Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Z letiště ve Frýdlantě n. O. roztahují větroně, asi patnáct s půlminutovými odstupy. Včera to bylo to samé. Tomu se říká poklidné odpoledne :(

Připadám si jako v Pearl Harboru.

 

Je tam nějaká soutěž. 30 větroňů, 5 letadel na roztahování. Bude to prý trvat do 14. 7., pokud jsem to dobře přečetl.

 

Roztahovat se začíná vždy v 10:30.

 

Edit: TADY k tomu je plakát.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam nějaká soutěž. 30 větroňů, 5 letadel na roztahování. Bude to prý trvat do 14. 7., pokud jsem to dobře přečetl.

 

Roztahovat se začíná vždy v 10:30.

 

Edit: TADY k tomu je plakát.

 

Aha. Díky za info, tak aspoň vím, že to nebude standard po celé léto. Nějak to přežijem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jay Doll: Walther PPK ležérně položený na stehně řeší například problémy s motorkářem, který si přijde na světlech popovídat :D Naštěstí ne moje zkušenost... :)

 

Vyspely nazor drzitele zbrojaku a bouchacek. To me poser...

Abych jen nekecal, ja mam PPK misto stromecku na zpetnym zrcatku. Je videt z dalky a voni Balistolem. Asi to oboje funguje, co to mam na me nikdo nevystartoval a lidi se mnou radi jezdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva
jirka404, B.F.G.: to s tou solvinou je v pohodě, je to ukázka logického klamu argumentum ad hominem. Používá se celkem běžně. Zde např. místo vyargumentování faktu, že pětilitr osmivál je to pravé pro člověka kázajícího ekologii, bylo použito nepřímé označení protivníka za tupou solvinu. Nic, kvůli čemu by se člověk musel rozčilovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Bandicoot: cist do konce umis? Pisu tam, ze to neni moje zkusenost. Ja narozdil od nekterych mistnich clenu nemam ten problem, ze bych se ja k nekomu nebo nekdo ke me na silnici spatne choval a hrozil mi inzultaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirka404, B.F.G.: to s tou solvinou je v pohodě, je to ukázka logického klamu argumentum ad hominem. Používá se celkem běžně. Zde např. místo vyargumentování faktu, že pětilitr osmivál je to pravé pro člověka kázajícího ekologii, bylo použito nepřímé označení protivníka za tupou solvinu. Nic, kvůli čemu by se člověk musel rozčilovat.

 

Co je to solvina? Můj táta, když jsem byl malej, mně o něčem s podobným názvem povídal před spaním pohádky. Akorát už si nic z toho nepamatuju. Není to nějakej skřítek?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Umim. A taky v tom ctu, jak sis pri tom cvrnknul, jak to musi byt super pocit, zavrit motokari takhle hubu. Pak uz ses jen vykrucoval.

 

Ses nejakej spatne nalozenej takhle jak jsou ty vedra koukam, nejdriv se rozcilujes ze si nekdo umeje motor u auta a pak hodis do FCE hledet "Walther PPK" a tam na tebe bafne tohle, no chapu, asi je toho na tebe uz moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak sis pri tom cvrnknul, jak to musi byt super pocit, zavrit motokari takhle hubu.

 

Zklamání naopak přichází, když dá motorkář dvojku nějakému známému, který mu dá podle SPZ údaje pana hrdiny s pistolí a pana hrdinu pak navštíví několik naštvaných "hovad". Moje zkušenost. Obsazení aktérů odlišné, ale princip stejný. Nikdy bych nevytáhl teleskop, pistoli, nůž, apod. na někoho, kdo se chce normálně servat, protože nikdy nevím, na koho ty zbraně vytahuji :-).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to solvina? Můj táta, když jsem byl malej, mně o něčem s podobným názvem povídal před spaním pohádky. Akorát už si nic z toho nepamatuju. Není to nějakej skřítek?

 

?po ti vysvětlil co je to solvina :D a já k tomu dodám, že "tupá solvina" jak nám tu prezentuje Hasňa je Polský občan, který se bezcílně potlouká po Norsku, v jedné ruce pixlu se solvinou a v druhé flašku Vodky Wyborowe :D a evidentně dráždí Hasňův jemnocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se fasovalo v ČKD na mytí čehokoli co nešlo umejt :D

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Solvina

 

Díky. Ale pak to moc nechápu. Táta totiž, a na to si vzpomínám, vždycky říkal: Spinkej, nebo si pro tebe přijde Solvína!" Teda aby jste tomu rozuměli - já měl hodnýho tátu. Jenomže já byl hrozně zlobivý dítě a furt jsem nechtěl spát. Ale na moji omluvu musím říct, že v tom našem zámečku hrozně protahovalo, a když třeba v traktu pro služebnictvo bouchly dveře, tak jsem se vždycky strašně polekal. Jednou mě dokonce rodiče našli, jak se tulím k předložce u krbu. Víte, takovej ten lední medvěd, co měl každej z nás dřív doma. Upraveno uživatelem Ludwig Wittgenstein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?po ti vysvětlil co je to solvina :D a já k tomu dodám, že "tupá solvina" jak nám tu prezentuje Hasňa je Polský občan, který se bezcílně potlouká po Norsku, v jedné ruce pixlu se solvinou a v druhé flašku Vodky Wyborowe :D a evidentně dráždí Hasňův jemnocit.

 

Co je to "Polský občan"? Není to nějakej skřítek?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to "Polský občan"? Není to nějakej skřítek?

 

Myslím, že v Berlíně se jim tak někde říká :D . No a jestli tě táta strašil solvinou, určitě tím myslel, že si pro tebe příjde kotelník :D .

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...