Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Presne tak to delaval ja. Aspirin, prochazky, cviceni chodidlama a aspon pul litru cerveneho v krvi.

 

Zvykl jsem si připravovat na každou cestu polní láhev ginu, kterou jsem balil do novinového papíru, abych ho uchoval v chladnu. V nástupní hale jsem čekal na výzvu k cestujícím, pil jsem pokoutně pár pořádných sklenic ginu a hned jsem se cítil klidný, jistý, připravený čelit s úsměvem nejhroznějším bouřím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne. Dobra predletova priprava je zasadni. Z Ria do Parize v nestarsi plechovce, v jake jsem kdy sedel, klima nefungovala, operadlo bylo zlomene, letusky jak osiny v zadku, klima nefungovala, horko jako prase, tri sta zpocenych zabozroutu, proste silne cervene a aspon sest hodin v bezvedomi byla jedina sance. Probudul jsem se az nekde nad Kanarama. Ale aspon jsme doleteli, ti o ctyri roky pozdeji, 1.6.2009, na stejne lince nemeli takove stesti.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvykl jsem si připravovat na každou cestu polní láhev ginu, kterou jsem balil do novinového papíru, abych ho uchoval v chladnu. V nástupní hale jsem čekal na výzvu k cestujícím, pil jsem pokoutně pár pořádných sklenic ginu a hned jsem se cítil klidný, jistý, připravený čelit s úsměvem nejhroznějším bouřím.

 

+1 :) ... nejlepší to bylo s Lauda air - tam nosili letušky pitíčko celou cestu... teda tomu, kdo měl chuť :)

 

edit : (bez placení)

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja len ze to onanovanie nad cislami je uplne nesuvisiace s tym o com sa tu diskutuje.. diskutovalo. Vzdy ked sa najde jeden zneuznany uctovnik co zacne spochybnovat ci prva slabika organu je 3,14160 alebo 3,14159, tak je to pre debatu vzdy prinosom.proste si ich dalej pocitaj s presnostou na jeden fez, ale ber to tak ze mi to nepride zmysluplnejsie nez malicherne vrtanie sa v nepodstatnych detailoch.. snad som bol dost diplomaticky. pokial ide o Turecko, navrhujem napis do CIA staznost ze robia na3,14cu odhady. Myslim ze sa radi nechaju poucit, a mozno zistia, ze vlastne uverit Tureckemu statistickemu uradu nie je uplne zly napad.

 

teď jsem neměl čas na pořádnou odpověď.

 

takže: já nechci hnidopišit a rozvrátit tak představu o blížící se apokalypse...snažim jen ukázat, že důkazy jako toto video např. , kde se operuje s daty s přesností na desetinu - např. již zmíněná Francie v čase 2:54, je úplně mimo! jak můžeš mít výsledek rovnice, když nemáš neznámou??? Já vim, to budou asi všichni ty "přičmoudlíci", co? Voni nás sežerou...já to chápu, tady není místo pro racionální uvažování...je to proste axiom...biblické proroctví se naplňuje, povstane národ proti národu a království proti království, bude hlad a zemětřesení na mnoha místech, ale nezoufejme, znamená to i příchod Mesiáše a kdo se nenechá svést lžiproroky z cesty bude spasen :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Best practice z transoceánských letů. Na letišti před dlouhým letem koupit flašku koňaku či jiného nápoje. Vzít si jí do letadla a po konzumaci žrádla si dát oblíbené množství panáků. Po úklidu bordelu potom posledním z panáků zapít 1-2 tablety Stilnoxu, rychle sklopit sedačku a za 6-8 hodin se probudit ;).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

potom posledním z panáků zapít 1-2 tablety Stilnoxu, rychle sklopit sedačku a za 6-8 hodin se probudit ;).

 

asi bych si měl přečíst dávkovací návod (brejle) - onehdá jsem po požití toho uspávadla prý hodinu cvakal vypínačem v ložnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Best practice z transoceánských letů. Na letišti před dlouhým letem koupit flašku koňaku či jiného nápoje. Vzít si jí do letadla a po konzumaci žrádla si dát oblíbené množství panáků. Po úklidu bordelu potom posledním z panáků zapít 1-2 tablety Stilnoxu, rychle sklopit sedačku a za 6-8 hodin se probudit ;).

 

Ty musíš být anesteziologova noční můra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Best practice z transoceánských letů. Na letišti před dlouhým letem koupit flašku koňaku či jiného nápoje. Vzít si jí do letadla a po konzumaci žrádla si dát oblíbené množství panáků. Po úklidu bordelu potom posledním z panáků zapít 1-2 tablety Stilnoxu, rychle sklopit sedačku a za 6-8 hodin se probudit ;).

 

Tak tady TI musím dát za pravdu ale bacha, bo ta kombinace Stilnoxu a chlastu je někdy méně ůsměvná.

Dofám, že sem nechodí žena:

Cca před sedmi lety a naše první cesta do Thajska znamenal pro ženu trauma z dlouhého letu a tehdy neznámé země, kterou vyřešila od samého nástupu do letadla v Mnichově popíjením Campari a někde ve třetí čtvrtině cesty si dala ten Stilnox.

Bohužel to skončilo velmi rozpačitým balancem ve čtverci na letišti v Bangkoku kde tím scanerem kontrolují ksicht s údaji v pase. Ten pán z imigračního řekl paní mé milované asi šestkrát ať stojí rovně a obličejj nastaví k té kameře.

 

TO BYL ALE VÝSTUP, nepřál bych vám to nikomu.:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní fotbal a online na gamebookers.com. V 73 minutě, když nás mleli, jsem si chtěl online vsadit na Portugalsko (kurz 2,55) a ten zabedněnej server mě nepustil k potvrzení sázky. K loginu mě to pustilo v 81 minutě ...

 

Dobře Ti tak, máš držet vlajku :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Best practice z transoceánských letů. Na letišti před dlouhým letem koupit flašku koňaku či jiného nápoje. Vzít si jí do letadla a po konzumaci žrádla si dát oblíbené množství panáků. Po úklidu bordelu potom posledním z panáků zapít 1-2 tablety Stilnoxu, rychle sklopit sedačku a za 6-8 hodin se probudit ;).

 

A tenhleten.... tenhleten Stilnox, jak rikas... to se jako da nekde normalne koupit....? :whistle: :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych si měl přečíst dávkovací návod (brejle) - onehdá jsem po požití toho uspávadla prý hodinu cvakal vypínačem v ložnici

 

Taky jsem slysel par humornych historek podobneho razeni, sam jsem je nezazil. Beru max 2 davky rocne :)

 

Ty musíš být anesteziologova noční můra :D

 

Ani ne, obvykle beru jen jednu, efekt cejtim do minuty a mam tu fazi malatnosti hrozne rad :).

 

A tenhleten.... tenhleten Stilnox, jak rikas... to se jako da nekde normalne koupit....? :whistle: :D

 

S predpisem jo :).

 

Btw...mam kamose, co dva roky bral tri pilule Stilnoxu kazdej vecer, aby vubec usnul. Ted uz je cca mesic 'cistej' a rikal, ze prvni tyden prakticky nespal. Udajne dost navykova pilule tohle :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...