Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Cesi jsou v pohode, maj z toho hlavne pr_el, ale co me stve je ceskej stat.

Proste nanny state, rikam si, kam az to zajde... Misto tohodle stacilo varovani, kazdej den v obecnim rozhlase, noviny, tv, radio. "Nekupujte divnej chlast, muzete chcipnout. Pak uz je to Vase volba, obcani. Pro dopadeni pachatelu delame maximum, ale svoje zdravi mate v rukou sami."

Ono to bude mit naprosto sileny ekonomicky dusledky, jestli to potrva dyl nez par dni, coz je z moralniho hlediska smutny (stat cast existence financuje diky danim z prodeje drog), ale je to tak... Jsem zvedavej kde a jak si to pak tahle "pravicova" vlada vezme.

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misto tohodle stacilo varovani, kazdej den v obecnim rozhlase, noviny, tv, radio. "Nekupujte divnej chlast, muzete chcipnout.

 

Ne zcela souhlasím.

Pokud někdo koupí rozlívanej chlast u ťamanů ve večerce, tak problémy může čekat, ale pokud je to i v kamenných krámech, tak jak má člověk poznat, že je ta flaška divná?

To jako že třeba moje babička si bude moct za to, že si koupila "divnej" rum v kamenným obchodě kvůli upečení cukroví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...coz je z moralniho hlediska smutny (stat cast existence financuje diky danim z prodeje drog), ale je to tak...

Podstatnou část svého rozpočtu stát vždy vytvářel a vytváří z prodeje legálních drog, tzn. cigaret a chlastu. Nicméně se teď ukazuje, že některé legální drogy mohou být mnohem nebezpečnější než některé drogy nelegální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nigu, kamennej obchod? Zarim jsem cetl jeno vecerce u hrbitova, to je asi jako kdybys prodejce fejku se zazemim v kamenne budove oznacil za ad. Babicka ma moznost svuj rum vylejt, pokud ho koupila ve vecerce na rohu, a jit koupit do Tesca Bozkov, pripadne koupit rumove aroma. Ale nevim ani, jestli by Te methylalkohol v cukrovi mohl zabit.

Lucid: jj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nigu, kamennej obchod? Zarim jsem cetl jeno vecerce u hrbitova, to je asi jako kdybys prodejce fejku se zazemim v kamenne budove oznacil za ad. Babicka ma moznost svuj rum vylejt, pokud ho koupila ve vecerce na rohu, a jit koupit do Tesca Bozkov, pripadne koupit rumove aroma. Ale nevim ani, jestli by Te methylalkohol v cukrovi mohl zabit.

Lucid: jj...

Vysvětli to osmnáctiletým frajerům a slečinkám na "dýze".. Já jsem za ten zákaz rád, po víkendu totiž mohl být pěkný průs.r... Takhle je to jasný a kdo prodává, měl by jít bručet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nigu, kamennej obchod? Zarim jsem cetl jeno vecerce u hrbitova, to je asi jako kdybys prodejce fejku se zazemim v kamenne budove oznacil za ad. Babicka ma moznost svuj rum vylejt, pokud ho koupila ve vecerce na rohu, a jit koupit do Tesca Bozkov, pripadne koupit rumove aroma. Ale nevim ani, jestli by Te methylalkohol v cukrovi mohl zabit.

Lucid: jj...

 

V pečeném cukroví rumík s methylem by vadit neměl,proběhlo to v TV,ale pozor na nepečené-tam už problém může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobíku, já jsem včera poslouchal v rádiu, že to prý bylo i v kamenných obchodech. Ve kterých přesně, to nevím. Ale říkali cosi o flašce vodky z normálního krámu.

 

Jasně, výrobci alkoholu a hospody budou mít ztráty, to je blbý. Ale když si vzpomenu, jak jsem chlastal jako mladej na zábavách, tak si říkám, že je dobře, že to zakázali, protože kdyby si to nějakej osmnáctiletej kluk odsral slepotou, tak bych nechtěl být v kůži jeho rodičů a už vůbec ne jeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobíku, já jsem včera poslouchal v rádiu, že to prý bylo i v kamenných obchodech. Ve kterých přesně, to nevím. Ale říkali cosi o flašce vodky z normálního krámu.

Čerstvá citace z Aktuálně.cz:

Podle informací deníku Aktuálně.cz za kategorickým rozhodnutím ministra stojí analýza policie, ve které se píše, že sitauce je velmi vážná, protože zhruba 60 procent lidí nakoupilo pančovaný alkoholu v kamenných obchodech a navíc se podezřelý obsah našel po celé republice.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobíku, já jsem včera poslouchal v rádiu, že to prý bylo i v kamenných obchodech. Ve kterých přesně, to nevím. Ale říkali cosi o flašce vodky z normálního krámu.

 

Jasně, výrobci alkoholu a hospody budou mít ztráty, to je blbý. Ale když si vzpomenu, jak jsem chlastal jako mladej na zábavách, tak si říkám, že je dobře, že to zakázali, protože kdyby si to nějakej osmnáctiletej kluk odsral slepotou, tak bych nechtěl být v kůži jeho rodičů a už vůbec ne jeho.

 

No a co kdyby si ten osmnáctiletej řekl : "Sakra, může to bejt svinstvo, dám si radši o 3 piva víc" ? Proč se do toho montuje dement Heger? Nebo už jsou lidi tak zpitomělí poručnictvím státu, že ztratili sebezáchovné instinkty? Pokud ano, pak je prohibice ještě debilnější nápad, protože tímto opatřením byl odblokován kvalitní chlast a sračky mají volné pole působnosti. Tomu, že by se přestalo chlastat, nevěří snad ani ten Heger.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co kdyby si ten osmnáctiletej řekl : "Sakra, může to bejt svinstvo, dám si radši o 3 piva víc" ?

Nevím jak Ty, ale já měl v osmnácti pud sebezáchovy někde o deset pudů za lacinou frajeřinkou :cheers: Takže zákaz prodeje chlastu beru jako alespoň nějakou ochranu pro "nesvéprávné". Na pár dnů mají vyšetřovatelé šanci, uvidíme co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivná politická korektnost médií...

V tomto článku se dozvíte, že byl v Praze výbuch http://www.novinky.c...lny-munice.html

Ale všude píšou, že to bylo v ulici Evropská. Budiž. Ovšem když jsem se podíval do mapy pořádně, zjistil jsem, že ono to tak úplně na Evropské nebylo :) . Nicméně z hlediska potitické korektnosti se zatím nikdo neodvážil napsat, že to bylo vlastně v ulici Arabská. Docela mě to u bulváru překvapuje, vždyť titulek "Noční exploze a evakuace v Arabské ulici v Praze" zní lépe :D

 

Tady ještě jeden obrazový důkaz. Velikost fotky na pixely je o kus větší, ale jinak by to nebylo čitelné. Na velikost v kB jsem jí udělal maličkou, tak mi jí prosím nemažte

 

post-5465-059795600 1347706097.jpg

 

Zdroj: Novinky/Radek Plavecký a Google Street view

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz by bylo otravene nejake procento rohliku, zakazou se rohliky ...

 

 

Proc sem nesmyslne pletete liberalismus to nevim, akorat mu delate spatne jmeno ...

Hustej jak med, koukam... Nicmene se pletes.

V sirsim kontextu liberalismus neni jen o penezich. Je to otazka zasahovani statu do prav a zodpovednosti (!) jednotlivce. Muj zivot je moje zodpovednost a nanny state me vytaci. Meli by udelat maximum pro to, aby vsichni vedeli, ze z chlastu hrozi otrava, udelat maximum pro to, aby si jednotlivci meli moznost overit zavadnost sve lahve, a dal to nechat na nich. Akorat to z lidi dela tupejsi a tupejsi stado, kdyz stat prebira tu zodpovednost.

Jinak 60% lahvi z kamennych obchodu je formulace aktualne.cz, zatim nemam duvod tomu verit, jsou to akorat mlhavy kecy + nikde neni definovano, co ten kamenak je. Kazda vietnamska vecerka je kamenak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si bude nekdo kupovat chlast z "neoficialnich zdroju" je to jeho problem.

 

Nechat prodavat v prodejnach zbozi, ktere muze byt otraveno, je uplne jina vec.

 

Dle mého soudu je to věc obchodníka a zákazníka. Nikoli státu. Obchodník by snad měl vědět, od koho bere a co prodává. Prohibice nevyřeší vůbec nic, to by museli zašpérovat hranice a všechen chlast zlikvidovat. Ježišmarjá, že to sem vůbec píšu, ještě se toho nějakej aktivní blb ve státních službách chytne a v pondělí vyrazí likvidační komanda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna byste mohli nadavat na skutecny smejdy nez nazyvat Hegera dementem.

Ten jen reaguje na stav, ktery hezavinil, ale musi ho resit.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=757501

Jsem rad, ze je tu tolik statotvornych clenu i myslenek, meli byste to jit delat a nejen kecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...