Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

mě naštvaly český dráhy dneska, voni fakt nechtěj, abych s nima jezdil...

 

např. dnes, hodlám jet ze své malebné vesničky Hovnice do banky, která sídlí

 

v o něco větší Prdelouči, vzdálené po trati 12 km...

 

nepochopte mě špatně, vlaky mám rád, ale za cestu tam a zpět s kolem chtít 91 kč???

 

to teda ani omylem! a to mi ještě ta žena za pultem, když jsem odmítl zaplatit vlastně cenu

 

jednosměrné jízdenky z Hovnic do Matky měst, navrhla, ať si tam dojedu rovnou na tom kole teda!

 

aha! já blbec! moh jsem si ušetřit cestu na nádraží a být tou dobou na cestě do Prdelouče! :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna vcera nastvalo, ze priatelka uz 2.raz rozbila fabku. Este viac ma nastvalo, ze namiesto toho aby mi to zavolala hned tak v nej hodinu sedela a bala sa zavolat mi. A hladajte po osmej vecer servis, ktory vam ju schova, aby do nej nenaprsalo...

 

Neblbni, to jsou jenom plechy, hlavně že se jí nic nestalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, hlavně zdraví. Auto se vždycky opraví a když tak v AAA prodá jako nebourané. :D

 

Vravim ze ma nastvalo hlavne to ze mi nevolala hned. A jj, su to hlavne plasty, tie nikto neriesi. A jak som kukal na tu lampu tak evidentne nebola prva kto si s nou dal "intimny meeting" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si koupit dvě bagetky, cena 25,- INR za kus. U pokladny na mě vybalí cenu 101,- rupek, ptám se ho jestli to není trošku moc, dovídám se že cena je bez daně, nevzdávám se a ptám se jestli daň 100% není trošku moc a vedu ho k té cenovce a regálu. A výsledek:

Je tam stará cena, děkujeme za upozornění... Takže přes noc zdražili v mém oblíbeném lahůdkářství bagetku z 25ti na 45 :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...