Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Štvou mě modré Igeny. Od včerejška začaly pádit neuvěřitelným tempem, asi +20 minut za den. Dneska už mám na nich od ranního nastavení půl šesté (cca +45 minut). Asi zjistily, že je chci prodat a rozhodly se, že utečou. Omyl! Nechám jim přeblejsknout sklíčko a pohýčkat strojek. Nikam, doma budou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, a proto si hýčkám X61 a sháním do zásoby X200 (a rýsuje se mi nepoužitej kus!). Fn a Ctrl je pro mě jenom prkotina oproti chiclet klávesnici. Tu nedokážu vydejchat, na širokoúhlej displej se tak nějak připravuji, ale obyčejné klávesnice se budu držet tak dlouho, jak to půjde.

Další věc je pak ta, že nové ThinkPady mají jenom takovou parodii na rollcage - sice jsou kompozitový až na půdu, ale hořčíkovej rám už proste nemaj. Na X61 (svojí!) jsem si stoupnul, tedy 95kg, když klient nevěřil, že je to odolnej notebook. Na novější bych si asi nettroufl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..lesenari nedokazu prestavit lesenie tak ako treba lebo im chybaju volake trubky ci co tie maju na nejakej inej stavbe. Elektrikari vyhlasili ze svietidla co sme si vybrali musia zasekavat do steny. Taktne si pockali kym sa urobi omietka a vymaluje a teraz slavnostne odhalili tento fakt.

edit: a kable pre bodaky mali byt v linii a su vyvedene +-10cm horedole.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..lesenari nedokazu prestavit lesenie tak ako treba lebo im chybaju volake trubky ci co tie maju na nejakej inej stavbe. Elektrikari vyhlasili ze svietidla co sme si vybrali musia zasekavat do steny. Taktne si pockali kym sa urobi omietka a vymaluje a teraz slavnostne odhalili tento fakt.

edit: a kable pre bodaky mali byt v linii a su vyvedene +-10cm horedole.

 

To je jako nedělali podle laseru? Tak to je banda amatérů,toleruji +/- 1cm jinak už řvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...