Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mňa dnes naštvalo, že som zakúpil novú X6, podpísal papiere, prevzal auto a pani mi mala vyjet z predávacej miestnosti. A čo, čo?????? No je..a do tých sk......ých dverí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

tak to nasere. ciste ze zvedavosti, podle prava asi odpovednost lezi na tobe, nicmene jak se k tomu postavil autosalon?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď před chvilkou mě naštvalo na parkovišti u obchodu, že jsem přišel k autu a reakce na dálkové odemknutí nula. Zkusil jsem ho znovu zamknout, odemknout a zase nic. Zkusil jsem to tedy klíčem a taky nic. Sráč jeden. Když jsem to zkoušel asi pět minut a už se po mě začli koukat lidi, všiml jsem si, že moje auto stojí o tři auta vedle. :suicide_anim:

 

Měls do něj ještě párkrát kopnout, kdyžs to zjistil - čistě pro jistotu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa dnes naštvalo, že som zakúpil novú X6, podpísal papiere, prevzal auto a pani mi mala vyjet z predávacej miestnosti. A čo, čo?????? No je..a do tých sk......ých dverí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mně po týdnu od koupě mojí trojku někdo objel klíčem, nasranost neuvěřitelná, úplně Tě chápu :sad01_anim: Taky mě zajímá, jak se k tomu postavil autosalon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po více jak týdnu a třech operacích viděl svou nohu. Ne že by mi tak povyrostlo břicho, a já si na ni neviděl, ale sundavali mi obvazy. Nejprve jsem se zhrozil, pak se mi nahrnuly zlzy do očí a pak jsem si chtěl do kapačky místo infůze narvat Cpt. Morgana... Vypadá to hrozně, jako bych se vrátil z australského pobřeží po souboji s místním žralokem. Tvrdili mi, že to bude trochu propadlé, ale to je jako by se z mé nohy živil ztroskotaný zájezd a trvalo to týden, než je objevili...

Navíc jsem to všechno pro jiného doktora fotil. Alespoň mám něco pro pojišťovnu až bude trvrdit, že mi vlastně nic nebylo, že to nejsou trvalé následky a že mi dají 16,50 Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po více jak týdnu a třech operacích viděl svou nohu. Ne že by mi tak povyrostlo břicho, a já si na ni neviděl, ale sundavali mi obvazy. Nejprve jsem se zhrozil, pak se mi nahrnuly zlzy do očí a pak jsem si chtěl do kapačky místo infůze narvat Cpt. Morgana... Vypadá to hrozně, jako bych se vrátil z australského pobřeží po souboji s místním žralokem. Tvrdili mi, že to bude trochu propadlé, ale to je jako by se z mé nohy živil ztroskotaný zájezd a trvalo to týden, než je objevili...

Navíc jsem to všechno pro jiného doktora fotil. Alespoň mám něco pro pojišťovnu až bude trvrdit, že mi vlastně nic nebylo, že to nejsou trvalé následky a že mi dají 16,50 Kč...

 

Richarde ty bys to měl sepsat do nějaké brožury, protože tebe se čte jedním dechem :)

Tím samosebou nechci nějak zlehčovat tvůj zdravotní stav, ale je dobře, že tě humor neopouští ani nadále ... držím palečky, aby jsi už byl ze špitálu venku a hezky se ti to hojilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po více jak týdnu a třech operacích viděl svou nohu. Ne že by mi tak povyrostlo břicho, a já si na ni neviděl, ale sundavali mi obvazy. Nejprve jsem se zhrozil, pak se mi nahrnuly zlzy do očí a pak jsem si chtěl do kapačky místo infůze narvat Cpt. Morgana... Vypadá to hrozně, jako bych se vrátil z australského pobřeží po souboji s místním žralokem. Tvrdili mi, že to bude trochu propadlé, ale to je jako by se z mé nohy živil ztroskotaný zájezd a trvalo to týden, než je objevili...

 

Buď šťastnej, že si viděl nohu. Před třiceti lety by si viděl pahýl....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím dnešním psaním jsem měl ještě počkat - kdybych jen tušil, co mě ještě čeká...

Sestřička se rozhodla, že mít kanylu v žíle 8 dní je moc a že se napíchne jiná. Marně jsem ji přesvědčoval, že tahle funguje naprosto v pořádku a že bude mít určitě problém napíchnout mi jinou žílu. Nevěřila...

Takže ve finále mám rozpíchané obě ruce, šest pokusů, dvě sestřičky se na mě střídaky, dalších pět vočumovalo a já se tvářil jak Meresjev po doplazení do první vesnice, tj. jako největší hrdina. Zuby mám o sebe obroušené bolestí, aspoň nemusím na zubní kámen. "Bodačky" už byly tak zoufalý, že když jehlu napíchly a nic, tak s ní v tý ruce rumplovaly a snažily se do nějaké trefit poslepu. Jeden pokus byl těsně u kloubů prstů, žilka praskla a teď to vypadá, že se mi na ruce udělal další kloub, trochen větší než ostatní...

Takže shrnuto - jedna noha vohryzaná vod krokodýla bo jaké havěti + vazy nejsou v koleni ale v pr..., druhá noha po odebrání zdravé kůže pálí jak po vášnivé noci na jekoru (koberec), ve kterém někdo rozbil flašku vod piva, obě ruce rozpíchané a napuchlé, hnedle bych je mohl nabídnout do nějakého dokumentu kárajícího mládež, že aplikovat drogy nitrožilně je nebezpečné.

Posledním (zatím) tak nějak fungujícím orgánem se zdá býti hlava, i když i tady už mne tchyně upozornila, že tři operace během týdne, to na mozku následky zanechá (obratem jsem ji n....l otázkou, kolik jich teda musela mít v životě ona...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richard, prajem Ti skore uzdravenie. Davas nenormalne hlasky, mal by si pisat scenar pre nejakych ochotnikov ci humoristov, mas na to crevo;-). Vydrz! ( ... Ze sa naTebe striedali dve sestricky, ... No vytrhnute z kontextu to znie dost uspokojivo:-))

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a to ještě když mě napichovaly, tak na pokoj vletěl nějakej dědek a hned na záchod a s..l. Vrchní sestra řvala, ať ho vyhoděj, že je to nějakej XY z dvanáctky, že všude posírá hajzly a uklízečky to po něm nechtěj mejt. Pozdě... Takže Lída si odpoledne udělá rajony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a to ještě když mě napichovaly, tak na pokoj vletěl nějakej dědek a hned na záchod a s..l. Vrchní sestra řvala, ať ho vyhoděj, že je to nějakej XY z dvanáctky, že všude posírá hajzly a uklízečky to po něm nechtěj mejt. Pozdě... Takže Lída si odpoledne udělá rajony.

 

:gora: chudák Lída

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a to ještě když mě napichovaly, tak na pokoj vletěl nějakej dědek a hned na záchod a s..l. Vrchní sestra řvala, ať ho vyhoděj, že je to nějakej XY z dvanáctky, že všude posírá hajzly a uklízečky to po něm nechtěj mejt. Pozdě... Takže Lída si odpoledne udělá rajony.

 

Ricousi drž se. Ale koukám, že máš podobný postoj k životu jako já. Když je něco pos*aným nahoru, tak je potřeba to odlehčit vtipem. Spáleniny z koberce zná asi každý :), takže vzpomínka sice dávná, ale úplně jsem cítil tu bolest. Je zajímavé, že přišla vždy až po moc hezkých chvilkách :)

Opatruj se a i nadále přispívej do zdejších vláken.

Jo a tchýni také dostávám podobnými kecy...naposledy jsem jí předevčírem oznámil, že jsem jí koupil lastminute do Egypta - za dobré chování...netvářila se hezky :)

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a to ještě když mě napichovaly, tak na pokoj vletěl nějakej dědek a hned na záchod a s..l. Vrchní sestra řvala, ať ho vyhoděj, že je to nějakej XY z dvanáctky, že všude posírá hajzly a uklízečky to po něm nechtěj mejt. Pozdě... Takže Lída si odpoledne udělá rajony.

 

Tvůj příběh připomíná starý dobrý český přísloví: NA POSRANÝHO I HAJZL SPADNE.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...