Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Marfael-nevím jestli seš tak naivní nebo snílek,ale ujišťuju tě,že úplatky lekářům,pokud něco chceš,jsou úplně normální.Pečoval jsem dva roky o tátu s rakovinou a vím o tom svoje.A sestřičky věděj akorát h...o,platíš doktorům.

 

Psal jsem,že vím,že úplatky se dávají,ikdyž já to nedělám,ale rozhodně se nedávají obvoďákům za to,aby mě poslali na vyšetření.Jinak samozřejmě vím,že úplatky doktorům jsou zcela běžné.Jako příklad bych uvedl to,co se týkalo mě,ale neúčastnil jsem se toho.Musel jsem na operaci páteře a chtěl jsem k někomu,kdo je tady na to u nás machr,ovšem to znamenalo několika desetiticícovou obálku,abych na to nemusel čekat rok a půl,což jsem čekat nemohl,takže jsem musel brát,co je.Ale nechceš mi snad tvrdit,že za běžné vyšetření u obvoďáka,nebo na urgentním příjmu,musím někomu něco platit????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi chceš říct,že když dojedeš ve 3 ráno do nemocnice a dítě má problémy jaké popsals,nebo i jiné,že musíš doktora podplácet,aby se mu věnoval jo???Nebo proč vytahuješ tento příběh?

Děti sice nemám,ale v nočních hodinách jsem na urgentním příjmu byl několikrát a i bez dětí.Poprvé když mě srazilo auto a lítalo okolo mě asi 5 lidí,kdy 2 šili,třetí mi rovnal totálně polámaný kotník a další už ani nevím co dělali a po druhé z otravy jídla.A neměl jsem sebemenší problémy,abych se někoho musel o něco prosit.A pokud tys to zažil,tak něco není někde v pořádku!!!

Obvoďáka jmenovals,tak jsem to k tomu přirovnal.Ale i uplácet doktora na urgentním příjmu je nesmysl,když je tam od toho a je to jeho poviností a znám docela dost sestřiček z různých oddělení a o ničem takovém ani neslyšely,že by se na urgentním příjmu uplácelo,natož aby to videly.

A kdo nemá děti,nemůže mít v této problematice přehled:-)?tím jsi machr na lékařskou problematiku,když máš děti:-)?Nepoužívěj tak slabomyslné argumenty,působí to směšně...Ne jen ti,co mají děti se můžou ocitnout v nočních hodinách po nemocnicích.

A přehled ukazuješ obrovský ty,pokud platíš uplátky u obvoďáka,nebo na urgentním příjmubiggrin.gif.

 

A nevím,proč píšeš,že I JÁ bych to mohl dokázat přečíst.Neznáš mě,tak se nesnaž takhle trapně povyšovat,ju:-).Jestli máš problém,že ti někdo v diskusích oponuje,tak tam radši nepiš,nebo se nauč ovládat.

 

 

 

Na mě se vyprdni, mě jen zajímalo KOLIK máš dětí a jestli si víš co se honí ve třri ráno tátovi a mámě v nemocnici hlavou. Nemáš !

Píšeš opět o něčem ČEDMU NEROZUMÍŠ a píše´š pouze na základě domněnek a nikoliv zkušeností. Na nikoho se nepovyšuji, to bych si njedovolil, ale nemám rád rádo by chytráky co mluví o něčem s čím se ani nesetkali, Nad tím se zkus zamyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě se vyprdni, mě jen zajímalo KOLIK máš dětí a jestli si víš co se honí ve třri ráno tátovi a mámě v nemocnici hlavou. Nemáš !

Píšeš opět o něčem ČEDMU NEROZUMÍŠ a píše´š pouze na základě domněnek a nikoliv zkušeností. Na nikoho se nepovyšuji, to bych si njedovolil, ale nemám rád rádo by chytráky co mluví o něčem s čím se ani nesetkali, Nad tím se zkus zamyslet.

 

Longu pokud ty se jako první zamýšlíš nad tím komu kolik musíš dát tak asi se k tomu dál vyjadřovat nemusím...i když bych moc chtěl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše země je zkorumpovaná jak nikdy před tím a je proti tomu potřeba bojovat :gunsmilie: Naštěstí se mě korupce a podlácení zatím jakš takš vyhýbá, možná spíše naštěstí těch druhých :D Jednou, co vzpomínám, mě nějáký nový skladník jedné firmy nadhodil, že může brát zboží od třech firem a je pouze na něm od koho brát bude, takže prý, co s toho bude mít" Říkám, tak momentík, zavolal jsem před ním majitele firmy, který přišel a přímo před skladníkem jsem vysvětlil celou situaci :D Skladníkovy spadla čelist, začal koktat, že lžu a na hodinu byl bez práce, majitele jsem totiž dobře znal" Vůbec nemám problém, to takhle řešit. Ovšem jak píše Long, pokud by šlo o zdraví mého dítěte, ani minutu bych se nerozmýšlel podplácet, pokud by to situace vyžadovala, sice by pak doktor dostal přes rypák, ale zdraví mého dítěte je u mě na prvním místě"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu pokud ty se jako první zamýšlíš nad tím komu kolik musíš dát tak asi se k tomu dál vyjadřovat nemusím...i když bych moc chtěl..

 

Je zvláštní jak vy tady chytráci vidíte druhým lidem do hlavy.

 

Psal jsem jasně že mám takové zkušenosti s dětmi na urgentním příjmu v noci v nemocnici.

 

Kdo tam byl ví jak to tam funguje, nebo spíše nefunguje a to se nebavím o stavení třeba ve Zlíně nebo jiném maloměstě a ale o Motole.

Prostě oni ty ostatní vyšetření nechtějí dětem dělat a basta tak ti prostě občas nezbývá nic jinho než dělat bububu a nebo zasolit.

 

 

I ty jako Maffael si více čti a méně piš ( jsou to dvě strany prostého textu) Něco generalizuješ a je to nesmysl. Bavil jsem POUZE se o DĚTECH V NOCI V NEMOCNICI a neochotě doktora něco více řešit a tobě nezbývá nic jiného než si poradit

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem volal AD, jak to vypada s mejma RW a prej budou pristi tyden. Pred mesicem se mi dusoval, ze budou posledni srpnovy tyden. Me to zacina pekne s.at. Jakobych si do pr.ele objednaval Zenithy nb co. A to ma ten sulin moje prachy uz 2 mesice a po prvnim mesici mi dodal vec se zlatejma indexama (jsem to tu resil). Takze jsem to menil a ted cekam zas dalsi mesic. Do p.dele prace :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvláštní jak vy tady chytráci vidíte druhým lidem do hlavy.

 

Psal jsem jasně že mám takové zkušenosti s dětmi na urgentním příjmu v noci v nemocnici.

 

Kdo tam byl ví jak to tam funguje, nebo spíše nefunguje a to se nebavím o stavení třeba ve Zlíně nebo jiném maloměstě a ale o Motole.

Prostě oni ty ostatní vyšetření nechtějí dětem dělat a basta tak ti prostě občas nezbývá nic jinho než dělat bububu a nebo zasolit.

 

 

I ty jako Maffael si více čti a méně piš ( jsou to dvě strany prostého textu) Něco generalizuješ a je to nesmysl. Bavil jsem POUZE se o DĚTECH V NOCI V NEMOCNICI a neochotě doktora něco více řešit a tobě nezbývá nic jiného než si poradit

 

nejde o to kdy a kde ale že vubec.. a tím to pro mě končí.. jakkoli tohle obhajovat, že se jedná o dítě a pod je uplně jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvláštní jak vy tady chytráci vidíte druhým lidem do hlavy.

 

Psal jsem jasně že mám takové zkušenosti s dětmi na urgentním příjmu v noci v nemocnici.

 

Kdo tam byl ví jak to tam funguje, nebo spíše nefunguje a to se nebavím o stavení třeba ve Zlíně nebo jiném maloměstě a ale o Motole.

Prostě oni ty ostatní vyšetření nechtějí dětem dělat a basta tak ti prostě občas nezbývá nic jinho než dělat bububu a nebo zasolit.

 

 

I ty jako Maffael si více čti a méně piš ( jsou to dvě strany prostého textu) Něco generalizuješ a je to nesmysl. Bavil jsem POUZE se o DĚTECH V NOCI V NEMOCNICI a neochotě doktora něco více řešit a tobě nezbývá nic jiného než si poradit

 

Do hlavy se snazis videt ty,ale moc ti to nejde.A cist bys mel vic ty.za prve mi neodpvedels na otazku a za druhe prehlizis jasne argumenty.

Ty si myslis,ze jsi jediny na svete,co ma decka a musel v noci do nemocnice??nikdo v mem okoli se s nicim takovym nesetkal a je to hovadina co pises.takze tys byl s deckem na urgentnim prijmu,byls radne pojisten a oni ti odmitli udelat bezne vysetreni,ktere se v takovych pripadech dela a musels je podplatit,jo???prosim jednoduchou odpoved bez kecu okolo:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do hlavy se snazis videt ty,ale moc ti to nejde.A cist bys mel vic ty.za prve mi neodpvedels na otazku a za druhe prehlizis jasne argumenty.

Ty si myslis,ze jsi jediny na svete,co ma decka a musel v noci do nemocnice??nikdo v mem okoli se s nicim takovym nesetkal a je to hovadina co pises.takze tys byl s deckem na urgentnim prijmu,byls radne pojisten a oni ti odmitli udelat bezne vysetreni,ktere se v takovych pripadech dela a musels je podplatit,jo???prosim jednoduchou odpoved bez kecu okolo:-).

 

 

 

 

Ano po kapačce se mu udělalo lépe tedy když ho zavodnili a chtěli nás poslat domu, nedal jsem se a byl tam ještě týden když na expektačníl oddělení za týden bohužel nezjistili co mu vlastně bylo a primář se druhý den divil, že nás opravdu v tmoto stavu chtěl službu konající lékař poslat domů. Ano dokonce jsmeho vezl sám jelikož mi na telefonu sdělili že to bude rychlejší mám li auto.

 

Ty jsi mě bohužel přesvědčil, že píšeš a reaguješ pouze na základě domněnek a toho kdo ti co ze známých řekl. Realita je ale prostě jiná, chtěl jsme Ti to napsat již po Tvých hodně vyhraněných názorech v jakémsi vlákně o psech, ale nechal jsem to být. Tvé argumenty zde nejsou to co jsi někdy zažil, ale pouze to co Ti někdo řekl a nebo jsi to někdy slyšel.

 

Nejvíce zkušeností a kopanců získáš až do života a ne od internetu. Tak to prostě je a nemysli si, že mi dělá dobře někomu cpát prachy, když si myslím, že to není košer.Ty i Franišek H jste zřejmě z jiné galaxie jelikož i mů starý otec by se Vám vysmál a přesně by vám řekl kolik musel dát za již dvakrát operovaná kolena, tedy za urychlení a lepší materiál.

Paradox je, že máš uvedený Zlín a což je na Moravě synonymum pro úplatkářsk a korupční afery na radnici i jinde

 

 

 

Myslím si že je zbytečné tady psát naše bláboly do pléna a chcešli napiš mi v klidu S.Z a já Ti na ni moc rád také v klidu odpovím. Mír !!!:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, nechte teho.....já se nedal ( a obálky taky nedával ), kluk už je objednanej na kardio i neurologii a pak se uvidí. Půjdu tam s ním já, kdyby náhodou chtěli ještě něco zkoušet.

Já si doktorů vážím, mne vytáhli hrobníkovi z lopaty a je to tzv. služebné povolání ( stejně, jako třeba hasiči, PČR, učitelé ).....a blbci a zmetci se najdou všude, o tom se nemusíme bavit. A já dokážu bejt dost přesvědčivej a neodbytnej, když se mi něco nelíbí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem rozbitý elektroměr a celý rok jsem jel za drahej proud, nepřepínal na noční, tak mě bylo sděleno, že to spočítaj průměrem z předchozích 3 let" No a jak to dopadlo? Jako u Čezu, každý rok mi plus mínus 4000,-Kč vracejí (nejméně bylo 3800,-Kč) a teď mám prej 300,-Kč doplatit :suicide_anim: Denní drahej proud mi tam nechali celej, a ještě dopočetli nějákej noční, co si vymysleli :D Klasika, podal jsem reklamaci"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem za svuj zivot prodelal dve pomerne drsne choroby - rakovinu a nyní RS. Zazil jsem jednani s doktory na onkologii, neurologii, atd. a NIKDY jsem nemusel sahat do kapsy pro penize. Ano, cekal jsem nekdy par hodin v cekarne, obcas jsem si musel o neco rict trochu durazneji, obcas neco nefungovalo, ale NIKDY po me nikdo nechtel uplatek. Zkuste si nekdy zajit k doktorovi v Anglii nebo USA a budeme v soku. Ja teda povazuju nase zdravotnictvi za spickove, je plne problemu a urcite i bude, ale kde proboha dnes problemy nejsou?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...