Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

?? Jsem tu teprve krátce, tak možná používám nesprávné označení - klikni si na prohlížení profilu a tam to je. Já měl pocit, že to je obojí avatar.

 

:smile_anim: JJ v profilu je modrá Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kretén to byl, o tom žádná a plně s Tebou soucítím.

Zaráží mě jiná věc, že už bohužel údajně nemůžeš zanechat, jako viník pouze vizitku (adresu) za stěračem, ale musíš volat u banality benga, jinak dostaneš flastr (ujetí od nehody) Včera jsem to zaslechnul na RŽ.

 

"Nově je to od srpna hned sedm bodů oproti původním třem. To bylo zpřísněno. A pozor! Týká se to i případů, kdy například poškodíte nepřítomnému majiteli zaparkované auto. ?Pokud se řidič zaparkovaného vozu na místě nevyskytuje, musíte zavolat policii. Nic jiného vám nezbývá,?

 

 

 

Dik za info, ted uz tam nic nechavat taky nebudu a vemu hezky rychle kramle ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle fórum je úžasný... je tady většina fair play chlapů... ale kazí to vlezdopr... typu dantechno.

 

A do který skupiny se řadíš ty? Mně osobně příjdeš jak nějakej študentík, co si myslí, že sežral šalamounovo houno. Jenom blbě pindáš a pro fórum jsi neudělal nic. Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už měsíc čekám na zásilku, kterou zadrželi na počtě (clo, atd). Včera jsem jim napsal, jestli je vše v pořádku, že vše, co po mně chtěli jsem jim dodal. Odpověď mě naštvala. Zapomněli přidělit zaslané dokumenty k zásilce, takže se s tím nehýbalo. Vše začne probíhat teprve teď, takže budu muset ještě čekat...

 

Rovnou připojím dotaz: Jak je to s odesíláním zásilek mimo EU? Např do USA. Stačí zabalit a odnést na poštu, nebo musím ještě něco doložit a vyplňovat, jako je to v případě příchozí zásilky ze světa?

Kdyžtak klidně formou SZ, aby se tady neplevelilo. Díky

Upraveno uživatelem onney
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnou připojím dotaz: Jak je to s odesíláním zásilek mimo EU? Např do USA. Stačí zabalit a odnést na poštu, nebo musím ještě něco doložit a vyplňovat, jako je to v případě příchozí zásilky ze světa?

Kdyžtak klidně formou SZ, aby se tady neplevelilo. Díky

 

Jenom zabalíš, doneseš na poštu, daj ti papíry k vyplnění. Adresa, obsah, cena, a jestli to chceš priority nebo economy. Na tom papíru pak budeš mít tracking. Resp tracking je tam od začátku, oni to jenom zadaj do šystému.

 

Takhle to vypadá:

post-8501-046396300 1327575655.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceska energeticka,alebo energetika.??..Nielen ze ma podviedli,ale este zo mna robia debila a navrch na mna este jebu....Ovsem musim priznat,ze si za to mozem diky svojej nepozornosti tak trosku sam....

Upraveno uživatelem svijanskymaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone :suicide_anim:

 

Mohu potvrdit, manželky telefon 4x reklamace za 5 měsíců z toho 3x stejná závada,telefon (Samsung mini android 2,2 ) odesílá sms na jiná čísla náhodně vybraná ze seznamu, zpráva se tváří jako odeslaná správné osobě teprve při rozkliknutí v detailech zjistíte že odešla uplně jinam!! O možných důsledcích této vady jistě nemusím psát. Do servisu šel tel vždy s ponechaným vláknem jako důkaz odpověď : Závada se během testování neprojevila tudíš ZAMÍTNUTO. No už to dotáhnu dokonce takže soudní znalec a asi soud.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit, manželky telefon 4x reklamace za 5 měsíců z toho 3x stejná závada,telefon (Samsung mini android 2,2 ) odesílá sms na jiná čísla náhodně vybraná ze seznamu, zpráva se tváří jako odeslaná správné osobě teprve při rozkliknutí v detailech zjistíte že odešla uplně jinam!! O možných důsledcích této vady jistě nemusím psát. Do servisu šel tel vždy s ponechaným vláknem jako důkaz odpověď : Závada se během testování neprojevila tudíš ZAMÍTNUTO. No už to dotáhnu dokonce takže soudní znalec a asi soud.

 

V roli zákazníka jsou v mým případě oni, jsem jejich dodavatel a věř mi, že je úplně jedno, na které straně stojíš, je to jeden velkej bordel s totální deorganizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to instant :

1. tebe jsem nemyslel

2. tvůj nový avatar je dostatečně výhružný

 

to co o sebe tvrdim je univerzalna pravda. jedenaste prikazanie :)

 

proste to neber tak vazne, to je vsetko. v tomto virtualnom m.dniku sme snad pre zabavu a nie aby sme sa tu opluvali, urazali alebo boli podrazdeni v podstate za nic. nie je tak?

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...