Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

..dneska jsem aktivně v servisu nakukoval pod kapotu..zatím co se přezouvalo...a nějak jsem sahal na víčko oleje..nepřijemné zjištění mě čekalo odpo po 4sta kilákách..že mám asi litr oleje po celém motoru..že se na to nevyseru..:crying_anim02: :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Me dnes nastvalo to schvaleni zakona o narovnani statu s cirkvi. Urcite politika na fora nepatri, ale s..e me to celej den a nemuzu to sem neplacnout. Snad aby se clovek nakonec odstehoval mimo CR... pro me desnej podraz!

 

V dlouhodobém pohledu (50let) to prachy ušetří... Holt, chleba lacinější nebude, ale mysli trošku do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tado, nechci diskutovat. Dnes 392let /8.11.1620/ po Bile Hore, tot jen takova symbolika. Vetsina prachu skonci ve sprave fiktivnich s.r.o., cili rozkradacka a odluka jako takova stejne nebude a stat bude z rozpoctu dal calovat. Diskutovat jsem teda nechtel a takhle to dopada, ale uz k tomu nepridam ani slovo. Cestny slovo :)

 

V dlouhodobém pohledu (50let) to prachy ušetří... Holt, chleba lacinější nebude, ale mysli trošku do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...