Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Gilius píše :Pokud by někdo chtěl upřednostnit případné kamarády,nebo třeba osoby, se kterými již obchodoval a má s nimi pozitivní zkušenost.......nebylo by třeba od věci to do inzerátu připsat? Potom se vyhneme podobným excesům a bude.......ne?-- To jako,že by napsal nejdřív je na řadě Karel, potom Jirka, Ruda , apod ? Potom by někoho mohlo napadnout pořadí podle podle počtu příspěvků . To je přece všechno blbost . Slovo se má dodržet .

 

 

Ne,tak jsem to nemyslel. Mluvím třeba o tom,jak to udělal Gougy ,ke kterému se dostaly "kdysi mé" Hamiltony......aniž bych jej o to žádal,automaticky mi je rezervoval,kdybych je náhodou chtěl......a podobně to lze udělat v inzerátu : prostě napsat,že automaticky mají přednost lidi,se kterými jsem již obchodoval a mám s nimi dobrou zkušenost. Netvrdím,že je to nejlepší nápad......ale minimálně to eliminuje podobné dohady(jestli si pamatuju dobře,podobnou zkušenost má třeba Kamil s prodejem winderu,před časem.....?).

Rozhodně tím ale nechci rozjet nějaké flame......v okamžiku,kdyby se mi třeba ozval první třeba "majorzeman"(nebo kdokoliv další),na kterého je ve vlákně negativní komentář,automaticky jej přejdu a prodám dalšímu v pořadí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Snowe ty si to navazeni do me vylozene uzivas................................  protoze po padesatce uz se clovek prece dale nevyvyji a diskuze tedy netreba ...............

 

Neužívám, reaguji......................člověk se vyvíjí k podrazáctví a prasárnám ?

 

Edit  - bez specifikace věku

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf. Kde se v tobe bere takova zloba? Tvou sebejistotu v souzeni jinych lidi, ktere neznas, bych chtel mit. Vlastne nechtel. Vytrhavas vetu, kterou jsem ironicky reagoval na tve "a nemusis odpovidat". Psal jsem tady uprimne o tom, jak bych se zachoval ja. Nikoho jsem nesoudil ani neurazel a vubec se to netykalo tebe. To, co mi posleze napsal Peta-Biker jen potvrdilo, ze nic neni tak jednoznacne, jenom cerne, nebo jenom bile. Proto je nekdy vhodne udelat krok zpet, nejit slepe s davem a nehazet kameny na cil, o kterem nic nevim. Kazdy normalne napsal, jestli souhlasi, nebo nesouhlasi, pohoda. A pak prijdes ty a zacnes pouzivat slovink jako rvat, blb, podrazactvi, prasarny. To prece neni normalni! Nebo ti to dela radost? Docela jsi mi zkazil patek na foru, musim rict. Puvodne jsem to ani nechtel komentovat, ale nedalo mi to. Pokud mas proste jen blbou naladu, blbej den, nedari se, dokazu pochopit, ze nekdy clovek proste vyjede, ale vetsinou nasleduje korekce. Proc se ale hned navazet agresivne a sproste do jinych lidi? To nepochopim.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf. Kde se v tobe bere takova zloba? Tvou sebejistotu v souzeni jinych lidi, ktere neznas, bych chtel mit. Vlastne nechtel. Vytrhavas vetu, kterou jsem ironicky reagoval na tve "a nemusis odpovidat". Psal jsem tady uprimne o tom, jak bych se zachoval ja. Nikoho jsem nesoudil ani neurazel a vubec se to netykalo tebe. To, co mi posleze napsal Peta-Biker jen potvrdilo, ze nic neni tak jednoznacne, jenom cerne, nebo jenom bile. Proto je nekdy vhodne udelat krok zpet, nejit slepe s davem a nehazet kameny na cil, o kterem nic nevim. Kazdy normalne napsal, jestli souhlasi, nebo nesouhlasi, pohoda. A pak prijdes ty a zacnes pouzivat slovink jako rvat, blb, podrazactvi, prasarny. To prece neni normalni! Nebo ti to dela radost? Docela jsi mi zkazil patek na foru, musim rict. Puvodne jsem to ani nechtel komentovat, ale nedalo mi to. Pokud mas proste jen blbou naladu, blbej den, nedari se, dokazu pochopit, ze nekdy clovek proste vyjede, ale vetsinou nasleduje korekce. Proc se ale hned navazet agresivne a sproste do jinych lidi? To nepochopim.

 

Vyprdni se na to. Počkej do zítřka, to se tu pravděpodobně zase objeví nějaké srdceryvné omluvné vlákno. Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem si na vyčištění zubů nesundal SP2, které jsem si chtěl nechat na nošení, dal jsem vymněnit sklíčko a udělat "celkovou opravu". Zamlženo, tak jsem je odvíčkoval a dal sušit a v rámci toho objevil původní nevyměněné těsnění. Otázkou je, jestli by nové pomohlo nebo jesli je to pouzdro už tak KO, ale v každém případě jsou pro mě v tomto stavu nenositelné :( Kuwa,to nikdo na liberecku neumí dělat Primky?! Nebo je to takový průšvih? Přece teď nebudu začínat s hodinařinou, nemám na to čas a za chvíli budu slepej jak patrona :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ti mohl upadnout na obusek... opakovane...? :D

 

 

Není to osobní,Kibi.....slušně jsem ho požádal(vykal jsem) o jízdenku....jestli ji má?!.....a najednou startoval. Čím více se blíží zima,tím hůře to nesou...tu naší "buzeraci".......

Tohle mne vůbec netěší,bohužel se to stalo součástí mé práce .

Bohužel "sněhuláci" na dobré slovo moc nedají,respektují Tě pouze,pokud cítí,že máš převahu......a když Ti něco udělají,mohou si jen polepšit......kriminál pro ně znamená postel,teplé jídlo,střecha nad hlavou.....tzn. všechno to,co jim momentálně chybí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Počkej do zítřka, to se tu pravděpodobně zase objeví nějaké srdceryvné omluvné vlákno.

 

Úsměvné, omlouvám se jen pokud je za co a tentokrát nemám ani ten sebemenší důvod. Přečetl sis mé (Snow) příspěvky a nebo si dal jen na Hasňovo lkaní a osočování ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě předchozího mě vytočilo, že jsem si přivezl domů krásný, voňavý desktop od věhlasné firmy. Okamžitě jsem se vrhl na svůj starý, začal jsem zálohovat data, která jsem chtěl do nového přesypat, dělal jsem to s láskou a zodpovědně. Pak jsem PC přesunul, opatrně přepíchal spoustu konektorů, které potřebuji k životu, pohodlně se usadil, zmáčkl power a monitor se nerozsvítil, desktop ho nenapájí, soudruzi v daleké Ho-Či-Minově zemi udělali někde chybu. Co mi jsou v neděli odpoledne prodloužené záruky, absolutně k h...u. Kašlu na to, jdu spát, mrzí mě, že si nemohu dát panáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...