Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To jo, tenhle krok se zapise do statistik, pulka ridicu se ted na silnicich zabije kdyz nebudou mit strach z pokuty. :)

Tak schválně. Uvidíš, že naopak nehodovost bude nejnižší v historii. Akorát to budou přisuzovat malému provozu, který teda dneska fakt nebyl.

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schválně. Uvidíš, že naopak nehodovost bude nejnižší v historii. Akorát to budou přisuzovat malému provozu, který teda dneska fakt nebyl.

 

Ja to myslel samozrejme ironicky, preci neprizname ze slo celou dobu jen o penize, ze? :) Hlavne ta bezpecnost, ha ha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schválně. Uvidíš, že naopak nehodovost bude nejnižší v historii. Akorát to budou přisuzovat malému provozu, který teda dneska fakt nebyl.

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Nevím, kdes jezdil, ale provoz v okolí Prahy se vůbec s klasikou nedá srovnávat, byl několikanásobně menší. Až na pár bezmozku, co si pletou dálnici se závodní drahou.

Další tady fakt nemá cenu komentovat, každej svého štěstí strujce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kdes jezdil, ale provoz v okolí Prahy se vůbec s klasikou nedá srovnávat, byl několikanásobně menší. Až na pár bezmozku, co si pletou dálnici se závodní drahou.

Další tady fakt nemá cenu komentovat, každej svého štěstí strujce.

Myslím, že si Pavelpu27 vôbec nepochopil... Písal, že nebol provoz. A to som Slovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně co si má kdo bydlet někde a pracovat jinde... Proboha lidi uvědomte si prosím konečně, že hranice je jenom čára na mapě bez nějakého hlubšího významu. Je přece úplně jedno, jestli člověk dojíždí za prací do Prahy nebo do Drážďan, zvlášť, Když to má stejně daleko... Úplně mě fascinuje to lynčování všech okolo, že to neřeší, protože ještě nepozavírali půlku obyvatelstva... Pro ilustraci třeba přístup Švýcarska který osobně považuju za správný a který bychom si taky mohli dovolit, kdyby u nás zdravotnictví normálně fungovalo a Bureš neměl potřebu vykazovat nějakou úplně zbytečnou činnost...https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/svycarska-inspirace-v-boji-s-virem-testovani-vzdavame-predno/r~c8396352650611eab1110cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

Aneb vyspělé země řeší situaci racionálně, Východní banánistány v duchu hesla zachovejme paniku...

Už to tady raději ani nečtu, většinou je mi z toho akorát smutno... Ale doporučuji dnešní reportáž k 168 hodin, která navazuje na můj příspěvek dříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady raději ani nečtu, většinou je mi z toho akorát smutno... Ale doporučuji dnešní reportáž k 168 hodin, která navazuje na můj příspěvek dříve...

Moc tomu nerozumím, DE a jejich uzavření hranic s Fr,O a Svajcem je tedy teď už vporadku? Když se to vyhlásí u nás, je to bananistan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nerozumím, DE a jejich uzavření hranic s Fr,O a Svajcem je tedy teď už vporadku? Když se to vyhlásí u nás, je to bananistan?

Mrkni na tu reportáž. Mluvil jsem o Švýcarsku a o tom, že se dají dělat systémové kroky místo fungování na principu náhodných výbuchů jako u nás, kde je důležité hlavně být vidět v televizi, ale realne se dela nic a akorát se šlape na lidi. Když si zaprehanim tak zítra tě nepustí z baráku a pozítří už budeš mít k jídlu jenom kostelecký rozvoz... Vrchol je pak omezování přítomnosti novinářů na tiskových vlády. A čirou náhodou tam zůstala jenom nova a prima (mimo veřejnoprávní, které si zatím nemůžou dovolit vyloučit, raději doplním, aby mě tu někdo nenarknul z manipulace). Obzvláště v kontextu mimořádného zařazení zákona o evidenci skutečných majitelů na pondělní jednání...A to je cistocisty bananistan. Já vím Kuncaku, že tohle generalizovani nemáš rád a byl bych nerad, kdybys to vztahovala na sebe. Tohle je proste jenom popis události, ktere bohuzel ani ja ani ty nemuzeme oblivnit jinak nez ve volbach (kdo vi jestli jeste dalsi budou) a nebo v rámci občanské společnosti (což je třeba pro Klausovce a Zemanovce sprosté slovo). No a jelikoz tohle smrdí politikou očekávám že si půjdu na nějaký čas teď sednout na trestnou, ale nějak jsem si potřeboval ulevit...snad mě nevyloučí rovnou na doživotí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je to vpoho, konečně jsem tvůj "výstřel" pochopil a mas pravdu. A ano, jsem na některé vyrazivo haklivej a když tam není ten verbal, tak si ho vždy vyložím špatně :-).

A se spojením horšího večera je z toho trochu horší slovník. Reportáž zkouknu.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na tu reportáž. Mluvil jsem o Švýcarsku a o tom, že se dají dělat systémové kroky místo fungování na principu náhodných výbuchů jako u nás, kde je důležité hlavně být vidět v televizi, ale realne se dela nic a akorát se šlape na lidi. Když si zaprehanim tak zítra tě nepustí z baráku a pozítří už budeš mít k jídlu jenom kostelecký rozvoz... Vrchol je pak omezování přítomnosti novinářů na tiskových vlády. A čirou náhodou tam zůstala jenom nova a prima (mimo veřejnoprávní, které si zatím nemůžou dovolit vyloučit, raději doplním, aby mě tu někdo nenarknul z manipulace). Obzvláště v kontextu mimořádného zařazení zákona o evidenci skutečných majitelů na pondělní jednání...A to je cistocisty bananistan. Já vím Kuncaku, že tohle generalizovani nemáš rád a byl bych nerad, kdybys to vztahovala na sebe. Tohle je proste jenom popis události, ktere bohuzel ani ja ani ty nemuzeme oblivnit jinak nez ve volbach (kdo vi jestli jeste dalsi budou) a nebo v rámci občanské společnosti (což je třeba pro Klausovce a Zemanovce sprosté slovo). No a jelikoz tohle smrdí politikou očekávám že si půjdu na nějaký čas teď sednout na trestnou, ale nějak jsem si potřeboval ulevit...snad mě nevyloučí rovnou na doživotí...

No souhlas. Podobně k tomu přistupuje i Anglie, racionální rozhodnutí bez hysterie. Jsem zvědav kdy se tady dočtu kdy infikovaní budou požírat lidi... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No souhlas. Podobně k tomu přistupuje i Anglie, racionální rozhodnutí bez hysterie. Jsem zvědav kdy se tady dočtu kdy infikovaní budou požírat lidi... :D

O Anglii si povíme za týden, dva. Totéž o Švýcarsku.

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te Anglii... uz 14. rok tady ziju a pracuju, tak si dovolim neco napsat (bez naroku na objektivitu). Zdravotnictvi je ve stavu rozkladu uz roky, a tohle je posledni kapka, zda se. Uz dva mesice jsou lide vyzyvani k tomu, aby misto navstevy lekare vyuzili konzultace pres telefon. Nasledne zmena, pres videohovor, a neni to jedna z moznosti, ale jedina moznost. Obvodni lekari se s pacienty ted nevidi.

 

Manzelka cestovala, a vratila se minuly s teplotou a takovym kaslem... tak zodpovedne zavolala na vyhrazenou linku. Rekli ji ze nejspis to nic nebude, ale at se radeji izoluje na 5-7 dnu. Kdyby teplota trvala, at se ozve znovu, probehne test. Vcera volala znovu, protoze teplota trva. Sdelili ji, ze s ucinnosti od vcerejsiho rana se zadne testy proste uz nedelaji. Tak at je doma, a az ji prestane bolet v krku a pomine teplota, ma jit normalne do prace.

 

Borisuv experiment s davovou imunitou je uz hodne za hranou, i pro tohoto cloveka. Viz ta prohlaseni v televizi: "mnozi z vas ztratite pribuzne a blizke, ale musime se s tim smirit... opatreni se zatim zadna nedelaji." S tou karantenou pro populaci nad 70 let jsou to zatim jen prazdne reci. Opatreni se nedelaji ZADNA. Nic neni zavrene, lety jsou zrusene jen kvuli tomu, ze opatreni udelaly ostatni evropske zeme. Tech penzistu je mi lito, odnesou to nejvic. A to vsechno od cloveka, ktereho ve velkem volili.

 

Opravdu bych chtel bych v techto dnech daleko radeji v Cesku. Zcela racionalne to je proste bezpecnejsi, a i kdyz zadna vlada netrefi nikdy uplne vsechna opatreni presne, je pekne videt, ze dela alespon NEJAKA opatreni - a za mne bych rekl, ze dokonce velice slibna a ucinna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...