Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nikoho se nesnažím poštvat, ale jak myslíš... Jinak na prodej mi zbývá už jen jeden klenot Maurice Lacroix :)

 

 

 

Vsichni to tu resi proto, ze nahanis prispevky jen kvuli tem par prodejum a protoze tohle forum neni prodejni platforma. Od toho je Aukro nebo chrono24.com. Me zajima, jestli sem budes chodit i po tom, co ty svoje klenoty prodas. Jestli jo, tak je zbytecny, abys proti sobe postvala vetsinu fora.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho se nesnažím poštvat, ale jak myslíš... Jinak na prodej mi zbývá už jen jeden klenot Maurice Lacroix :)

 

 

 

 

 

Tak to sem dej, prodáme to tu, sední do mercedesu, jed na mauritius a už sem nelez, no.

nebo si založ vlastní rubriku "pijavice" a tam se realizuj se svými fotkami krasavice.

Takový už známz cabriolety.com, jeden tam ukazoval moje audi a povídal jak jezdí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komplexy patří do jiného fora, ne snad?

 

 

Tak to sem dej, prodáme to tu, sední do mercedesu, jed na mauritius a už sem nelez, no.

nebo si založ vlastní rubriku "pijavice" a tam se realizuj se svými fotkami krasavice.

Takový už známz cabriolety.com, jeden tam ukazoval moje audi a povídal jak jezdí!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to je přeci v pořádku, nedala je prodejním vlákně, takže máš mody u vulvy...tedy pokud je už neměla i o kousek dál...

 

 

EDIT: Radsi nic at nedostanu ban....

 

 

 

Tak jsem zpátky kluci. Díky za podporu.

Udělal jsem si hezkej obrázek o jistých členech tohoto fóra Posted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně 34 stupňů

Zblbnu z hicu, už to trvá víc než týden.

 

mně je z toho blbě, že nemám ani tužku :sick01:

 

edit: z teho hica

Upraveno uživatelem vanderB.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně 34 stupňů

Zblbnu z hicu, už to trvá víc než týden.

 

Tady se to střídá, hic, bouřka, hic, bouřka. Naše dvoukilová Jorkšírka už je hodinu schovaná pod vanou. Byl jsem se teď podívat na auto a přestálo to bez úhony, holt český stroje jsou kvalitní.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...