Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

A není už tu něco podobného? Bohužel, vždycky lidi, kteří mluví jinak než ty tetoristi, nedostanou dost prostoru. Kdysi jedno h...do od cyklomstu tvrdilo, ať do lidi najdou práci blízko domova a můžou chodit pěšky. To je prý řešení na přeplněný město.... Kde ty lidi zijou? Oni jsou přesně ty typy, co by vedli za komousou SSM. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Liqid napsal:

Já nějak nechápu, co z toho ten pán má. On snad vlastní stavební firmu na cyklostezky a chodníky?  A zítra se asi natruc projedu AUTEM jen tak po práglu, aby nikdo neměl pocit, že je moc prázdných silnic.

Nene, on z toho má opravdu jen dobrej pocit. Baví ho to, snaží se hlavně Prahu "předělat" v Holandském stylu a s poukazanim na Tokio a jeho hromadnou dopravu (co si vzpomínám, když jsem s ním kdysi poněkud hlučněji debatovat nad nějakým návrhem, co jsem považoval za hloupej).  Ale chytnou se toho Hribove a další. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Nene, on z toho má opravdu jen dobrej pocit. Baví ho to, snaží se hlavně Prahu "předělat" v Holandském stylu a s poukazanim na Tokio a jeho hromadnou dopravu (co si vzpomínám, když jsem s ním kdysi poněkud hlučněji debatovat nad nějakým návrhem, co jsem považoval za hloupej).  Ale chytnou se toho Hribove a další. 

:notworthy::notworthy::notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Americkej napsal:

Problém není tahle veš, ale každej kdo jeho nesoudnejm požadavkům dopřeje sluchu. Takže skutečnej problém dál sedí na úřadech.

Jen bych to upřesnil, ať se nedohadujeme-na radnicich či magistratu. Můžeš mi věřit, že ani vedoucí úředník neměl po přečtení téhle blábolu slov (a to několika městských části, dle reakci v hromadném mailu-slušně oslovení bych nemohl do 22 hodin použít žádné). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě naštvalo CZC, respektive jejich výdejna. Nechal jsem si prodloužit uložení zboží do 29. a dnes tam pošlu kolegyni a hádejte co? Zboží bylo vráceno z důvodu nevyzvednutí...a to mi to prodloužení ještě emailem potvrdili. A měl jsem to zaplacené, takže se ještě budu jebat s dobropisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zceyee napsal:

Dneska me vyhodili z pizzerie za absenci rousky. :D V Nedeli jim to nevadilo. Vlastne me potesilo ze nas venku cekalo na pizzu bez rousek vic. :)

Máš se čím chlubit :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám 14 dní na díly na zapalování, hlavně na jedno gufero. Dneska to přijde, konečně to složím, vyzkouším na vrtačce a magneto nehází jiskry. Kurva, co tomu zas je... Tak mě to nakrklo, že jsem se na to vykašlal a šel si otevřít pivo. To už fakt můžu mít opravnu i na Nortony... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, straspol napsal:

...do soli třikrát namočenym a usušenym...

Oba jste naprosto mimo, když je budete řezat, nebodou si moct sednout-ani do auta a ani na kolo. A pak budu mít na stole návrhy na větší rozšíření chodníku, smíšenéj provoz ve vozovce a požadavek na snížení rychlosti aut na rychlost chodce a nějakej ocásek se toho chytne. Radši bych je nemlatil :-)).  Na to bych už neměl dostatek diplomatických odpovědi (těch ostatních mám dost, ale nedaj se použít). 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Radek124 napsal:

Martine, sedět na Tvém místě, tak speciálně pro tyhle samozvané aktivisty bych si na stůl jako "akt úřednické zvůle" vystavil velké razítko s nápisem "NASRAT!!!:smoke:

 

 

před 1 minutou, Liqid napsal:

Já bych si pod stůl postavil skartovačku….

Nejde a nejde- razítko je vidět a někdo by si hned stěžoval a skartovačka možná není, musím na každej prd odpovědět.

Dnes by se ale hodil obušek- ty lidi opravdu rychle zapomínaj, fronta s "důležitejma" dotazama, co jdou řešit telefonem nebo e-mailem je dnes abnormální. Od rána cca 35 lidí a musím říct, že ani jeden problém není charakteru, že by nepočkal ( některé i 15 let staré ). No nic, za chvilku je konec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...