Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

ano, je to dost otravna vec. vyzva moderatotom: dajte to do poriadku :whistle:

 

ono tady ani tak nejde o módy,ty to uklízejí když je to uzavřené,ale o prodejce.Napíše LOCK,PRODÁNO a nechá to otevřené. :suicide_anim: Klidně se toho uklízení ujmu,když někdo řekne jak to dělat.Do avataru si dám koště s lopatkou a jak si mě budete pamatovat. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono tady ani tak nejde o módy,ty to uklízejí když je to uzavřené,ale o prodejce.Napíše LOCK,PRODÁNO a nechá to otevřené. :suicide_anim: Klidně se toho uklízení ujmu,když někdo řekne jak to dělat.Do avataru si dám koště s lopatkou a jak si mě budete pamatovat. :D

 

pridavam sa k tebe ako dobrovolnik, ten neporiadok mi sposobuje neurozu :) . modi by ale mohli v kazdom pripade dat pozor a kontrolovat co je predane a co nie. ved aj tak nemaju co robit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky když mě v poslední době něco nas..e, tak si často vzpomenu na Ricouse, že by asi většinu problémů bral místo těch jeho. Co píše je fakt jak horor.

Ještě tu máme teď to Japonsko, takže by člověk měl být vlastně pořád spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra bych měl jít už konečně domů, alespoň na čas (možné další operace). Ale zřejmě se rozhodli mi to tu osladit do poslední minuty. Od pondělka jsem měl na pokoji švihlýho hrobaře (to by ještě šlo, i když morbidní zážitky moc nemusím...), ten šel dneska domů. A taky více jak 80-ti letého dědu, který se nemůže hýbat, má halucinace, zvrací, dusí se, křičí bolestí, heká, nedokáže vůbec nic - prostě neuvěřitelně trpí (a bohužel o tom ví). Všichni na to kašlou, já cca 2x do hodiny volám sestru a začínám toho mít dost - nejsem ošetřovatelka, mám problémy sám se sebou a navíc, je mi to líto, ale psychicky to nedám...

Takže i když bych tu měl být správně déle, raději to balim a budu denně dojíždět na převazy a další vyšetření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad ses nebál, že mi vadí, že je vrací? :).Střihat kule za takové zásahy. Kulový našli, omluva vyzněla skoro jako: "Pardon, kluci dlouho nezasunuli, tak akci trochu přepískli" a nechali si materiály, které byly vlastnictvím redakce nebo reportérů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první těžké zklamání na ebay. Koupil jsem si od Sibiře IWC. Bez krabice. A protože jsem puntičkář, chtěl jsem si tu krabici dokoupit. Našel jsem obchod Altes24.de a tam IWC box za 129 euro. Říkám čert to vem, beru, budu to mít komplet. Deklarovali, že je v pořádku. Nebyla. Přišla sice originál bednička, ale se zadními vylomenými panty z plastu a ještě k tomu faktura na úplně jiný zboží. Box na Admiral Cup Corum. Pomocí vrtačky, krátkých vrutů a vteřiňáku jsem to dal jakž takž do kupy. Ale ten vztek budu vydýchávat ještě dlouho. :evil2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první těžké zklamání na ebay. Koupil jsem si od Sibiře IWC. Bez krabice. A protože jsem puntičkář, chtěl jsem si tu krabici dokoupit. Našel jsem obchod Altes24.de a tam IWC box za 129 euro. Říkám čert to vem, beru, budu to mít komplet. Deklarovali, že je v pořádku. Nebyla. Přišla sice originál bednička, ale se zadními vylomenými panty z plastu a ještě k tomu faktura na úplně jiný zboží. Box na Admiral Cup Corum. Pomocí vrtačky, krátkých vrutů a vteřiňáku jsem to dal jakž takž do kupy. Ale ten vztek budu vydýchávat ještě dlouho. :evil2:

 

tak letěla do popelnice. Kdyby mně stála v šuplíku ve stole, tak by se mně furt jen vysmívala, jak se mnou paní Natalia Meshchaninova s 5000 pozitivními feedbacky vyjebala. Nic, jede se dál. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak letěla do popelnice. Kdyby mně stála v šuplíku ve stole, tak by se mně furt jen vysmívala, jak se mnou paní Natalia Meshchaninova s 5000 pozitivními feedbacky vyjebala. Nic, jede se dál. :)

 

Mi neříkej, že by tě z toho paypal nevytáhl..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o tom jsem nevěděl. Já to chtěl tý pizdě vrátit zpátky, ale když jsem si představil, kolik stojí balík do Německa, tak jsem si říkal, že se na to vybodnu.... a ještě kvůli tomu někam lítat.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně jí napiš, že je krabice poškozená a neodpovídá popisu, že chceš refund, pokud tě pošle dořiti, tak zadej "troubleticket" a je dost pravděpodobný, že se ti aspoň část vrátí. Já takhle minulej tejden dostal zpět 57 USD z pořizovací ceny tabletu 150 USD.

 

Samozřejmě nejdřiv hnidě pohroz negativnim feedbackem, na to slyšej.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zatím vrátili vždycky všechno, až jsem byl překvapenej. Rozhodně stojí za pokus.

 

No tak jsem to napsal, děkuji vám dobré sudičky. Jen jsem ji musel vytáhnout z té popelnice. Ještě mám jeden blbej dotaz, prosím. Budu to té koze posílat zpátky do Němec nebo to půjde zase do kontejneru, když je to ouplně damaged?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...