Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes jsem měl v předpovědi asi křížek = kritický den. Zaměstnavatel ( z Brna ) nám dnes oznámil, že naše pobočka v Mostě končí, kluk neudělal opravky = nebude z něj hasič, což mě s..e víc jak ta práce (asi jsem ho tam neměl tak tlačit ) a dcerka nám dnes řekla, že už jí nebaví dojíždění do Ústí na vejšku tak si tam s kamarádkama našla podnájem = uvidíme jí doma jen o víkendy. :suicide_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle a cely to eko silenstvi a nadrazaci s komousema co po podporili a ted jim to je burt.

 

:gun_bandana: :2guns: :grrr: :hang:

 

Ja ty clanky ani nemuzu cist. Me to proste mozek nevezme, jak nekdo mohl neco takoveho dopustit. Ze je to cely kravina muselo byt jasne uz od pocatku.....podobne na tom podle me budou aji vetrne elektrarny. Udala to vice skody nez uzitku (nestaly prisun energie do systemu), stoji to velky prachy a jeste je to hnusny. Ja nerikam ze uhli nebo uran tu budou do nekonecna, ale toto neni reseni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohohle mam rudo pred ocima uz skoro rok. Je to typicka ukazka, kam vede nepromyslene "zelene" hujerstvi spolu s "nezbytnou" statni regulaci ve prospech obvnovitelnych zdroju. Namisto puvodni myslenky solarnich panelu instalovanych na nevyuzitych plochach strech logistickych center a vyrobnich hal a rodinnych domku (coz ma krome uspory energie i psychologicky vliv, ze lide zacnou premyslet o tom, ze zrdoje na tehle planete nejsou neomezene a plytvani neni nejlepsi cesta k blahobytu) tu mame zastavene obrovske plochy zemedelske pudy, elektrarny hyzdici krajinu a obrovsky dopad na vyvoj cen energie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to proste mozek nevezme, jak nekdo mohl neco takoveho dopustit. Ze je to cely kravina muselo byt jasne uz od pocatku.....

 

Je to proste, proste dotycni poslanci investovali do fotovaltiky ... docela hezky zpusob jak podojit o dobrej penize uplne vsechny, vcetne prumyslu, kde to zpusobi jeste horsi skody .... nehlede na to, ze ani nemusi svitit, oni muzou brat elektrinu ze site za korunu a prodavat za dvanact ... presne tak jak to delali nekde ve spanelsku, nez je nacapali ...

 

jedine reseni je na to navalit nehorazne dane ...

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine reseni je na to navalit nehorazne dane ...

 

Budete se asi divit, ale i mezi členy Chronomagu najdete člověka, který zainvestoval do solární elektrárny (Já to bohužel nejsem :sad01_anim: ) a díky tomu teď bude mít další a další skvělé luxusní hodinky. Tak mu to přejte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se asi divit, ale i mezi členy Chronomagu najdete člověka, který zainvestoval do solární elektrárny (Já to bohužel nejsem :sad01_anim: ) a díky tomu teď bude mít další a další skvělé luxusní hodinky. Tak mu to přejte

 

Ja preju v podnikani uspech kazdemu, ovsem todle neni podnikani, todle je normalni podvod ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to spíš nazval vhodné využití příležitosti, kterou jim stát poskytl. A to že je stát blbej, za to si obávám se můžeme tak nějak sami, díky tomu co jsme si zvolili za lidi do parlamentu

 

No konecne i pokud se to nejak zvrati, tak to holt nebude nic jineho, nez nepovedana, respektive ne zas takove terno, investice ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se asi divit, ale i mezi členy Chronomagu najdete člověka, který zainvestoval do solární elektrárny (Já to bohužel nejsem :sad01_anim: ) a díky tomu teď bude mít další a další skvělé luxusní hodinky. Tak mu to přejte

 

Ja se az tak nedivim a osobne mi to nevadi. Proc nekomu zazlivat, ze vyuzil perfektni prilezitos. Chyba byla va strane zakonodarcu, nezvladnuta a nepromyslena legislativa.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to spíš nazval vhodné využití příležitosti, kterou jim stát poskytl. A to že je stát blbej, za to si obávám se můžeme tak nějak sami, díky tomu co jsme si zvolili za lidi do parlamentu

 

je nas vic co do toho investovalo. to mi nevadi. me vadi, ze to stat dopustil, ne ze si nekdo spocital, ze se to vyplati.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se az tak nedivim a osobne mi to nevadi. Proc nekomu zazlivat, ze vyuzil perfektni prilezitos. Chyba byla va strane zakonodarcu, nezvladnuta a nepromyslena legislativa.

 

Jen pro jistotu, aby to nevypadalo, ze mi vadi ti, co do toho investovali to vubec ne ... pokud se nic nezmeni, tak jim preju, at jim to dobre nese ... vadi mi to jen u tech poslancu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kravina, ale nie tak tragická ako bio-pohonné hmoty. Tie si žiaľ ešte v budúcnosti tvrdo odpykáme. No a najviac ma dorazilo, ako eko nadácie rozdávajú v treťom svete solárne sporáky, aby beduíni a iní prostí ľudia ktorí žijú v súlade s prírodou, nevarili stravu na dreve. A potom to hrdo vyčísľujú, koľko exhalátov tým znížili. Zrejme aby sme si my, civilizovaní mohli viac dopriať. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to spíš nazval vhodné využití příležitosti, kterou jim stát poskytl. A to že je stát blbej, za to si obávám se můžeme tak nějak sami, díky tomu co jsme si zvolili za lidi do parlamentu

 

Někdy mám pocit, že nejde o "blbost" státu ale o zcela jasný záměr poslanců tenhle stát podojit. Vznešeně se tomu říká lobování, ale v našich podmínkách se za tohle slovo schová klasická korupce. Některé věci jako solární energetika, LTO, odsunutí nového zdanění hazardu a další kauzy a kauzičky nikdy nepochopím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se asi divit, ale i mezi členy Chronomagu najdete člověka, který zainvestoval do solární elektrárny (Já to bohužel nejsem :sad01_anim: ) a díky tomu teď bude mít další a další skvělé luxusní hodinky. Tak mu to přejte

 

Divit se asi nebudu, lidi jsou holt různí, ale přát mu to prostě nemůžu, protože to je nečestné a nesportovní.

I já mám díky tomu dražší elektřinu. Navíc je tu ta devastace krajiny zmíněná v jiném příspěvku, brutální výkyvy v síti díky německým větrníkům, a taky (nikoli na posledním místě) pokrytecké lhaní si do kapsy, že to je snad ekologické.

Prd a ještě jednou prd, říkám já.

 

EDIT: Jé, koukám, sedmistý post... a tak hnusné téma. Snad se brzo polepším postem do vlákna o nových přírůstcích ;)

Upraveno uživatelem babaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...