Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Z osobní zkušenosti, jen jednou problém a hned bez řečí vrátili peníze za službu. Takže EMS mohu doporučit a cena se mi nezdá přehnaná. Zásilkovna je dobrá, ale pokulhává v pojištění a taky jim to oproti české poště fakt trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska me potesili policajti. Kamosovi propichnul nekdo vsechny 4 gumy, policajt se pak snazil presvedcit ze je to z pocasi jak se furt otepluje a ochlazuje. Neskutecny. :))))) A pri pohledu na vpichy do gum rika "neexistuje nastroj, kterej by tohle udelal". :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Z osobní zkušenosti, jen jednou problém a hned bez řečí vrátili peníze za službu. Takže EMS mohu doporučit a cena se mi nezdá přehnaná. Zásilkovna je dobrá, ale pokulhává v pojištění a taky jim to oproti české poště fakt trvá.

Kaslete na zasilkovnu, ebalik od gls stoji 79Kc a je to do druhyho dne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deska polystyrenu a trocha pěny to vyřeší, viděl jsem větší špeky.

 

plus lepidlo, štuk, malba... v bytě kde je připravenej finál - malby, podlahy, kompletace. Jedny dveře do koupelny, kde je udělaná stěrka. A ještě to udělat tak, aby to nebylo vidět.

Už jsem taky viděl horší, ale u cizího, tam mi to tolik nevadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to zkurvili úplně stejně, z jedenácti dveří šest mimo rozměr. Nakonec jsem to vypěnil a nafrézoval modřínový římsy na každý zvlášť, jak to kde vyšlo. Jenomže já rekonstruoval přes 200 let starou usedlost, dveře, futra, podlahový lišty nechal dělat komplet v modřín masivu. Nakonec se mi to i líbí, ale v moderním interieru s obložkami lamino folie bych podobný skopičiny nečekal.

post-17198-0-08365200-1582289934_thumb.jpg

post-17198-0-02010000-1582289958_thumb.jpg

post-17198-0-41092600-1582290094_thumb.jpg

post-17198-0-23988700-1582290115_thumb.jpg

post-17198-0-31214800-1582290132_thumb.jpg

post-17198-0-26975600-1582290151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve vsi je chlap, o němž se traduje, že si kdysi před lety doma zazdíval klasický špaletový vokno i s nasazenýma křídlama, aby to jako drželo fazónu. Taky u toho popíjel a když za pár dní zatuhla malta a otevřel křídla, spadly (-a) mu na podlahu. C'est la vie...  :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nasi rekonstruovali tak zednik vyzdil sprchovy kout, ze na zdi co ma 180cm je rozdil dole a nahore 10cm ve vzdalenosti od protejsi steny, ktera je rovna... to byl taky pripad, jo a jmenoval se Nedbalek, jsem rikal, ze tam ty indicie byly :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...