Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tohle je zajimavy k tomuto: https://twitter.com/tarun/status/1237272789758775297

Ja si dal za cil behat do konce nouzoveho stavu 10km zase pod 40min :)

A vlastne si nejsem jisty jak velka to je vyzva :-D

Běžci mě pěkně se.ou, běhaj po mejch tajnejch kolobězkovejch trasách, jsou celí zpocení a strašně dejchaj. Vždycky když je míjím, zadržuju dech a uplně vidím tu rozsiřující se virovou stopu za nima!

 

( :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tady obcházejí policajti restaurace, hotely, nakupáky jestli je zavřeno.

A je.

 

Jde vidět disciplína, asi by předpokládám po nikom nestříleli při pokusu přejít státní hranice jako to měli ve zvyku soudruzi, ale lidi nařízení respektují, chápou že jde o nutné opatření.

 

Tolik dnešní světlá chvilka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud uvažuji vidlácky, nebylo by nejúčinnější rozdat všem plošně roušky? Nebo pracovní respiratory apod.

A povinně nosit venku mezi lidma.

 

Kapénková infekce pak má minimální šanci ne? Jde tady totiž okolo příhoda jak dnes vlezl do Globusu pán s rouškou a hystrický nakupujicí se domohli příjezdu policie, která ho odvezla do memocnice podrobit se testu.

Podle mého by v tom krámu měli mít roušku na obličeji úplně všichni . . . a ne na sebe dál chrchlat.

Mimochodem vypadá to místy divně když je vedle sebe elektro otevřeno, hračkářství zavřeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem včera v nějakém pořadu ČT - rozhovoru pana doktora Šmuclera (prezident stomatologický komory?) a ten poměrně kritizoval nesystémovost řešení především tedy s ohledem na zubařskou praxi, nicméně jsem to vnímal, jako příklad toho, že by vláda měla nad opatřeními více přemýšlet a nešít horkou jehlou. Třeba o systému distribuce roušek / respirátorů pro zdravotníky hovořili pár minut.

Ještě teda hovořil o tom, že vládě nebo ministerstvu (?) dali jasné instrukce / podněty, jak si představují, že by to mělo být, aby systém byl  pokud možno účinný a nemrhal prostředky, leč to nepadlo na úrodnou půdu :-(

 

Tady jsem to dohledal, tak jestli jsem se dopustil nějakých nepřesností, omlouvám se, tady je ten pořad: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/220411058040313

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud uvažuji vidlácky, nebylo by nejúčinnější rozdat všem plošně roušky? Nebo pracovní respiratory apod.

A povinně nosit venku mezi lidma.

Bylo, to udelali trebas v Chengdu v Cine. Jenze vony nejsou, neska rano este nebyly ani ve FN Brno Bohunice, takze tezko budou pro plebs. Tak to zamachlujem a bude..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, to byl jen povzdech.

 

Mimochodem kolegové z tuzemských hotelů konstatují storna na 80% a více pobytů na březen a duben, storna prakticky 100% firemních akcí jarní konferenční sezóny na květen a červen.

Jsem věděl že jsem měl radši studovat na popeláře, v gastru a hotelnictví bude pěkně veselo, protože betonovou dlaždici a židli prodáš i za měsíc, ale hotelovej pokoj co zůstane prázdný dneska je zítra 100% neprodejný ;)

Nechtěl bych teď být provozovatel hotelu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď muzikant- to je o moc lepší ...já mám zrušené koncerty do začátku května, nesmim ani na střední, ani na vysokou a všichni sousedi dřepí doma a jak vrznu... 

Taky dobrej výběr :cheers:

Já to mám docela blbě v procesu změny chlebodárce je tohle dost čára přes rozpočet. Měsíc dva si zaplatím vše ze svého a pak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...