Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

... A jinak co mě právě naštvalo? Že se mě skoro při každé jízdě po D1 někdo pokouší zabít. Nestačilo, že mě před 14 dny nějaký dobrák, který se nedíval do zrcátka, natlačil u Humpolce na svodidla a s klidem odjel...

 

"U Humpolce v příkrym kopci často bouraj politici,

 

Láďa vždycky zapálí si Camelku, jak dobrodruzi..."

 

Sorry, nedalo mi to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc hotely slibujou co neni pravda,chtel sem aby bylo na pokoji wifi-coz se mi castecne splnilo,ale co ztoho,kdyz se k te wifi neda pripojit,pripojise jen v koupelne nebo na chodbe hotelu,to je fakt k posrani.

 

To mě povídej - minulý týden, pětihvězdičkovej hotel, wifi podle slibů všude. Nevzal jsem si blbec kábl na normální připojení. Wifi sice jela všude ale podle mého odhadu rychlostí tak asi 30b/sec - přečíst 2 maily a na jeden odpovědět mi trvalo 45 minut... Na chronomag jsem se vůbec nedostal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc hotely slibujou co neni pravda,chtel sem aby bylo na pokoji wifi-coz se mi castecne splnilo,ale co ztoho,kdyz se k te wifi neda pripojit,pripojise jen v koupelne nebo na chodbe hotelu,to je fakt k posrani.

 

Tak jedine se naložit do vany ale raději jeď jen na baterky u noťase. Nebo si vynes provokativně postel na chodbu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Partnerka, ktera se se mnou kvuli zpackane vymene oken (udajne moji chybou :suicide_anim:) po osmi letech rozchazi.

 

Víš, kdyby to nebylo kvůli oknům, tak to bude za asi chvíli kvůli něčemu úplně jinému. V oknech problém nebude, je to jen vhodná záminka, která něco spustila. Možná těm oknům poděkuj, třeba by to někdy v budoucnu bylo mnohem citelnější, i když vím, že podobné situace s člověkem dokáží pěkně zacloumat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s oknama mám také své zkušenosti (euro)...celé nám je měnili 3 krát do celého baráku, včetně rámů, než se to jeden debil naučil pořádně vyrobit (ve firmě)...Pak jsme jim ještě půlku vůbec nedoplatili...dodali po termínu, takže nezájem...Fušeři...

 

Přeci to jde řešit přes reklamaci, popřípadě přes soudního znalce :-)

 

 

 

 

 

 

Víš, kdyby to nebylo kvůli oknům, tak to bude za asi chvíli kvůli něčemu úplně jinému. V oknech problém nebude, je to jen vhodná záminka, která něco spustila. Možná těm oknům poděkuj, třeba by to někdy v budoucnu bylo mnohem citelnější, i když vím, že podobné situace s člověkem dokáží pěkně zacloumat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo panove, kvuli oknum, ikdyz to bude spis jak pise Pavca...blby je, ze si pripadam ze jsem nic neudelal (nebo naopak udelal vse co bylo v mych silach) a presto se to proti me obratilo :crying_anim:

 

V sobotu se melo jet na dovolenou a misto toho si budu shanet bydleni....aaaach jo!

 

Edit: Kruci jde o pitomy okna! Dopr...e! Jdu pracovat! :)

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci maj recht...Kdyby to nebyly okna,bylo by to pravdepodobne za chvili neco jinyho.

Jak se rika "kdo chce psat bit,hul si vzdycky najde"..

A na tu dovolenou bych naopak jel at uz sam nebo s kamosem. Vyluftujes se a prijdes (aspon na chvili) na jiny myslenky...A kdyz ne,tak budes mit aspon cas si to v hlavne trochu porovnat...Bydleni si sezenes potom :smoke:

Upraveno uživatelem Donut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo panove, kvuli oknum, ikdyz to bude spis jak pise Pavca...blby je, ze si pripadam ze jsem nic neudelal (nebo naopak udelal vse co bylo v mych silach) a presto se to proti me obratilo :crying_anim:

 

V sobotu se melo jet na dovolenou a misto toho si budu shanet bydleni....aaaach jo!

 

Edit: Kruci jde o pitomy okna! Dopr...e! Jdu pracovat! :)

 

Není možný, že by to byl jenom premenstruační syndrom? Že bys jí dal večír do kožichu a bylo by zas všechno v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...