Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ahoj. Jsem tu clenem docela dlouho, nejsem zádný nováček.

 

...

 

Co se týče těch primek tak jsem si myslel, ze věc prodávajícího, jak si prodej vyřeší. Mě to jako podraz nepřijde.

 

 

David

Citace z pravidel :

 

U prodejních příspěvků je POVINNÉ uvádět cenu (alespoň přibližnou)!

Fórum neumožňuje aukce ani aukcím podobné prodeje.

 

Nováček možná nejsi, podvodník jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

erendil: Máš pravdu, držet slovo nebo možnost spolehnout se na smluvené dohodě je pro většinu zásadní věc. Pro tebe ne, ty své slovo prodáš za pár stováků. Taková kurvička prostě.:)

Borci, uz to nerozmazavejte. Erendil udelal, co udelal a kazdy si udela zaver sam. At mrazik prihodi svuj postreh do recenzniho vlakna hned za to pozitivni hodnoceni a je na kazdym, aby se podle toho v budoucnu rozhodl, zda s Erendilem bude obchodovat nebo ne. Pokud se chceme, aby to tu fungovalo, jako vzdycky, tak do toho nikdo nepujde. Jestli jo, tak si holt nemuzeme stezovat, ze to tu jde od deseti k peti.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uz to nerozmazavejte. Erendil udelal, co udelal a kazdy si udela zaver sam. At mrazik prihodi svuj postreh do recenzniho vlakna hned za to pozitivni hodnoceni a je na kazdym, aby se podle toho v budoucnu rozhodl, zda s Erendilem bude obchodovat nebo ne. Pokud se chceme, aby to tu fungovalo, jako vzdycky, tak do toho nikdo nepujde. Jestli jo, tak si holt nemuzeme stezovat, ze to tu jde od deseti k peti.

Už se stalo. Zajímalo by mne kdo si tady pročítá hodnocení před tím, než učiní nabídku. Od 10 ku 5 to tu bude, pokud tu budou takovy plevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jsem tu clenem docela dlouho, nejsem zádný nováček.

 

Co se tyče macbooku, tak jsem jej opravdu koupil s tím, ze jej budu používat. Bohužel jsem zjistil, ze displej je pro mne příliš maly s musím zůstat u 13ti palcoveho ultrabooku.

 

To, ze jsem jej následně prodal za vyšší cenu muže nekoho možna rozezlit, ale holt s tím už nic nenadelam. Rybizovi se tímto omlouvám.

 

Co se týče těch primek tak jsem si myslel, ze věc prodávajícího, jak si prodej vyřeší. Mě to jako podraz nepřijde.

 

Jinak už jsem zde daval citizeny za odnos a nirmálně jsem je také předal.

 

Zaráží mne spíš reakce lidí, kteří o celé věci nic neví. Pokud mi chcete dát ban, tak mi ho dejte, nic s tím stejně neudělám.

 

Víc se tím nebudu zabývat.

 

David

 

 

 

Milý Davide,

 

Ty jsi buď špína a to ukrutná a nebo b....c, ale také ukrutný a doufám pouze,že TI tady NIKDO JIŽ NEPRODÁ ANI STĚŽEJKU !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je neděle, takže máme čas na hajzliky jako ty :-)

 

 

 

Dnes dávají doktora od toho vašeho jezera a tak ať se nezaměřuješ s tou nedělí a jejím využitím moc MONOtematicky:smile_anim:

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...