Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

mám za to, že kamionová, Lodní, vlaková i letecká doprava normálně funguje....

no to ano, jenze to zbozi a osoby jsou na sebe pomerne navazany. Ja rozumim kontrolam i omezeni letu, ale tohle je prilis. Jeste s prihlednutim, ze cesti obcane se vraci z mist, ktera jsou potencionalni riziko. Je to podobne jako jsou zakazy vyvozu veci atd.. co se deji. Mi dava smysl naprosto vse co Urshula ve stavu k tomuto rekla. Lidi to nectou, prectou si nadpis na novinkach a pak rychle cupitaji to nekam svihnout....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to ano, jenze to zbozi a osoby jsou na sebe pomerne navazany. Ja rozumim kontrolam i omezeni letu, ale tohle je prilis. Jeste s prihlednutim, ze cesti obcane se vraci z mist, ktera jsou potencionalni riziko. Je to podobne jako jsou zakazy vyvozu veci atd.. co se deji. Mi dava smysl naprosto vse co Urshula ve stavu k tomuto rekla. Lidi to nectou, prectou si nadpis na novinkach a pak rychle cupitaji to nekam svihnout....

No to jen potvrzuje můj skepticismus k EU Pokud některé státy přistupují radikálně k omezení možností í šíření a druhé řečeno mírně laxněji pak uzavření hranic je jediná možnost a Urshule je zcela mino mísu jako Merkel se svým  Willkommen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt? Tak to je super, do toho se vejde Vídeň, Graz, Linz, Drážďany, ... 

To asi rakušáci a němci protestovali, že u nich nemá kdo ošetřovat nemocné.  :thumbsdown_anim:

 

Tak je to pravda, je to hnus

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-hranice-uzavreni-vyjimka-100-km-nouzovy-stav.A200313_154042_domaci_hm1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt? Tak to je super, do toho se vejde Vídeň, Graz, Linz, Drážďany, ...

To asi rakušáci a němci protestovali, že u nich nemá kdo ošetřovat nemocné. :thumbsdown_anim:

přesně tak... kvůli tomu že neměli personál. Samý takový malý městečka, kde jsou určitě všichni zdraví... Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takove Kvasiny by bez Polaku taky mely velky problem.

Nevim no, za me, zijes v jedne zemi, pracujes v druhe, musis pocitat s komplikacema. Tohle proste neni standardni situace ani omylem. Tak muzou ti lidi byt v miste prace od pondeli do patku a na vikend domu. Na hranicich ten rychlotest. Pri zavedeni vsech tech opatreni je tohle dojizdeni slusna dira.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vcelku zaujal Boris Johnson(a celý přístup UK), který na jednu stranu včera v projevu řekl, že jde o největší zdravotní krizi za celou generaci a že se mají rodiny připravit na to, že přijdou o své blízké(to kdyby řekl někdo u nás, tak nevím, co by se dělo), ale na druhou stranu žádné velké restrikce pohybu v UK ani uzavření hranic nedělají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem študovanej, virům nerozumím ani v PC a chřipku mám jednou za 10 let, ale může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že v Číně, která je epicentrem nákazy se všichni zázračně uzdravují? Když celý svět nemá lék, nikdo neví, co bude za týden a WHO vyhlásila pandemii?

 

Tohle vypadá na dobré zprávy i z Koreje https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-epidemie-nakazeni-vyleceni-jizni-korea-cina-svet.A200313_093811_zahranicni_aug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...