Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To teda na úřadě moc nenadřou,

 

2 dny pro věřejnosti, 3 hodiny, bez objednání to nejde a kapacita 1 člověk na 10 minut. 18 lidí za den pro 170k obyvatel Plzně.

 

Chápu, že těžký dny koronaviru, ale opravdu 1 člověk na 10 minut, když mají 6 buňků

 

To jsou 2/3 úředníků doma na home-office/překážky od zaměstnavatele ?

 

Jestli jsou na překážky tak popravdě je lituji, plat úředníků je už tak mizivý, 60% je skoro nic

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magistrát Prahy ve spojení s teroristama z Autonatu, který přišli na to, ze zuží Modranskou na jeden pruh. Ulice, kde nejdou domy, jezdí tam 4 autobusy za hodinu, vedle vede cyklostezka a oni ji budou dělat na tyhle ulici taky.... v Praze je 10000 lidi, co pravidelně jezdí na kole do práce. Péči mají jako kdyby jich bylo půl milionu. Do kdy nás bude ten ksindl, co vládne na magistrátu, ničit a zhoršovat kvalitu života ve městě? A to s takovou aroganci, ze se k tomuhle nápadu nemohli ani vyjádřit městské části, které jsou tím dotčené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magistrát Prahy ve spojení s teroristama z Autonatu, který přišli na to, ze zuží Modranskou na jeden pruh. Ulice, kde nejdou domy, jezdí tam 4 autobusy za hodinu, vedle vede cyklostezka a oni ji budou dělat na tyhle ulici taky.... v Praze je 10000 lidi, co pravidelně jezdí na kole do práce. Péči mají jako kdyby jich bylo půl milionu. Do kdy nás bude ten ksindl, co vládne na magistrátu, ničit a zhoršovat kvalitu života ve městě? A to s takovou aroganci, ze se k tomuhle nápadu nemohli ani vyjádřit městské části, které jsou tím dotčené?

Městské části se k tomu samozřejmě mohou vyjádřit, otázka druhá je, proč tak nečiní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda zaráží už ta drzost, že tohle někdo navrhne a že se utratí x- set tisíc za takový projekt. Jak už bylo řečeno, hned vedle je cyklostezka.

Tohle je úplně jasný příklad, kdy cílem toho celého cvičení je znepříjemnit lidem individuální automobilovou dopravu.

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je, ze P&R je až v Braniku, jeden by řek, ze by mělo být před tím špuntem... konečně enes jsem v půl čtvrtý sjízdel na Braník z Barandaku a fronta je až ke sjezdu... a to je doprava minimální. Teď tam delaj zádě něco na křižovatce, tak je to svedeny do jednoho pruhu.

 

A pro kuncaka, já se na netu několik článku, ze prý Praha 4 se to dozvěděla ex post. Tedy měli šanci nebo ne uplatnit připomínky řádně a včas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je, ze P&R je až v Braniku, jeden by řek, ze by mělo být před tím špuntem... konečně enes jsem v půl čtvrtý sjízdel na Braník z Barandaku a fronta je až ke sjezdu... a to je doprava minimální. Teď tam delaj zádě něco na křižovatce, tak je to svedeny do jednoho pruhu.

A pro kuncaka, já se na netu několik článku, ze prý Praha 4 se to dozvěděla ex post. Tedy měli šanci nebo ne uplatnit připomínky řádně a včas?

Maji šanci uplatnit připomínky včas. Každé mestske části, které se to týká se to dává na vědomí. Otázka je, že na námitky v tomto a ani v jiném případě nebude bran zřetel, tedy, budou vypořádány v opatření obecné povahy-vlastní zkušenost viz. Bus pruhy (a pardon, zkur..e bus pruhy na Moskevské a Bohdalecke). Od P4 je to pouze trapná výmluva a jejich neschopnost, nic jiného. Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji šanci uplatnit připomínky včas. Každé mestske části, které se to týká se to dává na vědomí. Otázka je, že na námitky v tomto a ani v jiném případě nebude bran zřetel, tedy, budou vypořádány v opatření obecné povahy-vlastní zkušenost viz. Bus pruhy (a pardon, zkur..e bus pruhy na Moskevské a Bohdalecke). Od P4 je to pouze trapná výmluva a jejich neschopnost, nic jiného.

A nevíš prosím Té, proč zrovna studie se zadávají architektonicky z Automatu. Vždyť tam je nezávislost 0. Jako já nevěřím nikdy moc na konspirační teorie, ale tohle je už moc. Mimochodem, rozumím tomu co tu píšeš, ze jeden otravnej důchodce to muže prodělat všem, ale vždyť tu nikdo kolem ty cesty ani nebydlí..... Nebo se Praha stane opravdu prvním městem světa bez aut? To je jejich cíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíš prosím Té, proč zrovna studie se zadávají architektonicky z Automatu. Vždyť tam je nezávislost 0. Jako já nevěřím nikdy moc na konspirační teorie, ale tohle je už moc. Mimochodem, rozumím tomu co tu píšeš, ze jeden otravnej důchodce to muže prodělat všem, ale vždyť tu nikdo kolem ty cesty ani nebydlí..... Nebo se Praha stane opravdu prvním městem světa bez aut? To je jejich cíl?

Jednoduché-společnost Automat je skvělá natlakovka (něco jako Greta) a ten šmejd v cele (ano, i mě leží v žaludku) umí všeho politicky využít ve svůj prospěch-budují se cyklostezky kde nikdo nejezdí, ale mají politické body.

Modřanská mu ležela už dlouho v žaludku (viz server cyklisté sobě).

A neboj, do modelu Holandska máme zatím daleko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché-společnost Automat je skvělá natlakovka (něco jako Greta) a ten šmejd v cele (ano, i mě leží v žaludku) umí všeho politicky využít ve svůj prospěch-budují se cyklostezky kde nikdo nejezdí, ale mají politické body.

Modřanská mu ležela už dlouho v žaludku (viz server cyklisté sobě).

A neboj, do modelu Holandska máme zatím daleko :-)

Takovou bezmoc vůči státu, dnes tedy samosprávě, jsem cítil naposledy za komunistu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou bezmoc vůči státu, dnes tedy samosprávě, jsem cítil naposledy za komunistu....

Na tohle ti bohužel nedokážu odpovědět.

Umím pomocí se sestavením námitek či připomínek, umím pomocí se zasláním mustru, bohužel umím zaslat i "mustr" jak se s tím umí vypořádat, ale do hlav jim nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle ti bohužel nedokážu odpovědět.

Umím pomocí se sestavením námitek či připomínek, umím pomocí se zasláním mustru, bohužel umím zaslat i "mustr" jak se s tím umí vypořádat, ale do hlav jim nevidím.

Já vím, díky za podporu, nemáš to lehký. Nevíš náhodou, kudy si představují, ze to půjde objet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikudy, to není na objizdeni. Tohle se pomalu plánuje i vrchem (celkové se mají časem všechny ctyrproudovky v "zástavbě" zuzovat na 1+1-Čs exilu, Novodvorská-celá nebo spíš zbytek a snad i Komořany. Cílem je vytlačit auta a omezit jízdy na minimum tím, že se to řidičům max znepříjemni.

A nekamenujte mě, já to nevymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...