Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak to už by museli děti sakra trpět hlady :-) Spíš mám tady sousedku, samotářku, pěkně vypasenou, po tej by se nikdo nescháněl...dostala by před vlkem asejc přednost :-)

Při tvé manuální zručnosti budeš po lukostřelbe potřebovat lékařskou péči spíš ty než sousedka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při tvé manuální zručnosti budeš po lukostřelbe potřebovat lékařskou péči spíš ty než sousedka :-)

No, a tak to je taky pravda, vystřelím po sousedce, tětiva mě uřízne tři prsty, šíp dopadne metr přede mě a bude. Sousedka se pochčije smíchy a já půjdu z lovu domů, špatný plán :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si děláte srandu, ale já dneska jen pro klid duše udělal nákup proviantu na dva měsíce. Jsem sám sebe trošku zpanikařil :) A běda, jestli nevyhlásej v naší vísce karanténu. Běda!

 

@Bells: no máš to teda veselý. Soustrast. Nějak se nám v poslední době zdravotně nedaří.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou všechno trvanlivý věci... rejže, kikkoman, chilli pasty, luštěniny, těstoviny, konzervy s exp.2025-7, pepř, kari (kilo), sušenej česnek, sůl, cukr, trvanlivý mlíko, kakao, olej a tak. Pro sraz se bude muset vymyslet jinej důvod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To jsou všechno trvanlivý věci... rejže, kikkoman, chilli pasty, luštěniny, těstoviny, konzervy s exp.2025-7, pepř, kari (kilo), sušenej česnek, sůl, cukr, trvanlivý mlíko, kakao, olej a tak. Pro sraz se bude muset vymyslet jinej důvod :)

Ja mam ve sklepe z leta asi 60 vlastnorucne udelanych marmelad, merunkove a boruvkove, takze jsme taky cajk. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vlastne se jim ani moc nedivim, s tim co dokaze vlada vykouzlit za opatreni je urcite lepsi se nejakym zpusobem predzasobit. Pokud teda clovek nechce kupovat sunar u vietnamců 4x draz. Duvodem bude ze ty dobry suroviny nebudou a ty ostatni budou namarzovany jako prase. A duvod proc nebudou neni zadny opatreni, ale protoze to lidi z prosteho strachu vykoupi.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono vzato realisticky lidi neblázněj, lidi jen uváděj stav zásob v domácnosti na normální, po tisicíletí prověřenou úroveň. Bláznovstvím bylo mít doma kapsle nespresso, naaranžovaný ovoce, špagety, dvě zmrazený pizzy, jedny chlazený lasaně a kýbl zmrzliny... protože žádnej špajz a supermarket za rohem :) (domácí zásoby kolegyně z práce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou všechno trvanlivý věci... rejže, kikkoman, chilli pasty, luštěniny, těstoviny, konzervy s exp.2025-7, pepř, kari (kilo), sušenej česnek, sůl, cukr, trvanlivý mlíko, kakao, olej a tak. Pro sraz se bude muset vymyslet jinej důvod :)

 

Je to divné, ale zřejmě jsme měli jeden seznam. 

10 kilo rýže a 10 kg těstovin to každopádně jistí jako základ a jelikož to je naše nejčastější příloha a trvanlivost všeho co jsem koupil, je minimálně 2023 nevidím v jednom vetším, lehce panickém nákupu problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schválně kde to bude první, je to otázka času. K nám se včera vrátila rodina z Benátek, neměli by vycházet, nesmí do práce, děti nesmí do školy, zítra jedou testovat. Už jedu pro konzervy :-) :-) :-) Doufám že má pán jenom rýmičku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...