Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Iba tak zľahka vysvetlila čo sú to za zm.di...tá slobodná armáda...a pár iných vecí...dúfam, že z toho nebude mať na vašom zamini nejaký problém...pomenovať veci pravými menami - to sa nenosí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani neviem či naštvalo alebo potešilo...pozrel som si na ČT24 rozhovor s milou pani veľvyslankyňou ČR v Sýrii...dosť toho objasnila...média nám podhadzujú ako za všetko môže ten čo je tam pri moci...a ono je všetko inak...tak to vyzerá, že po Egypte, Tunisku a Lýbii svet podporuje zlú stranu aj v Sýrii...

 

jednoducha matematika.. usa chce vsade mat proamericku vladu, takze cia rozduchava nepokoje a dovolim si povedat, ze to tam riadi prostrednictvom povstalcov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, Míro. Dnes ho snad pustí. Od chvilky, co ho odvezli, jsem v děsný křeči a nemám náladu na nic. I když jsem za ním byl a vím, že už je dobrej......nebo dobrej....dnes dopoledne ho čeká ještě neurolog a kardiolog.....snad to bylo jen z toho, že málo pil a pak blbnul s kamarádem. Na horší varianty nechci vůbec myslet :(

 

 

 

Vše spraví litr nebo dva v obálce pro obvoďáka nebo doktora na urgentním příjmu.

Nenech se ukecat, že nějaké vyšetření není potřeba. Prostě na tom trvej a podpoř to bankovkami. Znám to !

Vím je to blbé dávat bankovky už i doktorům , ale takhle to funguje a je to lepší než si potom s malým něco vyčítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoducha matematika.. usa chce vsade mat proamericku vladu, takze cia rozduchava nepokoje a dovolim si povedat, ze to tam riadi prostrednictvom povstalcov

Zatímco hodny Sovětský svaz podporuje mirumilovneho diktátora. Smrt kontrarevoluci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HRADECKÁ DÁLNICE a její oprava 0 až 15 km směr Praha- H.K

 

 

Ok nepíši sem do toho vlákna často, ale spíši náhodně.

Po včerejší cestě do Sezemic po NOVĚ OPRAVENÉ HRADECKÉ DÁLNICI, ALE MUSÍM.

 

To si z nás snad dělají mocipáni pjdel ne ?

Těch prvních opravených 15 kilometrů od Prahy směr Hradec je NEJHORŠÍ KUS NOVĚ UROBENÉ SILNICE V EVROPĚ !!!!

Jak tady ten tankodrom mohl někdo převzít ??? Vždyť já kdybych tam musel jezdit každý den MUSEL BYCH podat na toho vochcapka a korupčníka co tu silinci přebíral regulerní trestní oznámení !

Ta rovina speciálně pravý pomalý pruh je strašná a jsou tam místa nejen u mostů která jsou jako harmonika a jsou spíše KATASTROFICKÁ.

 

 

 

Klucí vy co tam jezíte často po té harmonice za kterou někdo zinkasoval nechutné prachy nejste z toho smutní a neštve Vás to ?? Fakt ne ?

 

 

 

P.S Mám normální MB, žádný superpsort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco hodny Sovětský svaz podporuje mirumilovneho diktátora. Smrt kontrarevoluci :-)

 

Frantiku, rusaci jsou taky kategorie sama pro sebe spolus cinou, ale alesponnerozesiraj svet kolem sebe ve svuj prospech.. minimalne ne tak viditelne

..ale ve finale, jsou tos.acky z jedny i druhy strany

 

On jedině diktátor dokázal jakž takž udržet pořádek - jenomže pořádek znamená nulový odběr "míru" od "těch dobrých" :lol2:

 

asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On jedině diktátor dokázal jakž takž udržet pořádek - jenomže pořádek znamená nulový odběr "míru" od "těch dobrých" :lol2:

No prave - myslim, ze vsichni byly happy kdyz "diktatori" desitky let drzeli jakoustakous stabilitu v celem regionu, nez aby tam uradovaly ruzny muslimska bratrstva, apod. Takze tezko si velci hraci jako treba USA budou prat a podporovat rozjebanej region, kde nic neni jisty. Ja proste temhle pohadkam o zlych Americanech, kterym tece ropa primo pres ocean na Floridu neverim.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojene Staty jsou jen jednim z mnoha hracu. Zajmu, tlaku, nalad mezi lidma,.. je mnoho, zadny globalni reziser neni. Stejne tak v 89 v Evrope nebyl vysledkem nejakeho pripraveneho scenare, kohokoliv. Zralo to, vrelo to, mnoho zajmu se spojilo jednim smerem, tak to vyvrelo. Ale ta spojenectvi se rozpadnou velmi zahy a skladaji se zase jina, zase se nekde objevi vyslednice sil a podel ni se to zase posune a tak porad dokola. Predstava, ze Amerika neco jen tak reziruje, rozesira, taha za snurky je prudce najivni. Ano, tlaci svoji agendu, ale takovych, co tlaci, je hodne. Je to uplatneni teorie her v praxi. Globalni spiknuti je jednoduche vysvetleni pro jednoduche hlavy. Precist si neco od Robejska je vzdycky uzitecne.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako prislusnik zapadni civilizace si myslim, ze bychom meli nase zajmy prosazovat vic a tvrdeji. Opusteni kolonii beru sice z pohledu dvou svetovych valek a jejich dopadu jako nutnost, ale bohuzel take jako velmi nestastnou udalost ...

 

Nevim proc bychom se za to meli stydet, naopak meli bychom takoveto snahy podporovat ...

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše spraví litr nebo dva v obálce pro obvoďáka nebo doktora na urgentním příjmu.

Nenech se ukecat, že nějaké vyšetření není potřeba. Prostě na tom trvej a podpoř to bankovkami. Znám to !

Vím je to blbé dávat bankovky už i doktorům , ale takhle to funguje a je to lepší než si potom s malým něco vyčítat.

 

Proc bys jako davat obvodakovi litr,nebo dva za to,ze bude chtit udelat nejake testy,co to je za hovadinu.Tohle obvodak vypise jako samozrejmost a nemusi nikomu nic davat.Ja teda bankovky nevytahuju nikde,ale kdyz se vytahuji,tak uplne nekde jinde a ne pri beznych vysetrenich!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To globálne spiknutie je dnes bežná obchodná praktika a tiež sa mi nepáči. Každý kto má nejaký vplyv, bude pôsobiť na združenia, vlády atd. aby presadili jeho záujmy. Ale ešte stále sa môžeme radiť k tým, ktorí majú z tých spiknutí výhody. Sme na strane tých zlých proti druhému, či tretiemu svetu. Môžeme nenávidieť EU, USA, či Rusko a Čínu, nadávať na nich, ale somálskemu rybárovi, alebo barmskému roľníkovi budeme pripadať čudne. Môžeme zazerať na Izrael, ale sme radi, že tvorí hrádzu medzi našim a moslimským svetom. Tiež mi rozum hovorí, že náš "civilizovaný demokratický svet" by mal vystupovať ráznejšie a tvrdšie presadzovať svoje záujmy, hoci srdce hovorí, že pre to bude ktosi niekde veľmi vzdialený trpieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc bys jako davat obvodakovi litr,nebo dva za to,ze bude chtit udelat nejake testy,co to je za hovadinu.Tohle obvodak vypise jako samozrejmost a nemusi nikomu nic davat.Ja teda bankovky nevytahuju nikde,ale kdyz se vytahuji,tak uplne nekde jinde a ne pri beznych vysetrenich!!!

 

on si ten obvoďák ty bankovky vezme.. pošle tě na vyšetřní aby nevypadal blbě, že je bere za nic a výsledky založí do šuplíku...ani by je možná i četl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HRADECKÁ DÁLNICE a její oprava 0 až 15 km směr Praha- H.K

 

 

Ok nepíši sem do toho vlákna často, ale spíši náhodně.

Po včerejší cestě do Sezemic po NOVĚ OPRAVENÉ HRADECKÉ DÁLNICI, ALE MUSÍM.

 

To si z nás snad dělají mocipáni pjdel ne ?

Těch prvních opravených 15 kilometrů od Prahy směr Hradec je NEJHORŠÍ KUS NOVĚ UROBENÉ SILNICE V EVROPĚ !!!!

Jak tady ten tankodrom mohl někdo převzít ??? Vždyť já kdybych tam musel jezdit každý den MUSEL BYCH podat na toho vochcapka a korupčníka co tu silinci přebíral regulerní trestní oznámení !

Ta rovina speciálně pravý pomalý pruh je strašná a jsou tam místa nejen u mostů která jsou jako harmonika a jsou spíše KATASTROFICKÁ.

 

 

 

Klucí vy co tam jezíte často po té harmonice za kterou někdo zinkasoval nechutné prachy nejste z toho smutní a neštve Vás to ?? Fakt ne ?

 

 

 

P.S Mám normální MB, žádný superpsort.

 

pošli to na www.vymoly.cz třeba se někdo splete a zařadí to do oprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:crying_anim:

HRADECKÁ DÁLNICE a její oprava 0 až 15 km směr Praha- H.K

Jezdím tak tak 2x týdně a nejdříve jsem se radoval, že konečně opraví tu děsnou "Hitlerpanelstrasse nach Berlin" - jenže tam se rozválelo cca 2 mm "něčeho" a stav je snad ještě horší. Kolik to muselo stát, třeba zrovna ve srovnání s uedenou dálnicí v DDR...

Ony se vůbec letos nějak rozmohly "opravy" silnic - nejsou na to nějaké dotace...? Třeba silnice UL - Lovosice, samé frézování a záplaty. Škoda jen, že se úspěšně vyhýbají místům, které by to na uvedené trase nejvíce potřebovaly a že je kvalita "opravené" cesty mnohdy horší než původní vozovka... Jako by to dělali schválně, aby se tam mohli za rok zase vrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on si ten obvoďák ty bankovky vezme.. pošle tě na vyšetřní aby nevypadal blbě, že je bere za nic a výsledky založí do šuplíku...ani by je možná i četl

 

Já jsem neřekl,že si je vezme,nebo nevezme,ale dávat obvoďákovi obálku za běžné vyšetření,na které by tě stejně poslal sám,je prvotřídní hovadina:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc bys jako davat obvodakovi litr,nebo dva za to,ze bude chtit udelat nejake testy,co to je za hovadinu.Tohle obvodak vypise jako samozrejmost a nemusi nikomu nic davat.Ja teda bankovky nevytahuju nikde,ale kdyz se vytahuji,tak uplne nekde jinde a ne pri beznych vysetrenich!!!

 

Znovu jsi mě přesvědčil o svém přehledu , zřejmě včetně problematiky solárních panelu i CERN institutu ve Švajcu .

Kolik máš dětí a kolikrát jsi byl ve tři ráno u doktora kterého sestra musela budit v nemocnici s malým dítětem,které nemohlo dýchat a nebo omdlévalo a bylo dehydrované , že podáváš takové zasvěcené komentáře????

Gil psal tohle : Neurolog a ani kardiolog ho neviděl, nakonec to prý nebylo potřeba a můj celý text si snad celý zvládneš celý přečíst i ty : pro obvoďáka nebo doktora na urgentním příjmu.

 

 

 

Zkus odpovědět bez keců hlavně na mojí otázku. Děkuji :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu jsi mě přesvědčil o svém přehledu , zřejmě včetně problematiky solárních panelu i CERN institutu ve Švajcu .

Kolik máš dětí a kolikrát jsi byl ve tři ráno u doktora kterého sestra musela budit v nemocnici s malým dítětem,které nemohlo dýchat a nebo omdlévalo a bylo dehydrované , že podáváš takové zasvěcené komentáře????

Gil psal tohle : Neurolog a ani kardiolog ho neviděl, nakonec to prý nebylo potřeba a můj celý text si snad celý zvládneš celý přečíst i ty : pro obvoďáka nebo doktora na urgentním příjmu.

 

 

 

Zkus odpovědět bez keců hlavně na mojí otázku. Děkuji :-)))

 

To mi chceš říct,že když dojedeš ve 3 ráno do nemocnice a dítě má problémy jaké popsals,nebo i jiné,že musíš doktora podplácet,aby se mu věnoval jo???Nebo proč vytahuješ tento příběh?

Děti sice nemám,ale v nočních hodinách jsem na urgentním příjmu byl několikrát a i bez dětí.Poprvé když mě srazilo auto a lítalo okolo mě asi 5 lidí,kdy 2 šili,třetí mi rovnal totálně polámaný kotník a další už ani nevím co dělali a po druhé z otravy jídla.A neměl jsem sebemenší problémy,abych se někoho musel o něco prosit.A pokud tys to zažil,tak něco není někde v pořádku!!!

Obvoďáka jmenovals,tak jsem to k tomu přirovnal.Ale i uplácet doktora na urgentním příjmu je nesmysl,když je tam od toho a je to jeho poviností a znám docela dost sestřiček z různých oddělení a o ničem takovém ani neslyšely,že by se na urgentním příjmu uplácelo,natož aby to videly.

A kdo nemá děti,nemůže mít v této problematice přehled:-)?tím jsi machr na lékařskou problematiku,když máš děti:-)?Nepoužívěj tak slabomyslné argumenty,působí to směšně...Ne jen ti,co mají děti se můžou ocitnout v nočních hodinách po nemocnicích.

A přehled ukazuješ obrovský ty,pokud platíš uplátky u obvoďáka,nebo na urgentním příjmubiggrin.gif.

 

A nevím,proč píšeš,že I JÁ bych to mohl dokázat přečíst.Neznáš mě,tak se nesnaž takhle trapně povyšovat,ju:-).Jestli máš problém,že ti někdo v diskusích oponuje,tak tam radši nepiš,nebo se nauč ovládat.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfael-nevím jestli seš tak naivní nebo snílek,ale ujišťuju tě,že úplatky lekářům,pokud něco chceš,jsou úplně normální.Pečoval jsem dva roky o tátu s rakovinou a vím o tom svoje.A sestřičky věděj akorát h...o,platíš doktorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...