Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštvalo mne včerejší video o Okamurovi - přiznám se, že jsem nevěděl, co přesně tento pán tak prospěšného udělal a nebo s čím podnikal, každopádně tento dokument mi udělal obrázek o tom, v jakém bordelu tady žijem...

 

(Doufám, že se tady neobjeví jeho fanoušci s tím, že je šikovnej, reportéři hovada a že výpisy nemusí mít v pořádku).

 

 

Myslím, že teď stráhne na delší dobu ocas a p...l z obrazovky

 

Tomio Okamura

 

To ti fakt stačí takovádle nechutně tendenční "reportáž" aby sis udělal radikální názor? Upraveno uživatelem Princ Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že nemá základní věci v pořádku, to si snad reportéři z prstu nevymysleli, ne? (Buď má neschopnou účetní, která by měla okamžitě letět a nebo si nedovedu vysvětlit jinou možnost). Zkrátka si myslím, že na sebe hodně poutal pozornost v poslední době, kdyby byl možná více potichu, asi by se na to ani nepřišlo.Jo a neříkám to proto, že bych mu záviděl slečnu a nebo Astona, určitě jel předpisově a věnoval se řízení, slečna zajisté taky.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milis, proč tendenční ? Prostě zmapovali jeho podnikatelské aktivity zrovna tak, jako by to udělali tobě, nebo mě pokud by jsme se rozhodli kandidovat na hlavu státu (nebo by jsme o tom alespoň žvanili). Já jsem si nevšiml, že by se mu snažili ublížit. Druhá věc je to, že by se spíš měli věnovat čachrům dnešních aktivních politiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi sympatické, že se média snaží odkrýt pozadí výdělků tohoto kandidáta na prezidenta. Zase se tím blíží USA, kde, jestli si vzpomenete, Obamu velmi brutálně lustrovali, než se stal prezidentem. Kauza s jeho rodným listem (šlo o to, že se prý nenarodil na území USA, a má falešný rodný list) dodnes nedává některým američanům spát.

 

Co mě mrzí je, že reportáž byla natočena vlastně o tom, že na Okamuru něco nezjistili. Nezjistili jeho příjmy a hospodaření firem, a neověřili jeho plat. To mi příjde na reportáž dost chabé. Nebudu ho nijak hájit, ale výsledovky nezveřejňuje hromada firem. Převážně v oborech, kde je velmi ostrá konkurence. Jedná se o cestovky, dopravní firmy (třeba autobusové :) ) a různé e-shopy. Třeba Alza.cz je neustále pod kritikou, že to nezveřejňuje, ale oni ví proč. Konkurence se nesmí dozvědět některá data o hospodaření, protože tím by firma přišla o konkurenční výhodu. A dělají to i pod hrozbou pokut.

A co se týče hosp. výsledku jeho firmiček co má se ženou, a těch ostatních, tam je to snad jasné. Jsou 2 možnosti jak si vydělat v malé firmě. Buď mít minimální plat a brát podíl na zisku, a nebo, jak to udělal Okamura, mít vysoký plat (100 tisíc měsíčně z obchůdku s potravinami je hodně) a tím snížit zisk firmy na daňově únosné minimum. Na tom nevidím nic špatného.

Takže reportáž o ničem. A já se kvůli Peta-Bikerově postu těšil na nějaké veké kauzy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tendenční? Protože z toho byla na hony cejtit tendence (čili zaujatost) ho spíš poškodit, než mu prospět. Kdyby měla tendenci mu prospět, tak bude taky tendenční. Prostě reportáž k prdu. To je celý.

Upraveno uživatelem Princ Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi sympatické, že se média snaží odkrýt pozadí výdělků tohoto kandidáta na prezidenta. Zase se tím blíží USA, kde, jestli si vzpomenete, Obamu velmi brutálně lustrovali, než se stal prezidentem. Kauza s jeho rodným listem (šlo o to, že se prý nenarodil na území USA, a má falešný rodný list) dodnes nedává některým američanům spát.

 

Co mě mrzí je, že reportáž byla natočena vlastně o tom, že na Okamuru něco nezjistili. Nezjistili jeho příjmy a hospodaření firem, a neověřili jeho plat. To mi příjde na reportáž dost chabé. Nebudu ho nijak hájit, ale výsledovky nezveřejňuje hromada firem. Převážně v oborech, kde je velmi ostrá konkurence. Jedná se o cestovky, dopravní firmy (třeba autobusové :) ) a různé e-shopy. Třeba Alza.cz je neustále pod kritikou, že to nezveřejňuje, ale oni ví proč. Konkurence se nesmí dozvědět některá data o hospodaření, protože tím by firma přišla o konkurenční výhodu. A dělají to i pod hrozbou pokut.

A co se týče hosp. výsledku jeho firmiček co má se ženou, a těch ostatních, tam je to snad jasné. Jsou 2 možnosti jak si vydělat v malé firmě. Buď mít minimální plat a brát podíl na zisku, a nebo, jak to udělal Okamura, mít vysoký plat (100 tisíc měsíčně z obchůdku s potravinami je hodně) a tím snížit zisk firmy na daňově únosné minimum. Na tom nevidím nic špatného.

Takže reportáž o ničem. A já se kvůli Peta-Bikerově postu těšil na nějaké veké kauzy :(

 

 

Co teda státu odvedl, když dluží, podle televize 82 000Kč? Že se tu opíráš o slavnou USA - určitě víš, že po vraždě v USA ,je nejhorší zločin neplatit daně, zajímalo by mě, co pan Okamura odvádí a z čeho teda pořídil Astona? Mě je to fuk, ale pokud chce tady ten člověk jít příkladem, je něco špatně.

 

Vím, že tam nahoře u koryt jsou jiná esa, ale tady ten pán mi už moc jako Japonec nepřijde.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezjistili vlastne nic,na druhou stranu,podle me se Okamura prezentuje jako podnikatel s velkym P,svuj prvni milion vydelal ve 23 letech,rozumi uplne vsemu,proste american dream v Cechach.Takze jsem si predstavoval,ze ma velkou firmu nebo firmy a ze to ma takovy jako vymakany.Podle ty reportaze ma vlastne kramek se zradlem a krachlou restauraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co teda státu odvedl, když dluží, podle televize 82 000Kč? Že se tu opíráš o slavnou USA - určitě víš, že po vraždě v USA ,je nejhorší zločin neplatit daně, zajímalo by mě, co pan Okamura odvádí a z čeho teda pořídil Astona? Mě je to fuk, ale pokud chce tady ten člověk jít příkladem, je něco špatně.

 

Nebudu se na to dívat znova ale nemluvilo se tam o ztrátě 82 000,-Kč?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě

 

Tak to je náhul. Koukám, že na prosté proletářské duše ta reportáž zabrala. Dluh nebo ztráta, Aston Martin, blondýna, kecy v TV, číňan vole - a já mám jen Planet Ocean, a to v práci kradu fakt vole jen minimálně, jen tak jednou dvakrát do tejdne....! Péťo Bajkře - cože? Ty nekradeš? Aha, tak promiň, to jsem si jen tak fabuloval. Ale třeba si to někdo rád poslechne... Upraveno uživatelem Princ Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto, přečti si tohle: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/168333/tomio-okamura-priznal-kolik-a-na-cem-vydelava.html

Daně odvádí, avšak nikoliv ze zisku firem, ale jako zaměstnanec, to je celé to kouzlo, a není na tom nic špatného

 

Hezký povídání, ale když vám tady řeknu, že mám barák,3 auta, chalupu, něco pozemků, dva Slavíčky, jednoho Filu a jednoho Zrzavýho, můj majetek si sám odhaduji na 140 mega a jsem zajištěn i s rodinou do konce života budete mě věřit ? :D

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřeháníš to trochu? Možná, kdyybys zvedl p...l a z Bruselu, Prahy, kde furt jsi, přijel se podívat do té Karviné, Ostravy, bys tady nepostoval díry a nemyslel jsi, jak jsi komický...

 

Mě stačilo, jak nabízel 150 000Kč s 15% úrokem, lichva hadra... Škoda mluvit, je to čestný, férový, dravý podnikatel, jen více a houšť takových. Celá ČR by mohla podnikat, určitě všichni podnikatelé přispívají na důchodový systém, taktéž si platí velké sociální a zdravotní pojištění a mohl bych pokračovat. Počínaje tím, jak je možné, že si může někdo napsat na firmu třeba Porsche... Chceš podnikat - fajn - dvě auta, Škodovka a jedna dodávka, chceš fáro - kup si, ale ze zisku, ne takhle...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřeháníš to trochu? Možná, kdyybys zvedl p...l a z Bruselu, Prahy, kde furt jsi, přijel se podívat do té Karviné, Ostravy, bys tady nepostoval díry a nemyslel jsi, jak jsi komický...

 

Ty sis ten vtip s dírou vzal nějak moc osobně :) . Trošku nadhledu

 

Edit: Pro ty co to nečetli, jedná se o toto a diskuzi jak OKD zničí vesnice aby mohli těžit víc a víc. Jo a spletl jsem si Ostravu a Havířov nebo Karvinou, jenže kdo to má tušit, že OKD jako název Ostravsko-Karvinské není správný :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...