Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Frantik-sice te znam jen odsud,ale presto me teda tyhle zpravy dokazou rozhodit,ze si mel i driv zdravotni trable,to jsem ani netusil.Preju hodne sil,aby si to zvladnul.

Arrow-i tobe,je to hnus.Vim o cem to je.Dva roky jsem pecoval o otce nez zemrel na rakovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na píču. Musel jsem rozprodat celou svou sbírku hodinek, abych měl na léky. Teď škudlím na definitivní, já to můžu říct, za chvíli budu pod drnem.

 

Edit jasně, Franta má pravdu, jdem na hodinky :).

Upraveno uživatelem Arrow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowe predpokladam , ze jsi to ty... nick ze sveta F1 a ten avatar....

 

Předpokládáš špatně. Podíval jsem se do google a ta stáj se jmenovala Arrows zatímco můj nick je česky šíp nebo-li Šíp. Tolik k nicku. Avatar je Alain Delon, můj oblíbený herec, mám rád francouzskou kinematografii. Taky trochu s uzarděním, chtěl bych alespoň trochu vypadat jako on. To jaksi nepůjde, příroda mi nepřála a taky mě choroba drobet vohryzala. Delona mám i v osobní fotografii, musím s tím něco udělat, asi tam mrsknu Quasimoda ;-).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládáš špatně. Podíval jsem se do google a ta stáj se jmenovala Arrows zatímco můj nick je česky šíp nebo-li Šíp. Tolik k nicku. Avatar je Alain Delon, můj oblíbený herec, mám rád francouzskou kinematografii. Taky trochu s uzarděním, chtěl bych alespoň trochu vypadat jako on. To jaksi nepůjde, příroda mi nepřála a taky mě choroba drobet vohryzala. Delona mám i v osobní fotografii, musím s tím něco udělat, asi tam mrsknu Quasimoda ;-).

 

Pokud teda nejsi Roman, což silně pochybuju, tak se k Frantikovi chováš dost familiárně a dost o něm víš, na to jak jsi tady krátce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si tady dlouho čtu a registraci mám kvůli fotkám. Pokud jsem se choval k Frantikovi nevhodně, tak se mu veřejně omlouvám. Myslel jsem si, že si nemusíme vykat, Ty mi také tykáš.

Navíc nevidím sebemenší důvod, proč bych se měl stále obhajovat před něčí paranoiou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...