Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Proto mě docela s..e, že mě, jak jsem již psal, nějaký můj věrný fanoušek ojebává o deset bodů denně, tímhle stylem jsem v mínusu nato tata.

 

protože to je všechno jenom hra - a tahle hra se jmenuje "nasírací hra" :D - koneckonců všichni bez rozdílu IQ nebo EQ jsme soutěživí jedinci - Princ má pravdu, že jde defacto o h...o, na druhou stranu, úpadek Chronomagu je zřejmý - stačí se týden nepřihlásit a zjistíš, že jsi o nic zásadního nepřišel kromě vexkláků v prodejním vlákně a to zajímá také jenom někoho = důležitá je sledovanost a ta jistojistě stoupá přímo úměrně kvalitě obsahu - HE HE

 

*pravopis, ale s..u na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dnešní fanoušek Princ Milis mě maže příspěvky bez vysvětlení a reputace mi vylezla na +5.Jak je to možné? :D

 

Nemám pro tebe vysvětlení, ale chci tě poprosit, abys mě přestal otravovat. V SZ i tady. OK? Odpověď jsi dostal, že tvůj duševní potenciál neví, jak s ní naložit, je problém tvůj vlastní, mně do toho netahej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

protože to je všechno jenom hra - a tahle hra se jmenuje "nasírací hra" :D  :)

 

Nasírací je to správné slovo, jsem nasraný, když jako debil hledám nové hodinky, abych je jako příspěvek hodil do příslušné sekce a v momentě mám minus. Připadám si jako Tada, který má minus ještě ani málem nedopsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasírací je to správné slovo, jsem nasraný, když jako debil hledám nové hodinky, abych je jako příspěvek hodil do příslušné sekce a v momentě mám minus. Připadám si jako Tada, který má minus ještě ani málem nedopsal.

 

A vacsina ludi si toho vazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda reputaci pouzil dvakrat, kdyz nekdo brecel ze ji ma spatnou a chtel plus. Nevidim smysl ani v tom to nejak sledovat. Vime ze jsou tu taci kteri si davaji plusy sami sobe a taci kteri radi potaji skodi jinym. Muj nazor je, ze kdyz se to bude resit, obe skupiny funkci budou vic a vic pouzivat. Co o tom proste nemluvit, pak to snad prestane vsechny bavit.

 

Imho Kamil by mohl (to snad neni nic proti nicemu) zverejnit nicky tech co boduji sami sebe a tech co si evidentne na nekoho zasednou. To je totiz velmi vypovidajici vic nez obrazek v avataru:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mne sa to zda morbidne hodnotit niekoho nejaku "uvahu", nazor atd. ...ja nikomu ziadne hodnotenie nedavam a ak ma tema nezaujme,tak ju uz dalej necitam a ak zaujme tak docitam dokonca...a ani v jednom a ani v druhom nedavam ziadne hodnotenia....vyzera to ako v nejakej skolke.(nevyzera to dobre,ak si pozriem niekoho profil a hned mi "vybije" oci minusova reputacia....potom clovek aj ked nechtiac,si podvedome mysli o tom druhom nie najlepsie veci....podvedomie je svina)

Dakujem vsetkym, co ma podrzali a poprosim moderatora fora aby to vymazal.

P.S.: nechcel som rozprudit debatu,chcel som iba napisat co ma v poslednej dobe na fore stve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nasírací je to správné slovo, jsem nasraný, když jako debil hledám nové hodinky, abych je jako příspěvek hodil do příslušné sekce a v momentě mám minus. Připadám si jako Tada, který má minus ještě ani málem nedopsal.

 

naprosto ti rozumím i když se vším nesouhlasím (Tada je blbštajn, ale v zásadě za to nemůže - prostě se tak narodil a je taky rád na světě), ale co jsem chtěl řící = co třeba safi alias chronoredakce nebo jaxe to jmenuje - tři dny smolí článek a pak se dozví, že ho obžlehnul, zdevalvoval a ukradl = není to k posrání aneb jak chutná špatně ohodnocená práce ve veřejném prostoru - ha ha = prostě to tu umíme a nejeden veřejný prostor by měl zavítat na zkušenou a obohatit svojí platformu

 

 

* jo a tohle to je prostě stále dokola (abych se vrátil k tématu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dneska s..e už několikrát tohle:

 

kdyby jenom toto, poslední 3 dny se mi příspěvky překrývají, tzn. z chlívečku z něčím příspěvkem vidím jen polovinu nebo je tam jen prázdné místo, musím dát obnovit stránku 1-2x a pak teprvá můžu číst :sad01_anim:

EDIT: chyby

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám pro tebe vysvětlení, ale chci tě poprosit, abys mě přestal otravovat. V SZ i tady. OK? Odpověď jsi dostal, že tvůj duševní potenciál neví, jak s ní naložit, je problém tvůj vlastní, mně do toho netahej.

 

Když nemáš vysvětlení tak proč jsi to mazal? V SZ si začal ty,tak nepiš o nějakém otravování.O mém duševním potenciálu víš prd tak mě tady prosím neschazuj.Tvou odpovědí tu mě budou mít všichni za blbce a ty budeš zase ten správnej.To je výhoda moderátora že si to tu může mazat jak se mu to hodí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si vlastnim prispevkum plusy pridavat nemuzu a vy jo, jo?

 

Já taky ne, ale třikrát ročně zabiju čuníka, nadělám jitrnic a rozvezu je členům kohorty svých sympatizantů. Občas ještě pro sichr přidám vykrmenou husičku a plusíky se jen hrnou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Já taky ne, ale třikrát ročně zabiju čuníka, nadělám jitrnic a rozvezu je členům kohorty svých sympatizantů. Občas ještě pro sichr přidám vykrmenou husičku a plusíky se jen hrnou.

 

Aha, tady dělám chybu  :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...