Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

jeste ze vostatni narody sou individuality, vole..

Tak víš jak, tenhle topic slouží podle mě k úlevě a odplivnuti si nad nespravedlností, která každého z nás občas potká. Jako takové je i moje sdělení odrazem okamzite, neredukované emoce a i já jsem si vědom její pomíjivosti. Takže po tom uleveni si mi hned bylo lip a vedel jsem obratem, že jako češi na tom zas tak špatně nejsme. Vole:-)

Aktuálně mě s..e postup české vlády, snažící se zničit dobře fungující potravinářské odvětví, které mě živí. To vše bez sebemenšího vztahu k realitě a šanci cokoli vyřešit:-(

Upraveno uživatelem miramax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech ho bejt, jo? Kdybyses zbavil půlky kufříku tak máš taky turbo

Díky, že ses mě zastal náčelníku. Já myslím, že mu to dojde a pořídí něco o kategorii vejš. Prodejní vlákno se začíná pomalu plnit rolexkama pořizovanými na věčné časy. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě fakt naštvala drzost zlodějů kol.

I letos nám jeden z dodavatelů do firmy, kde pracuji, zaplatil startovné na Oderskou mlýnici, dodal dres, odpoledne a večer před závodem uspořádal prezentaci svých produktů s rautem a večeří v jednom dobrém penzionu (já jsem to nestihnul, měl jsem odpolední šichtu). Dnes tam dovalím na 10.00, jak bylo domluveno, a tam nálada jak na pohřbu. Představte si, že nějaká s.v.i.n.ě. si to tam očíhla, vzala večer z šuplíku za barem klíče od kolárny, a čornula tam 3 kola, dohromady asi za 90k.

Na závodech se kola kradou pořád, a každý se teda snaží si je ochránit. I tam byla venkovní hlídka, která vartovala, než byla všechny kola pod zámkem, v 21. 00 tam vždycky ještě před dveře kolárny zacouvává dodávka tak, aby se tam k těm dveřím zloděj nemohl dostat a vypáčit je. A on to stihl ještě před tím. Já jsem velmi pozitivní a přející člověk, ale tomuto h.a.j.z.l.o.v.i. přeji brzké chcípnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, že ses mě zastal náčelníku. Já myslím, že mu to dojde a pořídí něco o kategorii vejš. Prodejní vlákno se začíná pomalu plnit rolexkama pořizovanými na věčné časy. :whistle:

Promiň Sibiři, trochu jsem si rejpnul, ale kromě ostatních se nedalo nevšimnout tvého inzerátu. Jsem hrozně zvědavej co dalšího chystáš, jestli se svěříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechystam nic, puvodni zamer byl snizit stavy, ale to se nedari. prodavam hodinky, ktery mam duplicitne - subLV, yachtmaster, ktery mam podobny skoro stejny, subC vs subChulk, DJIIss vs DJIIbicolor, a hodinky, ktery chci nahradit - milgauss vs DJII hladka luneta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...