Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

A že je měl právě na ruce, tak je dal do toho vlákna....

Neměl jsem je na ruce, vytáhl jsem je z krabičky, nařídil a vyfotil. A dal znovu do krabičky.:) Čekám až mi sect půjčí originály, abych mohl udělat test.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pete, já to tady někdy čtu jen tak zkratkovitě - 3 řádky jedním tahem zleva doprava, tak se ne úplně vždycky chytám úplně přesně, ale jestli teď na sobě nemáš nic, v ruce držíš černý slipy a manželka se jen chechtá, tak to do budoucna nevidím moc dobře. :)

 

:speak_cool: Hochu, takhle to vypadá po 17ti letém manželství...tam už musíš to soužití něčím oživit a je hezké když se chechtá, horší by bylo, kdybych byl k pláči :lol2: :lol2: :lol2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem je na ruce, vytáhl jsem je z krabičky, nařídil a vyfotil. A dal znovu do krabičky.:) Čekám až mi sect půjčí originály, abych mohl udělat test.

 

Kruci, ty jsi mystifikátor! Ty jsi to dal do blbého vlákna...ono to mělo být ve vlákně - "co teď máte v krabičce" :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

vybalil jsem digestoř z bedny, že ji pověsim a připojim a koukám - to nerezový tělo je promáčklý na dvou místech, do hajzlu do hajzlu do hajzlu!!

 

to nasere...to znám, bych to v tu chvíli roztřískal.

Mě takhle přišel sprchový kout, dvě skla levý a to třetí... :eek: taky levý, úplně se mi zatemnilo, nejhorší byla představa, jak to ku.va budu asi posílat zpátky!!!!???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybalil jsem digestoř z bedny, že ji pověsim a připojim a koukám - to nerezový tělo je promáčklý na dvou místech, do hajzlu do hajzlu do hajzlu!!

 

To je ještě dobrý, já ji pověsil, pustil a pak jako debil zalepoval a silikonoval všechny díry, ze kterejch to fučelo jinam než má. Čzech šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ted nastvala vlastni blbost (jako obvykle). Chtel jsem jet na na sobotu/nedeli do Orlickejch hor a ujel mi bus (max o 5 minut) :sad01_anim: . Jo, za blbost se plati a tohle byl nejspis posledni podzimni vikend, kdy jsem mel moznost se tam vypravit. Ted budu mit cas az v prosinci. A to je venku tak krasne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nemáte si kupovat hodinky za 300 Kč" řekla paní prodavačka staršímu synovi v hodinářství v Globusu(bylo to v sobotu odpol.jinak by zašel k p.Provazníkovi) když tam zašel pro nové osičky do hodinek Lorus(Seiko group).Nevím jak se mu to vždy povede,ale už podruhé je stihnul nějak ohnout.(Jestli se někde rve nebo co?)Vím že ty Lorusy nejsou zase nějaká třída,jenže v té prodejně prodávají hodinky Bentime,Q&Q a takové nějaké braky.Paní prodavačka se asi moc nevyzná,škoda že jsem tam nebyl s klukem,docela rád bych si o hodinkách s prodavačkou pokecal.

post-8590-015391800 1288530047.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta-Biker a jeho vyj.ebání se mnou při prodeji kola.

 

 

Myslím, že já jsem prodejce, který si může říct podmínky a určitě raději dá přednost zájemci, kterého zná osobně, už od něj něco kupoval a hlavně není z druhé strany ČR.

 

Komu kolo prodám a nebo neprodám si, s dovolením, určím sám. Bohužel, tak to na světě chodí, kdo nabídne lepší, výhodnější nabídku, má přednostní právo.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že já jsem prodejce, který si může říct podmínky a určitě raději dá přednost zájemci, kterého zná osobně, už od něj něco kupoval a hlavně není z druhé strany ČR.

 

Komu kolo prodám a nebo neprodám si, s dovolením, určím sám. Bohužel, tak to na světě chodí, kdo nabídne lepší, výhodnější nabídku, má přednostní právo.

 

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi potom už jenom natahoval a natahoval a chtěl víc peněz ? Je tu někdo komu to taky přijde nefér ? Dohoda a slib tady na foru platí jenom do chvíle než někdo přehodí ? Všiml jsem si, že je tu vlákno ohledně založení prodeje systémem aukce, ale tohle byl klasický prodej. A i na aukru platí, že když je prodáno a uzavřeno, tak už se nepřihazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi potom už jenom natahoval a natahoval a chtěl víc peněz ? Je tu někdo komu to taky přijde nefér ? Dohoda a slib tady na foru platí jenom do chvíle než někdo přehodí ? Všiml jsem si, že je tu vlákno ohledně založení prodeje systémem aukce, ale tohle byl klasický prodej. A i na aukru platí, že když je prodáno a uzavřeno, tak už se nepřihazuje.

 

 

Byl jsi sice první zájemce, ale chtěl jsi jen rezervaci, mezitím se mi ozval člověk, který měl evidentní zájem, akorát neměl čas - s tím, že nabídl jiné podmínky k tomu, aby dostal přednost.

Stejně jako se tady stalo mi u koupě mnoha věcí, že jsem byl připraven už s pěnězi a prodávající dal nakonec přednost někomu jinému a taky jsem tady nebrečel a nevylíval si zlost. Nevím, o co Ti jde.

Moje chyba byla ta, že jsem nedostatečně ocenil kolo, nicméně je má věc, pro koho jsem se rozhodl a Ty s tím nezmůžeš nic - akorát tady psát tahle moudra.

Dále se k tomu nevyjadřuju, můžeš tady napsat, co chceš, případně tady si může požalovat a pobrečet zmiňovaná paní.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi potom už jenom natahoval a natahoval a chtěl víc peněz ? Je tu někdo komu to taky přijde nefér ? Dohoda a slib tady na foru platí jenom do chvíle než někdo přehodí ? Všiml jsem si, že je tu vlákno ohledně založení prodeje systémem aukce, ale tohle byl klasický prodej. A i na aukru platí, že když je prodáno a uzavřeno, tak už se nepřihazuje.

 

Může mi to být vcelku vzato jedno, netýká se mě to, ale pokud je to tak, jak je výše uvedeno, tak to jednání Peta-Bikera zrovna čestné a správné není, to má flagolo pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsi sice první zájemce, ale chtěl jsi jen rezervaci, mezitím se mi ozval člověk, který měl evidentní zájem, akorát neměl čas - s tím, že nabídl jiné podmínky k tomu, aby dostal přednost.

Stejně jako se tady stalo mi u koupě mnoha věcí, že jsem byl připraven už s pěnězi a prodávající dal nakonec přednost někomu jinému a taky jsem tady nebrečel a nevylíval si zlost. Nevím, o co Ti jde.

Moje chyba byla ta, že jsem nedostatečně ocenil kolo, nicméně je má věc, pro koho jsem se rozhodl a Ty s tím nezmůžeš nic - akorát tady psát tahle moudra.

Dále se k tomu nevyjadřuju, můžeš tady napsat, co chceš, případně tady si může požalovat a pobrečet zmiňovaná paní.

 

Cože ? Nemám zapotřebí psát moudra. Jen jsem popsal jak jsi mě oje.bal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi smutno z toho, co se tady na tom fóru děje a jak se to všechno změnilo...

 

 

Já, když jsem dříve chtěl něco koupit a náhodou prodávající upřednostnil někoho jiného - dokonce mi ani neřekl důvod, mlčel jsem.

 

Nepřišlo mi vůbec vhodné to tady psát - ať se jednalo o veleváženějšího člena, koukám, že dneska je jiná doba. Omlouvám se teda, že jsem si rozhodl, že kolo raději nechám člověku, kterého znám osobně a s kterým jsme už nějaké obchody udělali. Mylně jsem si doteď myslel, že je na prodávajícím, komu a z jakého důvodu dá přednost.

 

Mohou se vyjádřit osoby, kterým jsem tady prodával desítky věcí a kupoval, zda jsem s nimi vyje..., jak tady je uvedeno :(

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...