Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kotelník?... To je jedno, každopádně moc děkuju za alespoň přibližné vysvětlení.

 

Já jsem zapmněl napsat vysvětlivku barone. Kotelník = osoba obsluhující kotle, které zajišťuji v zimním období vytápění objektu, popřípadě v létě ohřev vody :D , která se většinou pohybuje ve sklepních prostorách. Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 prodaných věcí, které mají být v koši... Zřejmě tady nikdo nechodí do prodejní sekce, kura fix.

 

A nebo se zase změnila pravidla a sekce "prodané" už nefunguje?

 

Mluvíš mě z duše ! A těch devatenáct je na prvních dvou stranách ! Dnes jsem to sem chtěl napsat plus množíci se pindy v prodejních vláknech. Někteří mnoho let registrovaní gentlemani neznají pojem SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Díky. Ale pak to moc nechápu. Táta totiž, a na to si vzpomínám, vždycky říkal: Spinkej, nebo si pro tebe přijde Solvína!" Teda aby jste tomu rozuměli - já měl hodnýho tátu. Jenomže já byl hrozně zlobivý dítě a furt jsem nechtěl spát.

 

možná ti s tím chtěl zacpat ústa :D = blbě se to polyká, je to suchý :lol2: - v zásadě bys měl bejt rád, že si přežil - he he
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses nejakej spatne nalozenej takhle jak jsou ty vedra koukam

 

Nikoliv. Jsem po dovoleny, Opalenej, vyspanej, navic me ceka bezva leto. Tejden jsem tu nebyl a nejak se mi otevrely oci, prestal jsem to tu vnimat placate jako jednu partu, ale vidim to plasticky jako beznou spolecnost. Od zaporaku po kladase. Navic jak jsem lecos cetl v blocich, dalo mi to vetsi a ucelenejsi smysl nez pri beznem dennim nakukovani. Je tu toho dost mezi radky.

 

hodis do FCE hledet "Walther PPK" a tam na tebe bafne tohle

 

Nikoliv. Dal jsem do zbranovyho vlakna dotaz na brasnu a BTW jsem si ho precetl od posledniho neprectenyho postu. Na hodinkovym foru info k PPK opravdu nehledam...

 

edit: vlastne nevim co to bylo za vlakno, mozna to bylo vlakno o nastvani, zpetne jsem cetl tri, ctyri...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K motorkarum... mam zkusenost, ze tito se nenasiraji zbytecne. Vetsinou maji duvod, byt jejich reakce neasledne byvaji prehnany.

Neni den, kdy by mi motorkar do my plechovky nekejvnul "diky" nohou ci rukou.

Fakt je, ze to znam i z ty druhy strany, zpod helmy tak asi jezdim normalne, silnice neni ring.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

K motorkarum... mam zkusenost, ze tito se nenasiraji zbytecne. Vetsinou maji duvod, byt jejich reakce neasledne byvaji prehnany.

Neni den, kdy by mi motorkar do my plechovky nekejvnul "diky" nohou ci rukou.

Fakt je, ze to znam i z ty druhy strany, zpod helmy tak asi jezdim normalne, silnice neni ring.

 

Tak nějak... Je rychlejší, tak mu prostě uhnu... Je kolona, tak mu prostě uhnu... Stojí mě to naprosté minimum, jemu pomůžu a sobě neuškodím, tak proč mu s vynaložením mnohem větší energie dělat nějaké naschvály? Naschvály fakt na silnici nepatří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvíš mě z duše ! A těch devatenáct je na prvních dvou stranách ! Dnes jsem to sem chtěl napsat plus množíci se pindy v prodejních vláknech. Někteří mnoho let registrovaní gentlemani neznají pojem SZ.

 

Já taky souhlasím. Už dost na tom, že se tady prodávaj celkem bezostyšně věci, který patřej do koše! :sick01:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná ti s tím chtěl zacpat ústa :D = blbě se to polyká, je to suchý :lol2: - v zásadě bys měl bejt rád, že si přežil - he he

 

Můj táta mě měl rád, takže si nemyslím, že mě chtěl zabít. Alespoň v té době ještě ne. Spíš mě chtěl uchránit špatné společnosti, ve které se to jenom hemží takovou pakáží, jako jsou třeba nástrojaři, zedníci nebo třeba ti... jakže se to jenom jmenovali?... Jo, kotelníci!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že v Berlíně se jim tak někde říká :D . No a jestli tě táta strašil solvinou, určitě tím myslel, že si pro tebe příjde kotelník :D .

 

 

Kotelník?... To je jedno, každopádně moc děkuju za alespoň přibližné vysvětlení.

 

 

Já jsem zapmněl napsat vysvětlivku barone. Kotelník = osoba obsluhující kotle, které zajišťuji v zimním období vytápění objektu, popřípadě v létě ohřev vody :D , která se většinou pohybuje ve sklepních prostorách.

 

kdybyste viděli naše kotelníky ve fabrice tak by vás srandičky přešly. To potkat takhle po ránu, to byste kvičeli, zdrhali, hodinky odhazovali a ještě tři neděle by se vám zdálo o čertech jak šestiletýmu po Mikuláši.

post-2302-097046400 1341775626.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slovenskom bazare predáva pán GUB-ky, poljoty a iné mechanické hodinky- cena dohodou - ponúknite určite sa dohodneme.Pritom tam má zavesenú moju fotku GUBiek aj so záručným listom a v.č. hodiniek.Propaguje a predáva to, čo leží u mňa v šuflíku.napísal som mu , nech mi pošle viac fotiek tých hodiniek , že mám záujem.Uvidíme čo spraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu poslední dobou panují horka - jsem si početl posledních pár stran a hodily by se do vlákna "HUMOR" :D (jsem někdy stejnej, chápu ;))

 

Navrhuji, aby se při teplotách nad 303,15 K vypínal server. Přílišná teplota zjevně škodí nejen složité elektronice, ale i citlivým nervovým buňkám v hlavách některých jedinců. Pak řeší takové 3,14čoviny, že to hrozí řetězovou reakcí. Pozor na nekontrolované erupce b.l.b.o.s.t.i ! :suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsem si rozsekl hlavu o nizke dvere na pudu. Krve jak z bravka, ze to pomalu ani studena sprcha nebrala, vypadal jsem jak nejaky komparz z Platoona a navic bylo to pred nekolika hodinama a porad to trochu tece. Sedim, drzim si hajzlak na hlave, fajny vecer jak cyp. A kamosa k tomu odvezli do nemocnice ve Vrchlabi. Divnej den.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...