Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ťrochu mě štve, že jsem ted zazdil týden své dovolené, skoro pro nic. Měl jsem předsevzetí, že slezu pár kopců u našich sousedů ( Albánie, Makedonie, Monte Negro, Bosnu, Chorvatsko a když bude čas, tak i nejvyšší kopce na chorvatských ostrovech ).Bral jsem to z toho, co jsem kdy dříve absolvoval a nezkontroloval to dřív. A tak jsem si vylezl v Prokletých horách Male Jezerce a ted se dva dny škrábal na Titov Vrh v Makedonii- přejezdy a pod, celkem 4 dny, otevřel slavnostně net, zjistil, že takovejhle signál jsem nikde neměl, otevřel stránky a zjistil, že jsem se sem drápal skoro zbytečně, nejvyšší hora obou států je jinde a je společná- Velký korab. Původně to mělo být do vlákna co mě potěšilo, ale ted je to sem. Takže hurá dolů, přejet zase zpátky, kde jsem už skoro byl a vydrápat se na jinej kopeček. Aspoň jsem splatil nějaké restíky.

Za blbost se platí a zas až tak hrozný to nebylo.

To by jeden rekl, kopec jako kopec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se Ti to přihodilo se slinivkou?

 

 

Ani nevím, asi z těch léků, co jsem do sebe léta rval. Fakt nevím (rozhodně jsem nechlastal ).....prostě najednou zánět jak prase a už to jelo . Jo, dík, nějak to pokoušu. Jako vždycky. Co taky jinýho zbejvá, že jo ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nas.al me arogantni blbec, ktery na me troubil, kdyz jsem vyndaval na sidlisti dite z auta a pak na me jeste najizdel a bouchnul do me zrcatkem.

 

sel jsem mu to vysvetlit protoze vim kde bydli , rekl ze jsem arogantni ja kdyz jsem si dovolil vyndavat dite z auta a on mezitim prijel a jeste vubec nevi o tom ze do me bouchnul zrcatkem??? moc dobre vim ze je v aute slyset kazde tuknuti.

Jeho manzelka je socialni pracovnice - namyslena krava

 

no jsem vytocenej do ruda,

 

uz se tesim az potkam jeho jak bude vyndavat deti a ja ho protroubim jen protoze ho upozrnuju ze jedu okolo.

 

crak jeden

 

(sorry ze jsem sprosty na foru gentlemanu ale potrebuju to ze sebe dostat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdou se tací

Já právě řeším co udělat s debilem co jezdí po chodníku, a to myslím zcela vážne po chodníku ze starou audinou vždy aspon 50tkou. (dneska asi o metr uskočili dva malí kluci) Dnes ho zprdl nějaký mlady kluk, tak na něj rovnou zaútočil a když sem vylítl já tak ujel. Policajti samozřejmě nic nemužou protože vzhledem k tomu jak jezdi neni možny videt na spztku. A tak co bude..nic protože když si ho někdo najde a rozbije mu hubu tak to bude chudáček na kterého zaútočili a když někoho potom sejme tak už bude pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím, asi z těch léků, co jsem do sebe léta rval. Fakt nevím (rozhodně jsem nechlastal ).....prostě najednou zánět jak prase a už to jelo . Jo, dík, nějak to pokoušu. Jako vždycky. Co taky jinýho zbejvá, že jo ?!

Nějak taky poslední dobou klepíruju s trávením a doktoři nejsou schopni nic zjistit.Je to tristní.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už to začíná :-)

Jediný kdo dneska bude slavit bude GAS. rolleyes.gifNo nic zítra si u něj koupím vínko a uvidím jestli si to pan ministr nerozmyslí :-)

 

 

Neboj, nějakou bych pro tebe našel... ale bude to trošku dražší ;)

 

 

Miluju prohobici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ponaučení pro příště - s nákupem alkoholu neváhat a honem zaplatit.

Rohlíky snad nezakážou smile.gif

Právě že dívali. Už jsem to měl ve vozíku, vyhlásili to rozhlasem a šmitec. Už jsem byl u pokladny, došel borec a zapáskoval regály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ponaučení pro příště - s nákupem alkoholu neváhat a honem zaplatit.

Rohlíky snad nezakážou smile.gif

 

 

Whisky je zatím dost, moja má bílý RUM, v případě nouze posledních pár litrů Tequily.

Zrevidoval jsem zásoby, chvilku přežijem.

Ale su nasraný, měl jsem chuť na Jégra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět že umíš předvídat:-) Holt budeš muset nasbírat bylinky a zapíjet rumem třeba přijdeš na receptcheers.gif

Já sem zrovna dnes přemýšlel že dokoupím zásoby - je jich dost ale není snad jediná nenačatá :-)

Naštěstí vím ještě o zásobě slivovice - u babičky !angel.png

Whisky je zatím dost, moja má bílý RUM, v případě nouze posledních pár litrů Tequily.

Zrevidoval jsem zásoby, chvilku přežijem.

Ale su nasraný, měl jsem chuť na Jégra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem dojel z Makra, bednu Jegra jsem nechal na pokladně. KUA

 

Mohli bychom ostenativně veřejně v pondělí večer popít v parku za Jablkem jak je forbína na koncerty.

Co ty na to plus samozřejmě ostatní Chronomagoři z okolí Zlína ?

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...