Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dneska je zase den- nejdřív mě čekal ve schránce pozdrav z finančáku ( paráda, navýšení poplatku o víc jak 30% to mě vždy potěší ) a teď tu byla šefová a oznámila, že v květnu nenastoupí ( má po operaci a je už v důchodu ), což je pro mě dost špatný- ona byla ten člověk, co brousila sr..ky z mé mluvy do podoby diamantu a uchránila mě od dost stížností.

Teď holt nastane ve slovníku i něco jako - nas..t, ani náhodou a podobně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, petr_cha napsal:

To vypada spis jak nejaka umělecká instalace :-o)

No není, už jsem tu měl dva telefonáty a ten slušnější zněl, že jsem debil co to tam povolil ( ač s tím nic nemám ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomenout si prodloužit parkovací kartu do modrý zóny je moje debilita, ale naštěstí jsem si to uvědomil když mi přišla první pokuta........ je půl roku stará, takže ted budu sbírat QR kódy a fotky za šest měsíců zpětně. Jsem zvědavej kolik toho dohromady bude. Pašááák, bravo :-))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
v souvislosti s přechodem serveru na novou verzi jsem dělal analýzu problémů s výkonem. Jako jeden z nejvýraznějších vlivů z toho vychází existence příliš dlouhých vláken, se kterými si už systém fóra nedovede efektivně poradit.

Proto potřebuji přesunout aktivitu z tohoto vlákna do nového, které jsem právě založil: 

Předpokládám, že většinu příspěvků můžete od této chvíle směřovat tam. Zde bych nechal den či dva na doběh diskuzí (ale zkuste tady prosím neplevelit) a poté toto vlákno zamknu.

Omlouvám se za nepohodlí. Budete za to odměněni tím, že se diskuse v novém vlákně bude načítat podstatně rychleji.

Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do Co mě právě naštvalo [2020]

Děkuji za pochopení a respektování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som zistil,ze sa predal susedny pozemok s domom, tak som sa tesil, ze po tom byvalom STBakovi co to tu bohvieako nadobudol, pride novy sused a konecne sa zacne rekonstruovat ten staronemecky dom ktory tu postavila nemecka rodina asi pred sto rokmi. Uz ich v Bratislave vela nezostalo. Dnes som zistil, ze som sa tesil zbytocne. Dnes ho zacali burat. Som zvedavy, aky budem mat novy vyhlad z terasy.

A670672D-FB82-43E7-926C-35220116307F.jpeg

52F7A4A9-CC71-408F-A4B7-518E4798EB16.jpeg

AFB30C5C-6584-4892-88DF-31846669C2E6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...