Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, straspol napsal:

Ať jdou se všema zónama do ...hluboko hodně...

Naprosté souhlas. 

Je to jen klasická pokladnička na peníze. Ničemu to nepomůže, jen se z lidí tahaj peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Sorry, mám dnes volno, ale kontroluju fyzicky všechny značky v jedné oblasti, kde budou nové zóny, mám v nohách cca 18 km a cca 1500 značek, tak si musím z někoho vystřelit. 

Noooo, jasně. Vona nebude po ruce žádná ženská, Ty lapneš nerva, a v Praze to dopadne takhle ....

 

znacka 1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Bert napsal:

Noooo, jasně. Vona nebude po ruce žádná ženská, Ty lapneš nerva, a v Praze to dopadne takhle ....

 

znacka 1.jpg

Bohužel když chytnu nerva tak to ničemu nepomůže. Max někoho pretahnu tou značkou (ale to by mi tu každej omlatil o hlavu-starosta je u nás ženská :-)). Snažím se tím minimalizovat škody, protože se zavedením zón se někdo snaží do projektu propasovat pár dalších změn-změny předností, větší úbytek parkovacích míst, další omezení rychlosti. Což mě s..e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úbytek parkovacích míst je další prasárna.

U nás v Řepích idioti vymysleli další cyklostezku přímo po Plzeňské od Motola až před Hlušičkovu, odnikud nikam. Vede přímo do autobusové zastávky.  Zúžili pruh pro auta tak, že má sotva 2 metry a správně bych tam s S-Maxem snad ani neměl vjet. Levý pruh udělali pro autobus a taxíky. Ještě tím vylepšili už tak debilní zúžení před stanicí tramvaje a koleje ve štěrkovém korytě, co udělali dva roky zpátky... fakt bodujou. Cyklisti stejně budou kvůli neustálým zácpám v tomhle místě na jedné z hlavních výpadovek z Prahy v této oblasti vjíždět na chodník a lidi na všech čtyřech  zastávkách budou dýchat zplodiny ze stojících aut a náklaďáků. Inu- tohle někdo musel vymýšlet opravdu, ale opravdu něčím jiným než hlavou... 

Jo- a parkovacích míst by tady šlo velmi jednoduše přidat docela hodně, přes stovku určitě. Jenže ,,politická vůle" kupodivu asi zcela chybí... Zato o modrých zónách, na které nám tady udělali referendum, ve kterém byly jasně odmítnuty, tady už zase melou jako o nutné věci. Nakopat...

 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxmillian napsal:

 

Mne v Opere normalne chodi. Zkus cache a takovyty veci.

Velké díky za radu, vyprázdnil jsem cache od věky věkův aktualizoval a vše je OK máš to u mě jsem zavázán

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobi, nikdo nedělá stejnou práci.

Kdo dělá zhruba stejnou práci, bere zhruba stejný plat. To tak myslím u nás je, jsme hodně rovnostářská země.

Ale na platu se neprojeví jenom práce. Projeví se taky s kým jsou větší problémy a zabere vedení více času, kdo má víc Zetek, marodí víc, má víc exekucí, jestli sexuálně obtěžuje svého šéfa a spousta jiných souvislostí, který se podílejí na nákladech na zaměstnance.

Jasně, že kozy v tom můžou hrát taky roli, pokud není šéf teplej. Je taky jenom člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, straspol napsal:

Úbytek parkovacích míst je další prasárna.

U nás v Řepích idioti vymysleli další cyklostezku přímo po Plzeňské od Motola až před Hlušičkovu, odnikud nikam. Vede přímo do autobusové zastávky.  Zúžili pruh pro auta tak, že má sotva 2 metry a správně bych tam s S-Maxem snad ani neměl vjet. Levý pruh udělali pro autobus a taxíky. Ještě tím vylepšili už tak debilní zúžení před stanicí tramvaje a koleje ve štěrkovém korytě, co udělali dva roky zpátky... fakt bodujou. Cyklisti stejně budou kvůli neustálým zácpám v tomhle místě na jedné z hlavních výpadovek z Prahy v této oblasti vjíždět na chodník a lidi na všech čtyřech  zastávkách budou dýchat zplodiny ze stojících aut a náklaďáků. Inu- tohle někdo musel vymýšlet opravdu, ale opravdu něčím jiným než hlavou... 

Jo- a parkovacích míst by tady šlo velmi jednoduše přidat docela hodně, přes stovku určitě. Jenže ,,politická vůle" kupodivu asi zcela chybí... Zato o modrých zónách, na které nám tady udělali referendum, ve kterém byly jasně odmítnuty, tady už zase melou jako o nutné věci. Nakopat...

 

Já myslel,že pod Vaším starostou vše klape jako El Primero :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...