhodne ne tak tucne jako to moje :D Kdyz nad tim tak premyslim, tak z gurmanskeho pohledu asi budu sezranej ja tak jak tak...

 

@Vojta1 - dondi voe. Ti dam echo az zas neco bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne vcera dorazila baterka. Jeste se zeptam, mas nejakej tip na shop kde koupit ty smrstovacky apod.?

Beru to různě, smršťovačky jsem bral tady: https://www.aliexpress.com/store/5100018?spm=2114.12010615.pcShopHead_211051655.0

Konektory zde: https://www.aliexpress.com/store/808493?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dvUpGeb

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google mapy. Na mobile. Teda na androide.

Ktorý retard to prerábal, neviem nájsť históriu polohy. Používam to dosť často, keďže cez víkendy pijem a tak zabudnem kde som kedy bol.

Takto mám prestať piť alebo čo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google mapy. Na mobile. Teda na androide.

Ktorý retard to prerábal, neviem nájsť históriu polohy. Používam to dosť často, keďže cez víkendy pijem a tak zabudnem kde som kedy bol.

Takto mám prestať piť alebo čo?

Tady2681b1ab7be01c2684c36011478b354f.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, medzitým vyriešené pomocou downgrade na staršiu verziu.

Už som sa odhlásil z beta programu. Človek im posiela pripomienky, zjavne na to ebú.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...