Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jsi zmlatil sousedku?

Ty jsi na chatě?

No, málem. Ano bylo to kvůli dřevu a bordelu v neděli. A udavacstvi.

A kaju se, jsem na chatě, v pondělí jsem sem vyexpedoval mámu a zůstal tu. Přiznám se, že mě to nenapadlo, že toho lidi zneuzijou k jarním prácem. A teď jsem jeden z nich. Bezmozek jsem.

 

Dane ne, sloupek by u mě zvládl zbourat max buldozer, táta to stavěl fortelne, máme všechno že železobetonu a pro jistotu vyztužené dalším železem :-).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7: jak znam lidi, tak si dovedu predstavit o jake dve veci slo.

Dobre delas, tohle chce vytrnout, jak plevel. Ale bez nervu :D , bud jak had.

Edit: uz se nenervuj. Bud v klidu a ublizuj s usmevem ;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7: jak znam lidi, tak si dovedu predstavit o jake dve veci slo.

Dobre delas, tohle chce vytrnout, jak plevel. Ale bez nervu :D , bud jak had.

Edit: uz se nenervuj. Bud v klidu a ublizuj s usmevem ;)

To já neumím, většinou se mi zatmi před očima a když se proberu, tak je vymalováno. Tady jsem se probral včas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, málem. Ano bylo to kvůli dřevu a bordelu v neděli. A udavacstvi.

A kaju se, jsem na chatě, v pondělí jsem sem vyexpedoval mámu a zůstal tu. Přiznám se, že mě to nenapadlo, že toho lidi zneuzijou k jarním prácem. A teď jsem jeden z nich. Bezmozek jsem.

 

Dane ne, sloupek by u mě zvládl zbourat max buldozer, táta to stavěl fortelne, máme všechno že železobetonu a pro jistotu vyztužené dalším železem :-).

Ty jen doufej, že netuší, co děláš.

Nebo pokud by zjistili, že Tě platí ze státního, tak Tě večer upálí jako Husa. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Te znam jako dobraka, hodne velkeho pohodare, proto ta moje nadsazka.

Nedovedu si predstavit, jak nekomu ublizujes.

Lidem jedou emoce na maximum, pletou viry, politiku, emoce a stare veci dohromady. Tezka to doba, zase pozname, kdo je idiot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jen doufej, že netuší, co děláš.

 

Já tu karanténu dodrzuju, i psa vyhazuju jen na zahradu :-), no, to je spíš lenost no :-).

Nebo pokud by zjistili, že Tě platí ze státního, tak Tě večer upálí jako Husa. :-D

  

Ja Te znam jako dobraka, hodne velkeho pohodare, proto ta moje nadsazka.

Nedovedu si predstavit, jak nekomu ublizujes.

Lidem jedou emoce na maximum, pletou viry, politiku, emoce a stare veci dohromady. Tezka to doba, zase pozname, kdo je idiot.

Právě že dobrák moc nejsem, jsem dost nerv a dost agresivní. Jen se umím přetvarovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se od kdy tady jsem, pamatuju časy kdy Milis v kožené kukle na ještěrce neohroženě řádil.

Jojo, to vím. Já si ho taky pamatuju, i když ne tolik. Jen mě dostalo, žes tohle vyhrabal a pobavilo mě to:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...