Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Upad mi nůž. V zavřeným stavu, takže pohoda. Trochu se vystředila čepel, když je zavřenej nebyla úplně na prostředku. Mám rád když to všechno sedí, kór když je to precizní nůž. Pohoda, mám nářadí potřebný tři velikosti torxu, povolím, pošteluju, dotáhnu...

h...o. Při tom povolování a dotahování jsem ukroutil šroub v závitu. Samozřejmě šroub čepu. Nůž půjde na léčbu.

Pointa: za pár dní jedu na dovču, do lesů a krom středního wengeru nemám zavírák. Bez pořádnýho onehandu jsem jak bez ruky. Do háje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano na tomto fóru panuje vůči nováčkům opravdu přátelská atmosféra :gora:

 

Ty nejsi žádný nováček. Řekl jsi sám že se o hodinky nezajímáš a nic o nich nevíš a chceš zjistit pouze cenu. Tudíž jsi pouze šmelinář. Hodinky se nechávají nacenit u hodináře.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ted prisel z hospody, tak moc neznam souvislosti ale zas se dokazu vzit do situace, ze kur\/a k necemu prijdu, a protoze mam uz ten internet, tak si na tu picovinu najdu forum a zeptam se tam, traba i na to, co bych za to moh dostat. Co bych treba delal se sunkovarem, zejo.... A blbec cekam, ze mi nekdo vodpovi, bez urazeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ted prisel z hospody, tak moc neznam souvislosti ale zas se dokazu vzit do situace, ze kur\/a k necemu prijdu, a protoze mam uz ten internet, tak si na tu picovinu najdu forum a zeptam se tam, traba i na to, co bych za to moh dostat. Co bych treba delal se sunkovarem, zejo.... A blbec cekam, ze mi nekdo vodpovi, bez urazeni.

 

Přesně tak! Akorát doufám, že jste nezmoknul :-)

 

Ale, takový nástup a teď by jsi byl útlocitný? Pche

 

Jako nevím ale za šmelínáře být povážován vážně nechci...Vám by se snad takové oslovování líbilo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ted prisel z hospody, tak moc neznam souvislosti ale zas se dokazu vzit do situace, ze kur\/a k necemu prijdu, a protoze mam uz ten internet, tak si na tu picovinu najdu forum a zeptam se tam, traba i na to, co bych za to moh dostat. Co bych treba delal se sunkovarem, zejo.... A blbec cekam, ze mi nekdo vodpovi, bez urazeni.

 

Vůbec nevím, proč se tak čertíte, jjpertoss napsal:

 

"Dobrý den,

zdědil jsem tyto hodinky a nevím si příliš rady. Nevím o jaký model se jedná ani jejich přibližnou hodnotu (Nejsem sběratelem atak je chci prodat-někomu snad udělají radost) . Poradily by jste mi prosím?

Mockrát děkuji všem kteří mi pomohou. "

 

Pokud čtete pozorně, tak oslovuje pouze ženy (viz. "poradily") a ne vás, mužové, kteří jste pohoršeni, jinak by napsal "poradili". Tak se moc nečertěte a nechte odpověď členkám tohoto fóra, kterým je to určeno. Prosím vás, rozlišujte a nekažte mu diskusi s něžným pohlavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nevím, proč se tak čertíte, jjpertoss napsal:

 

"Dobrý den,

zdědil jsem tyto hodinky a nevím si příliš rady. Nevím o jaký model se jedná ani jejich přibližnou hodnotu (Nejsem sběratelem atak je chci prodat-někomu snad udělají radost) . Poradily by jste mi prosím?

Mockrát děkuji všem kteří mi pomohou. "

 

Pokud čtete pozorně, tak oslovuje pouze ženy (viz. "poradily") a ne vás, mužové, kteří jste pohoršeni, jinak by napsal "poradili". Tak se moc nečertěte a nechte odpověď členkám tohoto fóra, kterým je to určeno. Prosím vás, rozlišujte a nekažte mu diskusi s něžným pohlavím.

 

Jezis Pavco to je zas prispevek. Precet jsem si tu komunikaci, myslim, ze s odstupem - a musim rict, ze mi z toho vychazi, ze par zaslouzilych clenu je tady kdyz ne za pitomce, tak minimalne za hysteriky. A panove, to se urcite netyka Tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis Pavco to je zas prispevek. Precet jsem si tu komunikaci, myslim, ze s odstupem - a musim rict, ze mi z toho vychazi, ze par zaslouzilych clenu je tady kdyz ne za pitomce, tak minimalne za hysteriky. A panove, to se urcite netyka Tady.

 

Ta pluralita je ale pěkná věc :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždycky když si pročítám takové duchaplné příspěvky, jakými nás oblažuje třeba dnes nově se vyrojivší spamer ukrývající svůj uhrovitý obličejík za nickem jjpetross, mám chuť udělat něco neobvyklého, třeba si vzít ponožky do sandálů nebo tak něco...:suicide_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždycky když si pročítám takové duchaplné příspěvky, jakými nás oblažuje třeba dnes nově se vyrojivší spamer ukrývající svůj uhrovitý obličejík za nickem jjpetross, mám chuť udělat něco neobvyklého, třeba si vzít ponožky do sandálů nebo tak něco...:suicide_anim:

 

 

 

A kdo Vám brání...? Do očí by jste mi to však neřekl že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...