Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Použil jsem slovo "české" jako výraz jednoho NAŠEHO výrazného povahového rysu. Který se podle mě nevyskytuje u všech - nás.

Ale u některých jo ;)

Pokud jsi to vztáhl na sebe tak se omlouvám. Urážet tě taky nehodlám, jen vždy rád vím na čem jsem.

Tak jsem se slušně zeptal. Tys odpověděl.

Někdo ne., někdo jen uráží.

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil jsem solvo "české" jako výraz jednoho NAŠEHO výrazného povahového rysu. Který se podle mě nevyskytuje u všech - nás.

Ale u některých jo ;)

Pokud jsi to vztáhl na sebe tak se omlouvám.

Nee, to nee. To zase chápeš teď špatně ty me. Jsem na tohle pausalizovani zkrátka alergickej, s tím nic neudělám.

Omluva i z mé strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake mesto pobliz hranic ma vic nakazenych nez Praha? Co realne resi zavreni hranic v tomto bode? Ti co byli v Italii sou uz od nedele doma. Doma v CR. A vim o trech pripadech, kteri poslali svy deti do skol v pondeli. Kdyby zavrrni prislo pred vikendem tak to mozna jeste pochopim, ale ted fakt ne.

 

Tobě přijde normální, že paní z Ústí jezdí každý den do Pirny, tam sedí celý den za kasou v Lidlu, kolem ní projdou stovky lidí, o kterých nikdo neví jestli se včera nevrátili z Itálie? V tom skvělém vyspělém dojčlandu totiž nic jako povinná karanténa neplatí. Paní pak po příjezdu domů navštíví všechny kámošky a příbuzné a samozřejmě jim vykládá o klidných němcích a vyplašených čecháčcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od nedelni pulnoci spadla zelezna opona...

Nespadla, ta tu pořád v nějaké omezené míře je. I v Německu je vidět na statistikách voleb, ekonomice..... kde vedla linie mezi západem a východem. Až tento stav opadne, tak to na těch datech bude vidět, kdo byl před a za oponou.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle nepobiram, ale kdo chce kam.....

 

Řím po kritice věřících i papeže částečně zruší čtvrteční opatření, podle kterého se měly ve městě do 3. dubna pro veřejnost uzavřít všechny kostely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespadla, ta tu pořád v nějaké omezené míře je. I v Německu je vidět na statistikách voleb, ekonomice..... kde vedla linie mezi západem a východem. Až tento stav opadne, tak to na těch datech bude vidět, kdo byl před a za oponou.   

 

:) :) :)

 

Jsi celkem v obraze...Ale jinak hezký politoligický rozbor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nechápu jak může remcat něco proti uzavření hranic...

Tak ja nevim treba protoze to absolutne utne pohyb zbozi. Nebo treba taky proto, ze ani WHO toto nepovazuje za efektivni reseni. Nebo taky proto, ze padaji trhy a to je presne nesystemovy krok. A spoustu jineho. Uplne zavreni hranic je picovina. Banda sasku co delaji zmatecne kroky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak je to pro naše dobro kikoti, neasi.

A tento týden hotovo, další instrukce k holení hlav v pondělí.

Bo to tady budeme řídit jako firmu. Tzn. že po osmé večer chápat

a od pondělí do pátku můžete jít točit kolečka ekonomiky.

 

Jdu blejt, omluvte mě.

 

Ed. A už držím hubu, nechal jsem se unést, ale nechám to tu.

Tím pi.ovaním chci říct že radši nic. :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak ja nevim treba protoze to absolutne utne pohyb zbozi. Nebo treba taky proto, ze ani WHO toto nepovazuje za efektivni reseni. Nebo taky proto, ze padaji trhy a to je presne nesystemovy krok. A spoustu jineho. Uplne zavreni hranic je picovina. Banda sasku co delaji zmatecne kroky...

mám za to, že kamionová, Lodní, vlaková i letecká doprava normálně funguje....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...