Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Hmmm, a proto si hýčkám X61 a sháním do zásoby X200 (a rýsuje se mi nepoužitej kus!). Fn a Ctrl je pro mě jenom prkotina oproti chiclet klávesnici. Tu nedokážu vydejchat, na širokoúhlej displej se tak nějak připravuji, ale obyčejné klávesnice se budu držet tak dlouho, jak to půjde.

Další věc je pak ta, že nové ThinkPady mají jenom takovou parodii na rollcage - sice jsou kompozitový až na půdu, ale hořčíkovej rám už proste nemaj. Na X61 (svojí!) jsem si stoupnul, tedy 95kg, když klient nevěřil, že je to odolnej notebook. Na novější bych si asi nettroufl :(

 

Chiclet klávesnice je ještě ok, na to bych si možná zvykl, ale co kua to rozložení!!! X40 mi odešel po 8 letech (něco s napájením baterky, v zásuvce pořád chodí ok). Čekal jsem na X1 Carbon nebo X230, ale s tím rozložením se asi posrali v kině... Na lenovo blogu jsou tisíce komentářů, že je to špatně, ale stejně nezájem. Podle jejich průzkumů je to prej lepší řešení.. :suicide_anim: Chtěl jsem jít do X220, která má ještě starší rozložení ale už Sandy bridge procesor, ale pak se mi naskytla starší X301. Výkonnoě je to sice na dnešní poměry nic moc, ale kvalitou zpracování a materiálů je úplně jinde, než dnešní rádoby profesionální Thinkpady. 4GB RAM, 128 GB SSD disk a výdrž s baterkou v ultra bay 6-7 hodin...to všechno za cca 20 % ceny dnešních ultra-portable.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tohle je pod mojí rozlyšovací schopnost, díky.

 

Je to dost zásadní věc pokud X let šaháš 100x za den do nějakého místa a ono je to jinak.

 

A jinak s tzv. profi kvalitou nových ntb naprostý souhlas, je to jen trapný pokus o žert. Povětšinou je to šunt, šmuk a křehká replika původních želez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si trochu ladil Cannondejla a při výměně láhve se na mě vysypali asi 4 díly s držáčků lanek a já né a né je dát zpátky" Tak jsem si nechal jen horní kousek a zbytek vyhodil :oneeyed02: Při tom každej rezatej šroubek si nechávám, co kdyby se mohl jednou hodit, já blbec. No bohužel to nejde teď utáhnout, jelikož přestává makat zadní hydraulická brzda a tu občas potřebuji :D Objednal jsem novou sadu držáčků, dnes přišla a 450,00 Kč v pr.... :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta klavesnice je puvodem od SONY, zadneho Applu suicide_anim.gif Apple fejkuje co muze a Applisti si pak mysli jak maji vse puvodni a originalni wallbash.gif

 

já to viděl taky na Vaiu...a Asusu a vubec vsech dnesnich NTB. Klidne ti verim, ja mam Apple u p....e. Pointa byla, ze je to k nicemu. Asi budu mit na veky svou x60s :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to viděl taky na Vaiu...a Asusu a vubec vsech dnesnich NTB. Klidne ti verim, ja mam Apple u p....e. Pointa byla, ze je to k nicemu. Asi budu mit na veky svou x60s :sad01_anim:

 

Jo, ja to nemyslel nijak zle, ja jsem rad, ze Apple existuje. Jen tam nekdo psal o fejku roku, tak jsem k tomu pripojil poznamku ;) Klavesnice totiz neni jedina vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ja to nemyslel nijak zle, ja jsem rad, ze Apple existuje. Jen tam nekdo psal o fejku roku, tak jsem k tomu pripojil poznamku ;) Klavesnice totiz neni jedina vec...

Obvyklou vlastností Ultras Apple fans je samozřejmě bezbřehá adorace iMašinek, ovšem vždy se špetkou selektivní slepoty a notnou porcí ztráty paměti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo,dveře byli odemklé,ale nemám nic co by šlo odnést

Dřív asi před 15 lety, když jsem bydlel na Kladně tak jsem to měl každou chvíli. Postupně jsem měl od každých dveří jiný klíč hrůza. Někdy jsem měl i rozbita okýnka. Dával jsem si pozor a v autě jsem nenechával vůbec nic. Uradli mě třeba jenom zapalovač, takový ten z palubky a kvůli tomu mi rozbili okýnko. Dostat toho zmetka do ruky tak ho snad zabiju. Soucítím s tebou. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to me taky kamos nabizel, pak mi jeste rekl, ze je to v Norimberku a doplavu + bydleni si plati sam. At pocitam jak pocitam, u nas na vesnici by si zametanim vydelal stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...