Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Levičáky jsem nevolil a volit nebudu. A nenavážej se do mě kvůli neschopence, po 25 letech poprvé, zkrátka jsem blbě spadl a zlomil pár kostí. Za tu dobu jsem odvedl sociálce dost peněz.

A i když jsem zaměstnanec, tak vím co to stojí zaměstnavatele. Jsem u firmy víc jak 30 let, prošel jsem s ní hodně těžkých let. Mimo práce jsem dělal dost let na živnostňák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimak - není to o tom, kdo platil příspěvky, ale že odborová organizace zastupuje všechny zaměstnance.

Firma vyhlásila hromadné propouštění, nastavila určitá pravidla a tyto pravidla začala po nátlaku odborů měnit. Kdyby to nechala v původním rozhodnutí, tak proti tomu neřeknu ani půl slova.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Kapo napsal:

Eskimak - není to o tom, kdo platil příspěvky, ale že odborová organizace zastupuje všechny zaměstnance.

Firma vyhlásila hromadné propouštění, nastavila určitá pravidla a tyto pravidla začala po nátlaku odborů měnit. Kdyby to nechala v původním rozhodnutí, tak proti tomu neřeknu ani půl slova.

 

Je na majiteli firmy, jestli ti nad ramec zakonne povinnosti da petikorunu, milion, nebo hovno. A je jeho rozhodnuti, jestli da vic sekretarce s velkyma kozama. Je to jeho firma, jehobprachy a jeho fejvr.  Muze si zmenit nazor kdy chce a pod jakym natlakem chce. Muze te to srat, ale to je tak vsechno co se s tim da delat. Obrana proti tomu je zalozit si vlastni firmu a rozhodovat si sam.

 Lidi co chtej aby meli vsichni stejne jsou historicky dost nebezpecny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokial si za 30 rokov neucitil potrebu do tych odborov vstupit a u firmy si aj tak vydrzal, tak si vlastne nakoniec zarobil a je to skor do vlakna co ma dnes potesilo? Ved ptedsa za tych 30 rokov by si tie dva platy hadam na prispevkoch aj preplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/30/2020 at 6:26 PM, Kapo said:

Asi může, ale jednou to bude podle příslušnosti k odborům, podruhé k politické straně, potřetí podle koz atd.

Myslím si a jsem o tom přesvědčený, že by měl přistupovat ke všem pracovníkům stejně. Ne podle toho, co si kdo vytlamuje.

Končím k tomuto tématu.

No- co jsem stačil vypozorovat, tak podle koz už je to hezkých pár tisíc let...nic nového pod sluncem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Americkej napsal:

Blbý kecy.

"Nejsem překupník, děti nemaj co žrát, prodám nový rolby ve foliích přes retail".

Je mi to u prdele, ale nešlo by to bez těch kydů?

Je to tam od včerejška, to to v tobě vrelo až doteď??? :-)))) 

Sorry, ja musel :-)), když jsou určite komenty zakázaný. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Americkej napsal:

Nevřelo, jenom jsem se k tomu zrovna propil.

Nebuď takovéj brucoun :-). Buď pij rychleji nebo buď empatictejsi :-)).

Sorry, mám dnes volno, ale kontroluju fyzicky všechny značky v jedné oblasti, kde budou nové zóny, mám v nohách cca 18 km a cca 1500 značek, tak si musím z někoho vystřelit. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...