Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Taky ti dam mínus..., ty Samuraje si měl dřív než já :D

 

Konečně někdo kdo má smysl pro humor. Někdo to nepochopil viď Nigu.Do kdy to bude fungovat? Kucí dělejte pořád jsem v plusu :whistle:

 

Kurňa našel jsem konkurenci

 

Vlákno Tupé Solvíny

 

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsi po čuni?:-)

 

Nedostal.Jen me opet nastvalo,ze tady neni kam vecer jit.Par putyk a jedna hnusna diskoteka,kde hrajou Michala Davida.Na druhou stranu se nedivim,tady by se to neuzivilo,protoze trutnovaci jsou socky.

No a dost kecu,jede se na CIAF!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo to nepochopil viď Nigu...

 

Já už tě chápu dost dlouho, Vraby a není to radostný pocit. Onehdy jsem u McDonalda zašlápl švába a bylo to dost podobné ;)

 

Ale k tématu vlákna - štvou mě lidi, co parkují tak, že popeláři neprojedou. Domluva nepomáhá. Tak mám pocit, že dám brzy vydělat blízkému pneuservisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tě chápu dost dlouho, Vraby a není to radostný pocit. Onehdy jsem u McDonalda zašlápl švába a bylo to dost podobné ;)

 

Nevím co proti mě máš,ale to s tím klikáním si nepochopil-nevadí. Možná by bylo lepší se někde sejít na pifko a vyříkat si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tě chápu dost dlouho, Vraby a není to radostný pocit. Onehdy jsem u McDonalda zašlápl švába a bylo to dost podobné ;)

 

Ale k tématu vlákna - štvou mě lidi, co parkují tak, že popeláři neprojedou. Domluva nepomáhá. Tak mám pocit, že dám brzy vydělat blízkému pneuservisu.

 

NiGu, uz tady kdysi nekdo resil drze ridice a udelal to moc elegantne, montazni pena do vyfuku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...