Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chlapi,počkejte si na to,co z toho nakonec bude :) Já to vidím tak,že Kamil proti sobě postaví Risemany a "pseudoRisemany"......spousta lidí ty fejky kupuje,páč přece "digitálky jako digitálky" - a než se tu rozvine debata o tom,že to není pravda,tak si prolustrujte vlákna a pro spoustu členů tady to tak opravdu je. Čísílka jako čísílka.

Já tuto Kamilovu aktivitu naopak kvituju s povděkem a jsem velmi zvědavej na výsledný článek.

 

Kamil ty fejky koupil za tím jediným účelem,tak nechte stranou emoce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V onom vlákně jsem sice říkal, že to nebudu dál pitvat, ale jeden komentář si fakt neodpustim. V podstatě může bejt jedinej akceptovatelnej výsledek testování. A to - kupte si originály. Pokud by výsledkem bylo, Hmm, fejky jsou dobře zpracovaný, a taky ukazujou čas, kupte si je - ušetříte, tak to tady můžem zabalit.

Takže celý je to zbytečný, včetně vyhozenech 16ti baků a obohacení čínskýho parchanta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V onom vlákně jsem sice říkal, že to nebudu dál pitvat, ale jeden komentář si fakt neodpustim. V podstatě může bejt jedinej akceptovatelnej výsledek testování. A to - kupte si originály. Pokud by výsledkem bylo, Hmm, fejky jsou dobře zpracovaný, a taky ukazujou čas, kupte si je - ušetříte, tak to tady můžem zabalit.

Takže celý je to zbytečný, včetně vyhozenech 16ti baků a obohacení čínskýho parchanta.

 

Uz vcera jsem mel rozepsanou zpravu na tohle tema, ale nakonec jsem ji neodeslal a nechal to byt, ale dneska uz ji napisu i kdyz to asi nevyzni prilis prijemne.. Horhe neni to nic proti tobe osobne spis jen takove vzpominani na drivejsi doby, ktere si matne za tech par chvil co na chronomagu jsem pamatuji..

 

Neni to tak davno co jsi tady sam psal, ze sis koupil na zkousku nejake fejkove hodinky, myslim, ze to byly Panerai Blackseal nebo neco podobneho - na zkouseni, testovani atp, mozna pak i nejake dalsi testovaci MM nebo neco podobneho (vzhledem k tomu, ze je to celkem dlouho a jsem liny to hledat tak ti nereknu o jake hodinky se konkretne jednalo) - na testovani, porovnavani s originaly a ujasneni si jestli original chces nebo nikoliv.. O to vic me vsak zarazi, ze o par mesicu pozdeji mas takovehle radikalni odsudky neceho, co jsi sam pred relativne kratkym casem povazoval za normalni = koupit fejky a pak se uvidi.. prijde mi to od tebe trosku jako alibismus, ktery moc rad nemam.

 

Jeste nez se do me pustis ty nebo nekdo jiny, ze jsem kupoval MM a Parnis a potom jako mod mazal prispevky techto dvou "znacek" tak napisu, ze jsem je nemazal z toho duvodu, ze by me to nejak vytacelo, vadilo nebo by mi to prislo vysoce pod uroven, ale z toho duvodu, ze to aktualne bylo dle pravidel fora zakazano a tak prezentace techto vyrobku zde nemela co delat (at uz to rozhodnuti bylo jakkoliv spravne)..

 

>>> To je to co mi dnes asi vadi..

 

PS: Kamil se taky trosku prestrelil, do vlakna co ma kdo na ruce to fakt nepatri, predstava, ze se tam vytasi vsichni a zacnou tam ladovat fejky o stosest me desi, ale pokud sepise nejaky porovnavaci clanek a hodinky vyuzije na protifejkovou demonstraci s informacemi na co si maji nebozi neznali kupujici davat pozor, tak to na foru muze spouste lidi pomoci aby si nenabehli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz vcera jsem mel rozepsanou zpravu na tohle tema, ale nakonec jsem ji neodeslal a nechal to byt, ale dneska uz ji napisu i kdyz to asi nevyzni prilis prijemne.. Horhe neni to nic proti tobe osobne spis jen takove vzpominani na drivejsi doby, ktere si matne za tech par chvil co na chronomagu jsem pamatuji..

 

Neni to tak davno co jsi tady sam psal, ze sis koupil na zkousku nejake fejkove hodinky, myslim, ze to byly Panerai Blackseal nebo neco podobneho

>>> To je to co mi dnes asi vadi..

 

PS: Kamil se taky trosku prestrelil, do vlakna co ma kdo na ruce to fakt nepatri, predstava, ze se tam vytasi vsichni a zacnou tam ladovat fejky o stosest me desi, ale pokud sepise nejaky porovnavaci clanek a hodinky vyuzije na protifejkovou demonstraci s informacemi na co si maji nebozi neznali kupujici davat pozor, tak to na foru muze spouste lidi pomoci aby si nenabehli..

 

Pravdu díš. Bylo to někdy začátkem roku. Nebo nevim jak dlouho. A taky jsem si to slíznul. Takže co..., já jako nováček si to slíznu, a ostřílenej znalec a milovník hodinek né?? Dvojí metr? Od tý doby se můj pohled samozřejmě změnil a nad ničim podobnym už neuvažuju. Jinak to co jsem koupil byl stejnej fejk, jako tvoje Submarinery cos tady na foru prodával, takže bych si dával majzla. Ale dostáváme se opět k definici fejku. Já jsem si koupil hodinky s polštářkovym pouzdrem bez jakýhokoliv nápisu, stejně jako ty sis koupil hodinky co vypadaj jako Submarinery bez nápisu Rolex. A není na těch fake G-shockách náhodou napsáno Casio???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zil jsem v domneni, ze kdyz jsi tenkrat odkazoval na toto: http://www.philippeswatches.com/shop/panerai-ceramic-radiomir-black-seal-pam-292.html ze to byly cistokrevne fejky.. ;) Ale to je jedno, slo mi spis o to vyzdvihnout tu zmenu v projevu za 3/4 roku, kdy v jednu chvili je to naprosto v poradku a po necelem roce uz je to odsouzenihodne.. to me trosku zarazilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem odkazoval jako že je to můj sen, ale že na to nemám škvarky. A chtěl jsem vyzkoušet, jestli mi tenhle typ pouzdra bude vyhovovat, kdybych náhodou někdy měl volný prostředky v týhle výši.. Tak jsem si koupil na 14 dní toto: post-8501-033707400 1288362149.jpg

 

PS: Tobě přijde divný, že se po 3/4 roku člověku mění priority a vůbec přístup? To mi příjde víc než úsměvný :)

 

Jenom bych chtěl upřesnit, že v mym případě se nic moc nezměnilo. Já za fejk považuju dočista obšlehnutej design včetně značky a loga... Nechce se mi to hledat, ale mám pocit že takhle jsem se vyjadřoval i tenkrát.

 

Už jsem to našel

 

 

  • Pišišvor owners club
  • Skupina:

    Member_50
  • Příspěvků:

    1 133
  • Registrován:

    25-srpen 09
  • Pohlaví:

    Muž
  • Bydlí:

    Liberec
<br class="clear" style="clear: both; ">

Status varování

 

 

Publikováno 27.duben.2010 - 19:03

 

Myslete si co chcete, hrozně se mi líběj PAM 292, nikdo z okolí je nemá a krám na dosah taky nemám. Chtěl jsem vyzkoušet, jestli mi nebudou velký, moc placatý a já nevim co a jestli můžu bejt zamilovanej dál. No co, objednal jsem si z HK noname poskládaný podle mejch požadavků, za celkem směšnou čásku. 3 dny na ruce stačily na to, abych zjistil, že tohle je opravdu ono a noname "radiomir" jsem prodal. teď už nemusim mít obavy, že když bych náhodou splašil cca 10k$ a objednal bych si je, že byc byl kvůli něčemu zklamanej.

A ještě tady

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafón uplatňuje u VŠECH svejch datovejch tarifů FUP, u toho mýho s limitem 3GB dat za měsíc! Což je v 3G síti v pr/deli hned. Takže teď jsem tamtéž do 15. listopadu. Děte do vole pr/dele, s tím svym připojením "Nastálo"!!!

 

sosej pecka pres adslko a ne pres mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz vcera jsem mel rozepsanou zpravu na tohle tema, ale nakonec jsem ji neodeslal a nechal to byt, ale dneska uz ji napisu i kdyz to asi nevyzni prilis prijemne.. Horhe neni to nic proti tobe osobne spis jen takove vzpominani na drivejsi doby, ktere si matne za tech par chvil co na chronomagu jsem pamatuji..

 

Neni to tak davno co jsi tady sam psal, ze sis koupil na zkousku nejake fejkove hodinky, myslim, ze to byly Panerai Blackseal nebo neco podobneho - na zkouseni, testovani atp, mozna pak i nejake dalsi testovaci MM nebo neco podobneho (vzhledem k tomu, ze je to celkem dlouho a jsem liny to hledat tak ti nereknu o jake hodinky se konkretne jednalo) - na testovani, porovnavani s originaly a ujasneni si jestli original chces nebo nikoliv.. O to vic me vsak zarazi, ze o par mesicu pozdeji mas takovehle radikalni odsudky neceho, co jsi sam pred relativne kratkym casem povazoval za normalni = koupit fejky a pak se uvidi.. prijde mi to od tebe trosku jako alibismus, ktery moc rad nemam.

 

Jeste nez se do me pustis ty nebo nekdo jiny, ze jsem kupoval MM a Parnis a potom jako mod mazal prispevky techto dvou "znacek" tak napisu, ze jsem je nemazal z toho duvodu, ze by me to nejak vytacelo, vadilo nebo by mi to prislo vysoce pod uroven, ale z toho duvodu, ze to aktualne bylo dle pravidel fora zakazano a tak prezentace techto vyrobku zde nemela co delat (at uz to rozhodnuti bylo jakkoliv spravne)..

 

>>> To je to co mi dnes asi vadi..

 

PS: Kamil se taky trosku prestrelil, do vlakna co ma kdo na ruce to fakt nepatri, predstava, ze se tam vytasi vsichni a zacnou tam ladovat fejky o stosest me desi, ale pokud sepise nejaky porovnavaci clanek a hodinky vyuzije na protifejkovou demonstraci s informacemi na co si maji nebozi neznali kupujici davat pozor, tak to na foru muze spouste lidi pomoci aby si nenabehli..

 

Kluci, kluci. Já se k mechanikám od mobilu dostal nákupem IWC za 1500,- v Chorvatech...a to jsem netušil co to je za značku. Kdo chce si koupit fake, ať si ho koupí. Jsou lidi kteří je hrdě nosí, jsou lidi, kteří je koupí z neznalosti... Prostě je mi to fuk. Řekl bych že je to úplná prkotina. Jak znám Kamila, tak udělá test a dá o něm vědět. A že je měl právě na ruce, tak je dal do toho vlákna, od toho tam to vlákno je - i když si myslím, že od Kamila to byla legrácka a poškádlení. Jinak teď nemám na ruce nic-doma hodinky nenosím, ale zase mám černé slipy. Snad budou originál...

V tom vlákně je hromada stejných hodinek v různých pozicích...moje žena se chechtá a říká, že jsme magoři, takže asi tak.

Jestli chcete, tak založte vlákno, kdo má nebo měl doma fake...a jsem zvědav kolik pravověrných se přizná.

A to myslím i na zakázku sestavené noname podle originálu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...