Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ze jsem dneska dvakrat slapl do hov*na. Chodim se psem kazdej den a nosim kapsu vycpanou sackama, abych po nem vsechno uklidil. A dokaze me nastvat, kdyz na to nekdo kasle. Ale spravil jsem si naladu, kdyz jsem si pres Nomos store objednal k Igenum cernej remen z konskyho zadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako mě svým způsobem bavil kařez a nevaděj mi jiný troubové, tak turbojimmy mě teda otrávil solidně. Na mobilní verzi fóra je to dost opruz.

Vrcholem jimmyho opruznosti byla reakce "to je škoda" na 3 roky starý ukončený inzerát.

 

Tak to je slušný psycho :D

Tu snad mají hnízdo poslední dobou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratr si zaparkoval před prací starého Kadeta v původních dílech. Někdo mu to očesal, originál poklice atd. pryč. Kdybyste náhodou někdo narazili na nějaký inzerát v nejbližší době, tak dejte prosím vědět. Díky

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepnul sem na iPadu forum do klasického zobrazeni a ted to neumím vrátit z5 na mobilní verzi :(

 

Tak úplně vypni prohlížeč a znovu jej zapni. Po novém spuštění zase naběhne automaticky ta mobilní verze.

Mě osobně spíš štve, že se tam musí furt sama spouštět ta mobilní, protože klasická je podle mě lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úplně vypni prohlížeč a znovu jej zapni. Po novém spuštění zase naběhne automaticky ta mobilní verze.

Mě osobně spíš štve, že se tam musí furt sama spouštět ta mobilní, protože klasická je podle mě lepší

 

Tiez preferujem klasicke zobrazenie, btw neviete poradit ako je to s nahravanim fotiek cez iPad/iPhone? ...dodnes som na to neprisla :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a zpět na mobilní verzi by se to mělo dát přepnout rozbalovací nabídkou úpně dole, jak je přepínač skinů: Delicate (zelený) a Cethin (černý) a je tam i IP.Board a IP.Board mobilní verze.

 

Přílohy asi nahrávat nejde, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a zpět na mobilní verzi by se to mělo dát přepnout rozbalovací nabídkou úpně dole, jak je přepínač skinů: Delicate (zelený) a Cethin (černý) a je tam i IP.Board a IP.Board mobilní verze.

 

Přílohy asi nahrávat nejde, nebo jo?

 

mám Nokii 6220 ze Symbianem a přílohy mě to nahrává...teda když to mám přepnutý na normální zobrazení. Ale hrozně to trvá Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...