Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ze jedu do thajska, tak si kamos objedna at mu dovezu fejkovy Rolexy... ktery tam teda po nejakej periperitich koupim a tedka s nim neustale resim, jestli jsou dostatecne realny nebo ne a jestli sem za ne nedal moc nebo co... grrr aspon sem poucenej.

 

Si zasloužíš banán, už jen za to k čemu jsi se propůjčil :sad01_anim: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do bytu leda rybičky. Pes by byl celý den sám...

Ale zase, jak jsem tuhle někde četl: Chcete ženu nebo psa? Odpověď : Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život.

 

Bobisku a víš, že mohly! Opravdu se nevyplácí posílat přítelkyni pohled z Berlína :rolleyes: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Do bytu leda rybičky. Pes by byl celý den sám...

Ale zase, jak jsem tuhle někde četl: Chcete ženu nebo psa? Odpověď : Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život.

 

Bobisku a víš, že mohly! Opravdu se nevyplácí posílat přítelkyni pohled z Berlína :rolleyes: :D

 

Kdybys jí udělal dítě hned jak si jí potkal, žádné PhD. by do ciziny dělat nejela... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TŘI frajeří, kteří jsou každý jiný, každý z nich pracuje v jiném oboru, ale všichni i za mé peníze a VŠICHNI JSOU TO VELKOHUBÍ MISTŘI SVĚTA.

 

 

 

 

BÉM

NEČAS

BÍLEK

 

 

 

Našlo by se jich jistě víc, ale tito tři si evidentně nevidí do huby hlavně v poslední době. Kde se v nich bere ta sebejistota po deseti vteřinách rozovoru nebo komenáře přecházející do arogance je až zarážející.

 

Nejvíce mají společné tu vrchovatou míru jajínkovství a sebelítosti a snad uplně nejvíce toho JAK JIM dle jejich neochvějného názoru KŘIVDÍ CELÝ SVĚT !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ťrochu mě štve, že jsem ted zazdil týden své dovolené, skoro pro nic. Měl jsem předsevzetí, že slezu pár kopců u našich sousedů ( Albánie, Makedonie, Monte Negro, Bosnu, Chorvatsko a když bude čas, tak i nejvyšší kopce na chorvatských ostrovech ).Bral jsem to z toho, co jsem kdy dříve absolvoval a nezkontroloval to dřív. A tak jsem si vylezl v Prokletých horách Male Jezerce a ted se dva dny škrábal na Titov Vrh v Makedonii- přejezdy a pod, celkem 4 dny, otevřel slavnostně net, zjistil, že takovejhle signál jsem nikde neměl, otevřel stránky a zjistil, že jsem se sem drápal skoro zbytečně, nejvyšší hora obou států je jinde a je společná- Velký korab. Původně to mělo být do vlákna co mě potěšilo, ale ted je to sem. Takže hurá dolů, přejet zase zpátky, kde jsem už skoro byl a vydrápat se na jinej kopeček. Aspoň jsem splatil nějaké restíky.

Za blbost se platí a zas až tak hrozný to nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...