Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Podvazky uz nenosim , tankistickej holster jde blbe vyprat ... tak ted nosim tohle:

post-6982-048941500 1298309783.jpg

 

 

 

 

To není Tadův patentovaný závěs na skryté nošení čtyř Coltů A1 1911 najednou?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlakno je slusnej salat.. :D Kazdopadne Dane diky za zverejneni me pozy v neglize, priste se pred tebou svlikat a lubrikovat zezadu nebudu, takovahle publicita mi za to nestoji, sam dobre vis jak jsem plachej! :(

 

At si to bude nekomu libit nebo ne, u me porad budou mit clenove jako M916, bandicoot, YPO, lolohh, Kalifx, Baker, Kamil, Viktor, Frantik, cigi a spousta dalsich mnohem sirsi pole tolerance nez "cucaci" kteri sem sotva prisli uz jenom pro to, co pro forum udelali - mozna nekdo namitne, ze je to selekce a ze je to spatne, ale je mi to vlastne u zadku - az se novacci socializuji a foru v necem pomohou, tak se mohou v mych ocich pustit do vaznych diskuzi, do te doby je jejich nazor pro me temer bezcenny.. A ano, urcita forma selekce je dulezita, protoze jinak by tu nikdo z tech kdo pomahaji vytvaret kvalitni obsah uz davno nebyl, kdyby se tu striktne dodrzovaly pravidla. Ale at tu zavladne anarchie jakakoliv bude mi to asi jedno, protoze uz me tyhlety kecy o hovinku prestavaji bavit, nastesti to tady monitoruje aspon fazer, kterej dokaze zvednout uroven :D

 

Kdyby tady kazdej novacek namisto diskuze o pravidlu 50+, dohlizeni nad pravidly a podobnyma picovinama napsal recenzi na nejaky hodinky, mozna by tu zase bylo o cem cist a urcite by rychleji zapadl do zdejsiho velmi zajimaveho prostredi..

 

Jo a taky vsichni o sebe zacnete trosku vic dbat, citim se mezi vami divne! :D

 

Víš Spajdy, ono je to taky tak, že některé ze členů znáš osobně, někteří sem píší již nějaký ten rok, s mnoha jsme si prodali a koupili hodinky a tak víš (a má to tak víc lidí tady), že když je pak něco mimo normu, že to není podraz, protože ty lidi už tak nějak znáš. Takže i já vím, že když ti napíšu že jsi metrouš s podvazkama, že to uneseš a já jsem zase kočičář a ambasador zodiac :) Prostě jak tu padlo, je to tady virtuální hospoda se stolem štamgastů (za které považuji ta jména, která se tady objevují pravidelně) a pak návštěvníků. No a z těch čase třeba budou štamgasti, ale to nikdo neví. Takže dámy a pánove, je mi ctí s vámi sedět u jednoho stolu (kam jsem se drze vecpal :) ). A i když občas někdo slintá na triko, někdo něco rozlije, ale protože je s vámi sranda, tak se to dá lehce přehlédnout a já sem budu chodit (zatím) rád a nenechám se otrávit:) Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechano: Vyzkousej Google Translate. Jinak nepomuzu. Proste nektere veci oceni jen cizich jazyku znali. Ja zase nestrilim na strelnici do plechovek, nemuzu delat muzskeho modela a nemuzu se zucastnit PGA US Open. Vsichni vsechno proste nemuzou. Ale pokud to oceni aspon nekdo, tak dobry. Anglictina je navic dnes uz casti zakladniho vzdelani. Diky bohu. Mati si to taky neprecte, to se neda nic delat. Ale zase tak dulezity clanek to neni. Je vtipny clanek od Jeremyho na tema sikana pro nespokojene bazanty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě naštvala lidská hloupost, na to si nikdy nezvyknu a ani si zvykat nebudu :sad01_anim:

 

To, že jsou chlapi ješitní vím dávno, ale vždycky mě to dokáže vytočit

 

Ješitní jsme všichni. A když se napijeme a ze všech se stanou alfa samci, to je teprve mazec :)

Hlavně trpělivost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechano: Vyzkousej Google Translate. Jinak nepomuzu. Proste nektere veci oceni jen cizich jazyku znali. Ja zase nestrilim na strelnici do plechovek, nemuzu delat muzskeho modela a nemuzu se zucastnit PGA US Open. Vsichni vsechno proste nemuzou. Ale pokud to oceni aspon nekdo, tak dobry. Anglictina je navic dnes uz casti zakladniho vzdelani. Diky bohu. Mati si to taky neprecte, to se neda nic delat. Ale zase tak dulezity clanek to neni. Je vtipny clanek od Jeremyho na tema sikana pro nespokojene bazanty.

 

Já na střelnici střílím do všeho co se pohne (nic se tam ale nehejbe), modela, hm, to bych myslím dělat mohl (kdo mě zná, dá mi za pravdu). Že je angličtina dnes součástí vzdělání, to jsem opravdu rád, je mi to, asi jako máti, úplně k prdu. Ale zato v Moskvě, tam bych se domluvil dobře (kdyby mě tam někdo dostal). :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...