Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Hehe, nedavno jsem si preflop raisnul AKs na 7bb, predchozi limperi slozili, jen jeden call, s vyrazem jak chovanec jedlickova ustavu... Flop A-10-2, on check, ja vsadil jeho all-in, dorovnal, ukazal 10-2 off...

Bylo to za malo, ale vytocil me neskutecne. Vim, ze se svejma prachama si muze hrat co chce, ale tohle byl proste naprosto nekulturni suckout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, nedavno jsem si preflop raisnul AKs na 7bb, predchozi limperi slozili, jen jeden call, s vyrazem jak chovanec jedlickova ustavu... Flop A-10-2, on check, ja vsadil jeho all-in, dorovnal, ukazal 10-2 off...

Bylo to za malo, ale vytocil me neskutecne. Vim, ze se svejma prachama si muze hrat co chce, ale tohle byl proste naprosto nekulturni suckout...

 

Dá se to pochopit pouze v jedné situaci a to...miluje Doyla Brunsona a pokaždé,když mu dojde tahle kombinace,musí ji hrát:-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechystam nic, puvodni zamer byl snizit stavy, ale to se nedari. prodavam hodinky, ktery mam duplicitne - subLV, yachtmaster, ktery mam podobny skoro stejny, subC vs subChulk, DJIIss vs DJIIbicolor, a hodinky, ktery chci nahradit - milgauss vs DJII hladka luneta..

Tak to potom jo ROLEX forever. To chápu, mám taky nějak moc hodinek a jenom dvě ruce. :cheers:

Rolexky mě na mí pouti nějak naštěstí minuly. Ale ty modrý ústřice vypadají nádhrně z rolexů se mi líbí asi nejvíc. Naštěstí nejsem chobotnice. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čert vem 3M, ale Ruzyně se to jmenovalo docela dlouho. Ale takové mediální masírce nemůže odolat nic.

když jsem tento týden četl místní regionální plátek tak jsem byl potěšen že ne všichni padají před tím jménem na sedínku. Ve Velkém Meziříčí samozřejmě taky zazněl návrh něco po Havlovi pojmenovat. Zastupitelstvo to ale odmítlo a to hned z několika důvodů. Zásadně se tady nic nepojmenovává podle politiků a podle osobností jen když jsou nějak spjaté s naším regionem. Když už by to měl být politik tak by přednost dostal generál Svoboda, rodák z nedaleké obce. Přejmenování nějaké hlavní ulice nebo náměstí by přineslo jen velké potíže a žádný užitek. A pojmenovat nějakou novou ulici někde na staveništi by asi taky nebylo to pravý. Takže nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, nedavno jsem si preflop raisnul AKs na 7bb, predchozi limperi slozili, jen jeden call, s vyrazem jak chovanec jedlickova ustavu... Flop A-10-2, on check, ja vsadil jeho all-in, dorovnal, ukazal 10-2 off...

Bylo to za malo, ale vytocil me neskutecne. Vim, ze se svejma prachama si muze hrat co chce, ale tohle byl proste naprosto nekulturni suckout...

 

mě kolikrát přijde, že to na netu musí mít nějak hacknutý, když vidím s čím dorovnají raise nebo all-in a přijde jim to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v jednu ráno rychlá záchranka, odvoz mé drahé polovičky do špitálu, zítra jde pod kudlu. Já mám na krku dva předškolní haranty (20 měsíců a 4 roky) a před sebou náročný pracovní týden. Life is tough sometimes :suicide_anim:

 

držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držím palce

Žlučníček - akutní zánět. Naštěstí to vypadá tak, že antibiotika do žíly zabírají a půjde brzy domů. Ale mrcha zelená bude muset stejně ven, ale až za cca měsíc.

Já si užívám tatínkovství...Teď jsem si jel na chvíli odpočinout do práce..Nevím který debil říká mateřské dovolená. Já bych si to po dvou týdnech doma hodil (přes léto jsem byl s děckama doma sám týden a chodil jsem večer spát s nima, bo jsem by úplně grogy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...