Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nas*alo mě zjištění ohledně mého topení v baráku. To sice začalo konečně topit, ale díky zcela vadné koncepci (založené na filozofii dodavatele pořídit co nejlevnější vybavení a udělat to co nejrychleji) není prakticky vůbec regulovatelné tak, aby topilo komfortně když já potřebuju.

 

Nejvíc mě na tom jebe fakt, že jsem si to musel zjistit sám na technické lince Vaillantu (která je skvělá) a za pomoci ochotných lidí (zde i jinde), protože cvičené opice v podobě topenářů se zmůžou jen na "Šéfe, tak už to snad bude fachat."

 

Na druhou stranu, pokud se vše potvrdí, nápravu nebudu platit já a navíc mi přislíbil developer uhradit náklady za plyn za tuto zimu. Aspoň něco.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave mne nastval zaslouzily pracovnik fy Toptrans p. Baier, ktery dorucil vestavne spotrebice (bohuzel v me absenci). Predani byli pritomni moji rodice (postarsi lide) a i pres to ze ve smlouve byl vynos za prvni zamcene dvere pan se nenamahal a zbozi v cene desitek tisic a vaze pres metrak nechal pred domem. Mimo to jim nadaval, ze se dostavili par minut pozde. :furious:

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave mne nastval zaslouzily pracovnik fy Toptrans p. Baier, ktery dorucil vestavne spotrebice (bohuzel v me absenci). Predani byli pritomni moji rodice (postarsi lide) a i pres to ze ve smlouve byl vynos za prvni zamcene dvere pan se nenamahal a zbozi v cene desitek tisic a vaze pres metrak nechal pred domem. Mimo to jim nadaval, ze se dostavili par minut pozde. :furious:

 

Toptrans je nejlepší spediční firma, kterou znám! Mně ztratili jeden reprák ze dvou :D. A to není nic proti tomu, co se stalo kolegovi. Je to naprosto pravdivej příběh, ač se to zdá k neuvěření.

 

Kolegovi doručovali tepelný čerpadlo vzduch-voda, tj. velkej box o váze cca 250-300 kg, přičemž ve smlouvě bylo doručení a odnesení až na místo. Frajer přijel, vylezla kolegova žena (muž byl v práci) a řidič povídá: "Jste tu sama? To jsem zvědavej, jak si to tam odnesete." Následovala hádka a ukazování smlouvy; řidič zmizel a za chvíli se z nedalekých stavebnin vynořil s Destou a že tu jednotku odveze na vidlích na zahradu. Žena ho varovala, že tráva je trochu mokrá. Řidič nedbal, naložil a vyrazil, aby o 15 metrů dál rozryl trávu a zahrabal Destu i s čerpadlem půl metru do země. S nadávkami opustil pěšky zahradu a za půl hodiny se vrátil s traktorem, kterej ho i s Destou vytáhl. Zanechav za sebou blátivou spoušť, složil čerpadlo před dům a s výhružkou donutil ženu podepsat převzetí.

 

Manžel se vrátil odpoledne domů, čerpadlo v igelitu před barákem zas*aný od bahna, doma plačící žena a do toho mu ze stavebnin donesl pracovník fakturu za zápůjčku a čištění Desty, na které byla částka 5.000 Kč.

 

Situace se nakonec, po menším pekle vyvolaném kolegou vyřešila, ale když mi to vyprávěl, ještě mu šla z uší pára :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi na tom vůbec?

 

Nevim - a to myslim vážně. Rána na noze (transplantovaná kůže) už se doléčuje a i když to vypadá nevábně, tak je to pozitivum. Koleno moc neohnu, bolí jak ďas, "něco uvnitř nohy" (vazy?) taky, ale doktoři to neřeší - další vyšetření je dle nich zbytečné. Má se to zatáhnout samo a včera mi doktor říkal, že i vrcholoví sportovci dokáží žít s urvanejma vazama bez operace. Copak vypadám jako vrcholovej sportovec? Jedině jako zápasník sumo. Ještě mi každej třetí den vysávaj jehlou na dvou místech z pod kůže nohy krev - prý to je pozůstatek modřin. A ve finále si po šesti tejdnech v nemocnici začínám vsugerovávat, že mi hozí žilní trombóza, protože mi před deseti dny vysadili heparin...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim - a to myslim vážně. Rána na noze (transplantovaná kůže) už se doléčuje a i když to vypadá nevábně, tak je to pozitivum. Koleno moc neohnu, bolí jak ďas, "něco uvnitř nohy" (vazy?) taky, ale doktoři to neřeší - další vyšetření je dle nich zbytečné. Má se to zatáhnout samo a včera mi doktor říkal, že i vrcholoví sportovci dokáží žít s urvanejma vazama bez operace. Copak vypadám jako vrcholovej sportovec? Jedině jako zápasník sumo. Ještě mi každej třetí den vysávaj jehlou na dvou místech z pod kůže nohy krev - prý to je pozůstatek modřin. A ve finále si po šesti tejdnech v nemocnici začínám vsugerovávat, že mi hozí žilní trombóza, protože mi před deseti dny vysadili heparin...

 

A taky mimoděložní těhotenství protože nemáš dělohu-co blbneš vždyť jsem ti to ráno rozmlouval,že je to nesmysl. :smile_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt k posr... :(

 

Co se týká vazů, v jednom koleni mám plastiku předního zkříženého, ve druhém je urvaný.

Fungovat se s tím dá, ale je to hodně individuální. Tohle se určitě vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky mimoděložní těhotenství protože nemáš dělohu-co blbneš vždyť jsem ti to ráno rozmlouval,že je to nesmysl. :smile_anim:

 

Já vim - ale žena mě v těch konspiračních teoriích zdárně podporuje. Murder a Scullyová jsou proti nám lidé bez fantazie...

Ale díky tvé radě se tu furt nějak hejbu - za chvíli už budu utahanej a aspoň usnu... ;)

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt k posr... :(

 

Co se týká vazů, ... Fungovat se s tím dá, ale je to hodně individuální.

 

Souhlas. Mladej si zkřížený vaz urval před rokem na fotbálku v tělocvičně. Koleno měl hnusný snad dva měsíce, ale celou sezónu s tím na bajku odjezdil včetně závodů a vejletu do Alp. Běžky, běh, míčové sporty zakázaný.

 

Plastiku vazu mu dělali v listopadu a rekonvalescence po ní byla desetkrát rychlejší než po vlastním úrazu.

 

Ať se Ti tam do kolene někdo endoskopem podívá a pořeší případné problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave mne nastval zaslouzily pracovnik fy Toptrans p. Baier, ktery dorucil vestavne spotrebice (bohuzel v me absenci). Predani byli pritomni moji rodice (postarsi lide) a i pres to ze ve smlouve byl vynos za prvni zamcene dvere pan se nenamahal a zbozi v cene desitek tisic a vaze pres metrak nechal pred domem. Mimo to jim nadaval, ze se dostavili par minut pozde. :furious:

 

Za toto musia pikat! Stazuj sa, za pristup na vybavenie dodavky, vedenie musi riesit takychto PRACANTOV! :raygun:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...