Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ja exburna chapu.a exburn taky nechce domlouvat vsechny veci okolo a mit to cele na starost.exburn si chce odprezentovat svuj projekt a spokojene odejit a dalsi nalezitosti si uz udelaji sefove o pripadnem kseftu a podminkach.nechce byt hned sef a mit hned vse na starosti,chce jen predvest svuj projekt,to je vse.kazdeho by sralo,ze on neco udelal a druzi to vydavali za sve.vzpomente si na serial krecek v nocni kosili,kdy ted uz nevim jmeno,tam prezentoval svoje napady pred vsema a pak zase zalezl do pracovny:-).ja exburna chapu,ikdyz se to tak dnes asi nedela.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, je placen za to, aby pracoval pro tu firmu a ji odevzdaval svou praci - a ta firma, prostrednictvim svych zastupcu (tedy sluzebne starsich) tu praci prezentuje klientovi. Tak to prece funguje normalne, ne. Ja neplatim lidi, aby prezentovali sami sebe, ale aby odevzdavali nejlepsi moznou praci pro firmu a ja jako zastupce firmy mam na starost jeji prodej dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že to považuješ za normální nemusí znamenat že to tak berou i ti podřízení...

 

Navíc podle mě to bereš pořád jinak - pokud bych to dal šéfovy nebo obchodníkovy, tak ať si s tím dělá co chce - to je úplně běžná praxe. Ale prostě mě zamrzelo, že jsem něco udělal, co se vzalo a "přelepil" se autor na někoho jiného a teď už se jede jako bych to nikdy neviděl.

 

Mrzí mě to i proto že se nedovím, co tam bylo třeba špatně nebo co udělat příště jinak atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej muj team maka na zakazkach a vystupy pak prezentuju ja - cela zodpovednost je na me, ja rozhoduju, ja nesu nasledky nebo sklizim vavriny. Co je na tom proboha nespravedliveho? Takto to funguje. Vetsina mladych z teamu se casem posune nahoru, budou mit svoje podrzizene a svoje teamy, atd.

Keby tvoju pracu (a vysledok tvojho tymu) vzal za teba druhy tym a jeho sef to odprezentoval ako svoju pracu, asi by to bolo podobne. Teda aspon ja tak chapem jeho problem. Minule tu niekto kritizoval zasluhovost a odpracovane roky.

Upraveno uživatelem shag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby tvoju pracu (a tvojho tymu) vzal za teba druhy tym a jeho sef to odprezentoval asi by to bolo podobne. Teda aspon ja tak chapem jeho problem. Minule tu niekto kritizoval zasluhovost a odpracovane roky.

 

Dík, napsal si to líp než já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, je placen za to, aby pracoval pro tu firmu a ji odevzdaval svou praci - a ta firma, prostrednictvim svych zastupcu (tedy sluzebne starsich) tu praci prezentuje klientovi. Tak to prece funguje normalne, ne. Ja neplatim lidi, aby prezentovali sami sebe, ale aby odevzdavali nejlepsi moznou praci pro firmu a ja jako zastupce firmy mam na starost jeji prodej dál!

No jo Františku, ale ty seš ekaunt. Vy to tak máte vždycky - někdo to vymyslí a když je to dobrý tak "to já" a když se to pose.re, tak "to ta hovada z kreáče nepochopila zadání". Plus následuje obvyklé: "ale já jim to říkal." :D

 

Jinak já exBURNovi celkem rozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby tvoju pracu (a vysledok tvojho tymu) vzal za teba druhy tym a jeho sef to odprezentoval ako svoju pracu, asi by to bolo podobne. Teda aspon ja tak chapem jeho problem. Minule tu niekto kritizoval zasluhovost a odpracovane roky.

Ale to se tak bezne deje - pokud jde o prezentaci na velke urovni, makam na tom nekolik tydnu a jde to odprezentovat muj sef. Ja s tim nemam problem. Je potreba trochu potlacit ego.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Františku, ale ty seš ekaunt. Vy to tak máte vždycky - někdo to vymyslí a když je to dobrý tak "to já" a když se to pose.re, tak "to ta hovada z kreáče nepochopila zadání". Plus následuje obvyklé: "ale já jim to říkal." :D

 

Jinak já exBURNovi celkem rozumím.

Hehe, to je pravda smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to se tak bezne deje - pokud jde o prezentaci na velke urovni, makam na tom nekolik tydnu a jde to odprezentovat muj sef. Ja s tim nemam problem. Je potreba trochu potlacit ego.

Ja tomu rozumiem, tiez to tak mam. Ale sef (nadriadeny) a kolega na tvojej urovni je sakra rozdiel. Aspon tak som to ja pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo o tom vyrobku muze vedet vic,nez onen sam projektant.

Zrovínka tohle jsem chtěl použít jako argument. Často šéf vidí jen obálku věci a nezná detaily. Takže prezentace "tvůrce" může být přínosem. Ale taky nemusí. Znám pár ultrakreativních lidí s mizernými prezentačními dovednostmi, kteří dokážou svou práci špatnou prezentací spíše potopit. Jak praví poučky, samotná fakta tvoří jen 7% z celého dojmu prezentace, zbytek je "bodyspeak" a další faktory. Navíc, jak je výše uvedeno, abys něco prodal, jsou nutné kontakty a osobní vazby. Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega je služebně starší a věřím že ostudu tomu projektu neudělá. Chápu rozhodnutí že to má prezentovat on a chápu jak to Frantík myslí, jen mě prostě naštvalo, že jsem byl z projektu úplně vyškrtnut a nemůžu se ani na tu prezentaci podívat abych viděl co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak uz je to vec manazerskyho citu, ono je obcas potreba lidem umoznit jejich pet minut slavy.

Nektery lidi tohle motivuje vic nez odmena. Kazdej clovej je prece jinej a kazdej ma jinou motivaci.

ExBurnovo postesknuti chapu. A kdyby slo o me, urcite bych to manazerovi nejak pozitivne prednesl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quote: A tak já bych raději konstruoval a vymýšlel dál , jen bych byl rád kdyby zůstal můj podpis pod projektem a občas se dostal i "mezi lidi"

 

Tenhle feedback klidne dej, dobre nacasovany, sefovi, to nemuze skodit. Jestli sef neni vul, tak to vezme.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja jsem presne opacny typ. Rad tu praci udelam, ale z prezentovani mam husi kuzi. Az zbytecne moc na ni zalezi. Ale pokud by se pod to podepsal nekdo jiny, tak by me to taky stvalo.

Hasna napsal to same. Dnes mi do kanclu porad nekdo chodi, tak mi odepsani trvalo. :)

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...