Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

Octavia III vs. kuna. Z ceho ty hadicky delaji, ze to tem svinim tak chutna a uz to resim potreti za 5 mesicu?

Dej si do motorovyho prostoru neco takovyho, me osobne to pomohlo, taky mi tam lezli,a od ty doby co tam mam tyhle kulicky tak klid, mam tam na 3 mistech

post-13493-0-16843200-1582023394.jpeg

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, zítra to tam nacpu. V servisu jen krčili ramenama a říkali, že hadičky podtlaku drží skladem, protože to mění prakticky pořád. Nicméně žádný jiný nejsou, takže mám zase tu, co kunám chutná. Snad Bref zabere.

 

Nicméně musím vyzdvihnout přístup dealera Škoda Auto Šídlo v Horoměřicích, kam jsem se doplížil. Měl jsem důležité jednání v K. Varech, hned to vzali na dílnu a než jsem stačil prolézt novou Octavii a vypít kafe, měli to hotové a zdržení bylo "jen" půl hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, blbý to je ( jezdím tudy poměrně často ), ale argumentace v článku proti a uvedené připomínky nebudu raději komentovat. Je to moderní trend této doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť vedle za tratí je cyklostezka?? Jezdím tudy každý den z práce a do práce, tak se moc těším až tohle někdo zrealizuje. Na kole jezdím taky, ale když můžu, tak se silnici vyhýbám. Tak proč někdo vymýšlí tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť vedle za tratí je cyklostezka?? Jezdím tudy každý den z práce a do práce, tak se moc těším až tohle někdo zrealizuje. Na kole jezdím taky, ale když můžu, tak se silnici vyhýbám. Tak proč někdo vymýšlí tohle?

Ta cyklostezka je dost frekventovaná i dalšíma účastníkama provozu ( je to u řeky jak víš- matky s dětma a bruslaři ). Jak říkám, je to moderní trend a pan Cach je známej všude na všech částech jako velkej zastánce až skoro fanatik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem taky trochu hledal a jak píšeš. Je to peknej exot

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Já s n ím musel a musím jednat ( ted viz. cykloobousměrky ). Jinak se přiznám, že ten návrh OOP jsem prolítl a celé je to takové, no minimálně divně postavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posílal jsem čepici ČP v poštovním sáčku dobírkou, 170 Kč. Už na ně seru, zlatá zásilkova a jejich zprovozněné doručování na adresu, jářku, za 120 Kč do 5 kg a zabalené to může být v novinách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, z toho si nic nedělej. Byl jsem včera poslat zákazníkovi náhradní klíče (speciální ) 8ks malých klíčů, které se výšky do malé obálky. Říkám paní za okýnkem, potřebuji to tam doručit zítra na 1000%, klient se jinak nedostane do firmy. Jo, není problém 180,- jako EMS. Koukám jak bača v Tuzexu, si děláte srandu ne. To je mazec.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...