Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Byl jsem zažádat o nový OP.

Čůza za okýnkem rovnou z chodu zahlásila, že jsem zasahoval do OP a tudíž mě předá k řešení přestupkové komisi se sankcí až 15 tisíc. Zásah spočíval v tom, že jsem o něco ořízl ten plast kolem, aby se mi vešla do peněženky (šlo o ten zelený OP). Když jsem se jí zeptal, zda zmenšení okraje nějak zasahuje do samotného OP nebo zda snižuje schopnost státního orgánu mě identifikovat, odvětila, že sice ne, ale že jí to nezajímá a basta.

Měl jsem sto chutí jí přetáhnout konečník přes hlavu.

 

Měl jsi jí říct, že takhle jsi OP už dostal. Těžko by ti dokázala opak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta do práce... Napojuji se na hlavní. Dvě kolony aut do jedné... aby se vzniklá kolona opět po 50 metrech napojovala zase na hlavní. Tak strnule vidět zírat lidi před sebe jen aby mně nemuseli pustit. Po 50 metrech jsou oni v situaci kdy čekají až někdo pustí zase je. Nejzatuhlejší šíje mají překvapivě mladé ženy s SPZ ze kraje Středočeského :)

Je zajímavé, že když jsem jezdil MiniCooper S, tak mně ty samé ženy pouštěly před sebe rády, asi jak se jim to roštomilý autíško líbilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na inzerát na mojí bývalou motorku. Nejraději bych majitele :sniper: za to jak ji zprznil :-/ Dával jsem ji dokupy více než rok, motor perfektně zajetý, vše super. Teď všemožně polepená samolepkama, přidělané blikací rohy, na sedadle potah s lebkou, motor tam je jiný neboť hned po koupi jej nechal převrtat na vyšší obsah, což byl asi důvod, že se mu sekla převodovka, atd. atd....asi si již nesmím pročítat inzerci abych náhodou nenarazil na další mé bývalé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na inzerát na mojí bývalou motorku. Nejraději bych majitele :sniper: za to jak ji zprznil :-/ Dával jsem ji dokupy více než rok, motor perfektně zajetý, vše super. Teď všemožně polepená samolepkama, přidělané blikací rohy, na sedadle potah s lebkou, motor tam je jiný neboť hned po koupi jej nechal převrtat na vyšší obsah, což byl asi důvod, že se mu sekla převodovka, atd. atd....asi si již nesmím pročítat inzerci abych náhodou nenarazil na další mé bývalé...

 

Já taky potkal svou bývalku, převrtaná, zvedlej vobsah a vůbec mi nevadilo, že jí jezdí někdo jinej, dokud se jí nezasekne převodovka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhrada škody atd. je vyléčí. Díky bohu tam není odstavec, který by měl za následek, že řidič musí dýchat tak dlouho, dokud se zcela bezpečně neprokáže (což není definováno jak dlouho), že nemá v krvi alkohol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na inzerát na mojí bývalou motorku. Nejraději bych majitele :sniper: za to jak ji zprznil :-/ Dával jsem ji dokupy více než rok, motor perfektně zajetý, vše super. Teď všemožně polepená samolepkama, přidělané blikací rohy, na sedadle potah s lebkou, motor tam je jiný neboť hned po koupi jej nechal převrtat na vyšší obsah, což byl asi důvod, že se mu sekla převodovka, atd. atd....asi si již nesmím pročítat inzerci abych náhodou nenarazil na další mé bývalé...

 

taks ju nemel prodavat. to miluju, tyhle kecy. naopak, nejlepsi, co se muze stat, ze to nekdo koupi a rozstreli na totalku apod. mas pak aspon klid, nevotravuje s reklamacema a tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taks ju nemel prodavat. to miluju, tyhle kecy. naopak, nejlepsi, co se muze stat, ze to nekdo koupi a rozstreli na totalku apod. mas pak aspon klid, nevotravuje s reklamacema a tak..

 

Však je nemusíš číst. Ono kdo si "nepostaví" motorku, tak tohle asi nepochopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na inzerát na mojí bývalou motorku. Nejraději bych majitele :sniper: za to jak ji zprznil :-/ Dával jsem ji dokupy více než rok, motor perfektně zajetý, vše super. Teď všemožně polepená samolepkama, přidělané blikací rohy, na sedadle potah s lebkou, motor tam je jiný neboť hned po koupi jej nechal převrtat na vyšší obsah, což byl asi důvod, že se mu sekla převodovka, atd. atd....asi si již nesmím pročítat inzerci abych náhodou nenarazil na další mé bývalé...

 

Buď si jí dojezdi do konce, nebo se s ní prostě rozluč. Já taky postavil pár Mant a prodal, aby bylo na postavení lepších kousků a když vidím, co z nich je - tak je mi to jedno - pro mne umřely rozhodnutím k prodeji - jinak to nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...